Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

2014-08-31 Wyjazd na równice -Bandyta w Lincolnie


DANVIELD

Rekomendowane odpowiedzi

Pozew za ból i cerpienie, za zniszczenie mienia, wpis karany jesli powyzej 7 dni okres pobytu w szpitalu postepowanie wszczynane z urzedu, straty moralne wypowiadanie słów uznanych powszechnie za obelzywe, nie wiem czy tam grozby karalnej by sie nie dopatrzeć.

Uwazam ze nalezy ciagnać temat w sadzie i nie odpuszczać choc jak mysle cymbał chyba nie raz był w sądzie i moze sie wykrecac proceduralnie i z jego powodu zamiezonego proces może byc przewlekły i bedziecie sie wszyscy stawiac a on nie stawi sie  potem go doprowadzą albo nie, ale sądy lubia taki jeden sprytny myk który w finale jest jak karny w dogrywce i tu wnioskujemy - wysoki sadzie ja nie chce nic dla siebie ale chodzi o zadość uczynienie i straty moralne poniesione przez moja osobę wobec czego wnioskuje o zasądzenie kwoty np 30000zł która zasili konto fundacji ofiar wypadków drogowych i zazwyczaj sądy to często orzekaja i przychylają sie do takich wniosków oskarzyciela posiłkowego którym moze byc poszkodowany.

 

A cel czytelny nie dla siebie a na fundacje czyli czysty i szlachetny a cymbał niech idzie po chwilówkę a potem szuka ludzi w kruku haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

I jak tam sprawa dalej się toczy ? gość chyba jest spalony na śląskich zlotach aut, ciekawe czy dalej ma tego lincolna,  ryj też ma nie wyjściowy to pewnie go ludzie pozdrawiają w mieście :)

 Mam nadzieje że dureń zapłaci za wszystko i będzie miał jakąś nauczkę ale chyba taki typ jest nie reformowalny :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie smiech na sali bo po 1sze.. sprawa za zdarzenie drogowe
- winny kolega, żeby nie było to rozprawa odbyła sie pod jego nieobecnośc tylko z przesłuchaniem tamtej strony także śmierdzi podstepem -poszła apelacja.
Narazie czekamy na rozprawe, dodatkowo z powództwa cywilnego za uszkodzenie mienia etc jest w trakcie,
takze mysle że lada dzien bedzie rozprawa.
Planujemy jechac wieksza ekipą do Jastrzębskiego sądu w geście solidarności.
O efektach napewno napiszemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawie, dajcie znać na pewno nie tylko ja chętnie się wybiorę z wami w takim geście solidarności. Szkoda mi tej dziewczynki że musiała oglądać i słuchać takiego oszołoma, jak przewrócił ten motocykl powinien być potraktowany gazem i  kaskiem po tej pustej łepetynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby kto z tych kibicow mialby temu gosciowi miche poobijac ? Wiekszosc z nich  miala strach przed wlasnym cieniem  :D

 

Taki chojrak z ciebie? Wyraźnie widać na tym filmie,że gościu ma nierówno pod sufitem.Ja osobiście też wolałbym z takim typem nie zadzierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki chojrak z ciebie? Wyraźnie widać na tym filmie,że gościu ma nierówno pod sufitem.Ja osobiście też wolałbym z takim typem nie zadzierać.

Psy co szczekaja nie gryza dlatego od dalszej gadki sie powstrzymam , a chojrak ze mnie zaden  nie jest  ;) nie znasz mnie to takie epitety  sobie  daruj  bo ja na to za stary jestem Kolego :)

Edytowane przez Taurus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Oooo ho, ciąg dalszy i kolejna jałowa dysputa się szykuje jak to kto by komu nie dał w mordę itp.

    Oby sprawa się dobrze skończyła, gosciu powinien dostać jakiś wyrok (co nie jest proste w tym kraju). Wszsytko było już powiedziane w tym temacie, a to co by ktoś zrobił ... no coment, przy takiej agresji sam chyba bym zmiękł. Jest film, są świadkowie niech sprawa toczy sie własnym torem. Nawiasem mówiąc może facet juz dostał po ryju ;) a my o tym nie wiemy bo ... nie ma filmu :P

Powodzenia i 3mam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

ogólnie smiech na sali bo po 1sze.. sprawa za zdarzenie drogowe

- winny kolega, żeby nie było to rozprawa odbyła sie pod jego nieobecnośc tylko z przesłuchaniem tamtej strony także śmierdzi podstepem -poszła apelacja.

 

Jeszcze się okaże że sędzia to szwagier tego buraka :o

Ciekaw jestem kto to jest i KOGO ZNA, bo "normalny bandyta" widząc nagrywającą kamerkę da sobie spokój :ph34r:

Chyba że wie... że w sądzie nawet nagranie z kamery chu..a mu zrobi :angry:  (bo tak się zachowywał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.