Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kostkowice Na Dziko 7 !!! (6-7 Września)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Jutro ruszam na zasłużony urlop, więc w telegraficznym skrócie:

 

 

Kostkowice STOP Zlot/Biwak (jak kto interpretuje) STOP 6-7 Września STOP

 

Heh, dobra, wiem , miało być w sierpniu ale to już chyba taka "nowa świecka tradycja" , że obiecujemy, a i tak robimy co roku we wrześniu.

 

Przynajmniej Diabeł Piszczałka nie będzie marudził,że przegrywamy z nocną Równicą...

 

Wiem,że się powtarzam ale Serdecznie zapraszamy czyli Borys, Antek i ja Dual.

Kto był to wróci, kto nie był, niech się nieuleczalnie zarazi Kostkowicami.

 

szczegółowe info :503-678-613 no i śledźcie wątek, ja odezwę się jutro i za tydzień po urlopie

 

Dual pozdrawia CB!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sytuacja wygląda tak:

- jak co roku w miejscu zlotu ustawiany jest sezonowy bar oferujący piwo fastfood, kiełbasa/karczek z grilla. Bar ma własny zadaszony parkiet i nagłośnienie. właściciel już by zwinął interes, ale jak zwykle zaczeka na nasz zlot. oczywiście udostępnia sprzęt grający.

- nie ma co narzekać na pogodę. lipiec był upalny, sierpień- ściana deszczu, więc co się miało wypadać to wypadało. Chłodne poranki dobrze leczą kaca, a narzekać mogą Ci którzy dali mi się namówić na zlot w styczniu.

-wysłałem koło 50 smsów z zaproszeniem, ponad połowa odpowiedziała na tak, także pomimo ciszy na forum na 100% się widzimy.

p.s. Antek ma kompa w serwisie, a Borys nie ma weny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już piszę ostatni raz przed wyjazdem, bo jadę wcześnie rano razem z Antkiem szykować ławki, opał, ogólnie ogarnąć miejscówkę.

 

Pogoda ma być kryształ, także myślę,że uda się przeprowadzić parę konkursów.

 

Odnośnie godziny- jak napisałem, ja jestem od rana. -można śmiało przyjeżdżać kiedy wygodnie. To zbyt małe wydarzenie w kalendarzu imprez,żeby gdzieś się tam grupowo umawiać.

 

Z roku na rok wiele osób przybywa, wielu osobom nie pasuje termin, także średnia co roku w porywach do 60- 70 osób i ze 20- 30 nocujących.  Wiele osób zapowiedziało się telefonicznie.

 

hm... jak w temacie- Kostkowice na dziko- nie zapewniam nic, prócz dobrej zabawy w doborowym towarzystwie. Do zobaczenia na miejscu.

 

p.s. w razie wątpliwości dzwońcie 503-678-613. Poprowadzę jak po sznurku. (asfalt do samego celu gładziutki jak pupa niemowlęcia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.