Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wyprzedaż!


kawasakiER6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! 

Wyprzedaję moje graty. Póki co piszę tylko ogólnie to co mam, bo muszę wszystko zebrać do kupy, wycenić i zrobić zdjęcia. Wszystko będę sukcesywnie uzupełniał (rozmiary, zdjecia, informacje itp). Póki co oferta bedzie tylko tutaj, a jeżeli nie będzie chętnych to wtedy wszystko wystawie na allegro. Można mierzyć w Świętochłowicach.

Po co temat? Chętnych proszę o pisanie na PW czy czegoś nie potrzebują i wtedy będziemy konkretnie rozmawiać. Ceny pojawią się jak dodam zdjęcia itp. 

 

1. Podpórki pod motocykl przód i tył (uniwersalnie nie na mono), SPRZEDANE

2. Kurta skórzana Berik 9693 kolor czarny (rozmiar duzy coś koło XL, podam później dokładnie), kupiona pod koniec zeszłego sezonu i ubrana 3 razy - więc stan perfekto nuovo. 

3. Kurtka Modeka Air WULF, kolor czarny (rozmiar cos kolo XL), jeżdzona pół sezonu zeszłego, praktycznie jak nowa. 

4. Sidi ST, rozmiar cos kolo 42, jeżdzone jeden sezon, brakuje jednego paska do klamry (można dokupić w PL, ale nie ma lekko, za granicą dostępne od ręki za ok 50zł, ewentualnie można coś dobrać z innego modelu)ja i tak spodnie zakładam na buty, więc mi to nie przeszkadzało. Podeszwa w stanie idealnym, a ogólnie stan oceniam na db+ (będą zdjęcia) 

5. Kask Scorpion EXO-450 czarny - jeżdzony 1 sezon w rozmiarze XL, do niego druga szyba lustro, stan dobry z minusem.

6. Richa Basalt 2 w stanie bdb - 1/2 sezonu

7. Richa Savage w stanie bdb - 1 sezon.

 

CDN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.