Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Uszkodzony motocykl. Znacie kogoś kto chciałby kupić?


Rafmix

Rekomendowane odpowiedzi

Do czego zmierzasz? Kto będzie zainteresowany to mu pokażę po kiego grzyba mam je wszystkim udostępniać?

 

Tak poza tym to nie jest temat "oceńcie szkody mojego motocykla" liczę na odpowiedzi zainteresowanych osób więc odpuść sobie :)

jesli zobaczy zdjecia 1 osoba to maloprawdopodobne ze sprzedasz,jesli zobaczy 1000 osob to wieksze prawdopodobienstwo ze sprzedasz.

 

Ale to twoj problem.

Pozdrawiam,powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli zobaczy zdjecia 1 osoba to maloprawdopodobne ze sprzedasz,jesli zobaczy 1000 osob to wieksze prawdopodobienstwo ze sprzedasz.

 

Ale to twoj problem.

Pozdrawiam,powodzenia

 

Wystaw na allegro z minimalną ceną adekwatną do obecnego stanu i zobaczysz jakie będzie zainteresowanie.

 

Na razie robię rozeznanie(tak dla siebie) czy da radę i za ile da radę sprzedać motocykl. Normalnie wystawiłbym aukcję, ale nie mogę ponieważ nie ma jeszcze ostatecznej decyzji ze strony towarzystwa ubezpieczeniowego.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i pytanie trza było w pamiętniczku zapisać.

 

Nikt by nie komentował. :ph34r:

 

Jebiesz w stół - to i nożyce się odezwą.

 

Mam moto do sprzedanie , super stan . Ile dacie ????

 

 

Podobne pisanie. Ogarnij się.

Chyba że gdzieś przydupiłeś i spierdzieliłeś , teraz bojasz że rozpoznają i lipa będzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafmix ja Ci napisze że szkoda jej fajna była,długo to chyba nie pośmigałeś?..jak nie wykasowałeś jej total to nie będzie problemu ze sprzedażą te modele mają branie pzdr

 

Pewnie że szkoda.. Obojętne jaki i za ile byłby to motocykl. Cieszę się, że mi się nic nie stało i liczę, że uda się wyciągnąć 100% wydanej kasy :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie tu jest problem bo nowy motocykl modelowo po wypadku jest niewiele wart
- bierze sie to z tego iz na rynku wtórnym praktycznie nie ma jeszcze częsci
- trzebaby poczekac ok 3 lata aby takowe były.
Naprawa na czeasciach fabrycznie nowych jest nieopłacalna finansowo.
Wartośc takiego motocykla jest mocno nizsza od np 3 letniego modelu do którego sa części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.