Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Film o tematyce motocyklowej?


Szafus22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z góry przepraszam jeżeli to nie ten dział na ten temacik ale nie wiedziałem gdzie taki założyć. Chodzi o film o tematyce motocyklowej czy takie znacie dokumentalne filmy? Coś w stylu "CO NAS KRĘCI" "JAZDA NA KRAWĘDZI" takie z życia wzięte a nie z fantastyka :D Jeżeli znacie jakies dobre godne polecenia był bym zadowolony :D z góry dzięki i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fastest to zasadniczo film o Rossim,w sumie bardzo ciekawy. Można obejrzeć film z Anthony Hopkinsem  The World's Fastest Indian po naszemu to rzecz jasna Prawdziwa Historia. Poza tym Torque: Jazda na krawędzi coś dla fanów Szybkich i Wściekłych,podobna stylistyka i klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda na Krawędzi - świetna. Why We Ride oglądałem na 3 razy ;> Jeden wielki patos i te frazesy powtarzane aż do porzygu. Jedynie ciekawe ujęcia troche ratują ten film, a tak ogólnie nic ciekawego.  

 

Z filmów(a raczej seriali) z z motocyklami w tle - Sons Of Anarchy - przynajmniej jest jakaś fabuła  :) Pierwszy sezon taki sobie, ale z czasem coraz lepiej. Do kin zawita wkrótce również polski film Droga Wolna

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Long Way Round to telewizyjny serial dokumentalny (wydany też na DVD) oraz ksążka pod tym samym tytułem, opowiadające wyprawę motocyklową dookoła świata, której głównymi uczestnikami byli Ewan McGregor i Charley Boorman. Podróż obejmowała dystans ponad 30 tys km. z Londynu do Nowego Jorku.

2. jbc mam na dysku- mogę się podzielić

3. ad "why we ride"- do mnie przemówił :)

4. <bravo> za temat :excl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda na Krawędzi - świetna. Why We Ride oglądałem na 3 razy ;> Jeden wielki patos i te frazesy powtarzane aż do porzygu. Jedynie ciekawe ujęcia troche ratują ten film, a tak ogólnie nic ciekawego.  

 

Z filmów(a raczej seriali) z z motocyklami w tle - Sons Of Anarchy - przynajmniej jest jakaś fabuła  :) Pierwszy sezon taki sobie, ale z czasem coraz lepiej. Do kin zawita wkrótce również polski film Droga Wolna

 

Popieram przedmówcę, film nie do strawienia. Można zrzygać się kolorową tęczą :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę, film nie do strawienia. Można zrzygać się kolorową tęczą :ph34r:

Też popieram ale oglądałem ten film jako pierwszy o motocyklach i musial przejść haha :lol: Najbardziej jak narazie zainteresował mnie "CO NAS KRĘCI" przez ten film nakręcam sie na inne podobne, osobiście polecam i czekam na inne propozycje filmów !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Long Way Round to telewizyjny serial dokumentalny (wydany też na DVD) oraz ksążka pod tym samym tytułem, opowiadające wyprawę motocyklową dookoła świata, której głównymi uczestnikami byli Ewan McGregor i Charley Boorman. Podróż obejmowała dystans ponad 30 tys km. z Londynu do Nowego Jorku.

2. jbc mam na dysku- mogę się podzielić

3. ad "why we ride"- do mnie przemówił :)

4. <bravo> za temat :excl:

 

 

Czy ten serial jest w polskim tlumaczeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,był emitowany na Discovery ładnych parę lat temu.Fajne jest to,że serial pokazuje także przygotowania do całej wyprawy.Okazuje się,że jeśli nawet nazywasz się Ewan McGregor to wcale łatwo nie jest.

Jest dostepna pełna wyprawa gdzies w necie w polskiej wersji? Był bym wdzięczny jak byś mnie naprowdził na taką stronę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięć sekund z guglem  http://homikuj.pl/demsatrix/Wyprawa+na+koniec+*c5*9bwiata ,na torrentach pewnie też jest.

 

Jak wrócę z wakacji jak odepnę aero2 jak pociągnę z sieci to cały tydzień pozostałego uropu nacieszę oko filmem :lol:

No chyba że ktoś ma to na kompie i jest na wakacjach w lubelskim :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Longa Way Round, Long Way Down, The Fastest Indian - moje ulubione. Albo karykatura - Torque. Ścigacze na kostkach, i "fałki" z dźwiękiem rzędówek, ubaw po pachy.

kostki w ścigach i sztuczne dźwięki to nic w porównaniu z piskiem opon w lesie,i jazdą choperem na nitro szybciej niż y2k :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.