Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pierwsze moto gs 500 ;)


DonSul

Rekomendowane odpowiedzi

No w końcu po paru latach marzeń o jeździe na motorze, udało się. Tydzień temu zdane prawko, a od dzisiaj jestem mam nadzieję szczęśliwym posiadaczem Suzuki GS500, czarny kolor, 1997 rok. Po tygodniu poszukiwań i wielu godzinach spędzonych na aukcjach, znalazłem sprzęt mam nadzieję że w dobrym stanie. Chłopaki z serwisu w którym sprawdzałem motocykl powiedzieli że jest ok, doczepili się do napędu do wymiany na już więc od razu zostawiłem go żeby wymienili co trzeba. Można powiedzieć że koszt wymiany pokryje wcześniejszy właściciel. W sumie dobrze że pada bo serwis ma remont i prawdopodobnie moto będzie gotowe dopiero na poniedziałek, Tak bym się pewnie wściekał że mam a nie mogę. Teraz czas na załatwienie papierkowych spraw. Hmmm już nie mogę się doczekać pierwszej jazdy, dawno się tak nie cieszyłem jak dzisiaj. Do zobaczenia na drodze ;) Już się nie mogę doczekać jakiegoś zlotu na który pojadę.
P.S
Bym zapomniał o najważniejszym wielkie podziękowania za pomoc w poszukiwaniach dla DANVIELDA, nie jedną aukcję przejrzał dla mnie.
post-207918-0-79882600-1406140748_thumb.

post-207918-0-79882600-1406140748_thumb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jestem wściekły. Jest weekend, piękna pogoda, tyle chęci. Motocykl niby jest ale go nie ma. Jeszcze tylko dzisiaj jutro. I w poniedziałek po pracy już będę latać. Mam nadzieje że w czwartek będzie pogoda bo mam zamiar wpaść na Chudów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wymianie napędu okazało się że wysprzęglik jest do wymiany. Ogólnie moto już gotowe, przerejestrowane, wymieniony napęd i łożyska w tylnim kole. Czekam tylko jak mi przyślą wysprzęglik z allegro. Mam nadzieję że zdążą do piątku.

post-207918-0-67613300-1406736481_thumb.

post-207918-0-67613300-1406736481_thumb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.