Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Szczałeczka wszystkim (yeti Skoczów ) wita :) !!!


yetui86.86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum mam na imię Marcin ale wszyscy nazywają mnie yeti :) mam 28 lat od zawsze kochałem motocykle zresztą chyba jak każdy na tym forum :) mieszkam w Skoczowie 2 lata temu ożeniłem się haha :) ogólnie jestem wesołym człowiekiem bez problemowym ostatnie półtorej roku było trochę ciężko zdrowie zawodziło ale na dzień dzisiejszy jest wszystko oki ;) co do motocykli pierwsze moje wypasy to wiadomo motorynka komar itp hehe później sąsiad za długi dostał stare ale piękne suzuki gsx 400 coś takiego http://photo.mellbin.com/Lens-tests/1982-Susuki-400-GSX-F-Katana/i-Q7LDMrp  odkupiłem go od niego  miałem 18 lat ale wiem że prawka jeszcze nie więc był szał jak na to siadłem :) patem padła cewka i ogólnie były problemy z częściami bo to stare moto więc poszedł do Cieszyna koleś miał drugiego takiego samego i chciał  zrobić trójkołowca to go sprzedałem potem trochę przerwy było z motocyklami zrobiłem prawko i po jakimś czasie znowu musiałem coś kupić bo mnie rwało :) co prawda nie zaszalałem bo kupiłem nowego junaka 123 o pojemności 125 cm http://www.garnek.pl/yeti22/15115021/junak-123 to mój :) byłem mile zaskoczony bo motocykl naprawdę fajny miło się nim pomykało żwawy malutkie spalanie itp ale pośmigałem pośmigałem i się zaczęło  mi nudzić ( za słabe ) :) a że jakiś przypływ gotówki był po wielkiej bitwie z żoną hahaha kupiłem SUZUKI GSR 600 2007 rok no i akurat koło Cieszyna nie daleko mnie więc pojechałem pooglądałem i stan super przejechałem się wszystko ok właściciel w porządku więc takim sposobem już półtorej roku jestem szczęśliwym posiadaczem suzy :) na koniec fotka suzuki :)http://www.garnek.pl/yeti22/27313012/suzuki-gsr LWG  pozdro !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha Aligators ale wyszło na dobre bo teraz sama lubi śmigać zemną :)

Ze mną było tak samo - dziewczyna była przeciwna ale nie miała wyjścia jak już kupiłem a teraz przez 5 dni pracy myśli gdzie byliśmy przez weekend i gdzie pojedziemy w kolejny. Więc walczmy panowie to bo słuszna sprawa jest!

 

Witaj, cześć i czołem i szerokości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj wśród forumowiczów i szczęśliwych posiadaczy GSRa ;) Tak mi się wydaje, że kojarzę Cię z innego forum gsr-forum możliwe to? Pozdrawiam i LwG!

To chyba nie ja bo na żadnym innym nie jestem ;)

 

"Szczaleczka" to cos od szczania? Witaj.

Hehe zależy jak to ktoś zinterpretuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.