Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

barton tiger-tylko 600km!!


osa71

Rekomendowane odpowiedzi

http://olx.pl/oferta/barton-tiger-tylko-600km-CID5-ID6szjj.html#cc02d2e895

To jest to ogłoszenie na 99%

A więc szukając łosia co da 2 tys za chiniola sam wyszedłeś na łosia.

 

Jest coś takiego do sprzedania z faktycznym przebiegiem 600km rocznik chyba 2009-2010. Dla zainteresowanych wyślę nr tel do właściciela,gość starszy bez dostępu  do netu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sąsiad ma Zipp Quantum biało czerwony stan super kufer,młodszy wiem że za 2 tys odda bo moto kupił.

Ja bym za batona 2 nie dał.Ale nie chodzi o to,gość nie ma dostępu do internetu a ogłoszenie na olx wisi.Za chwilę się okaże ze ma 600km na liczniku ale pierwsze co się popsuło to jest licznik albo linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sąsiad ma Zipp Quantum biało czerwony stan super kufer,młodszy wiem że za 2 tys odda bo moto kupił.

Ja bym za batona 2 nie dał.Ale nie chodzi o to,gość nie ma dostępu do internetu a ogłoszenie na olx wisi.Za chwilę się okaże ze ma 600km na liczniku ale pierwsze co się popsuło to jest licznik albo linka

no i tak tworzą się idiotyczne plotki! na jakiej podstawie możesz nfs pisać takie bzdury i oskarżać ludzi?? sam jesteś losiem! gdybyś zadał sobie trud to byś doszedł do tego, że te ogłoszenie na tablicy JA zamieściłem, tak jak tu na forum, bo gościu NAPRAWDĘ nie ma netu,kompa itd. umów się z nim a sam się przekonasz i nie pisz bzdur!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tak tworzą się idiotyczne plotki! na jakiej podstawie możesz nfs pisać takie bzdury i oskarżać ludzi?? sam jesteś losiem! gdybyś zadał sobie trud to byś doszedł do tego, że te ogłoszenie na tablicy JA zamieściłem, tak jak tu na forum, bo gościu NAPRAWDĘ nie ma netu,kompa itd. umów się z nim a sam się przekonasz i nie pisz bzdur!!

Przepraszam przesadziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sensu dawać linka, bo w tym ogłoszeniu nic więcej nie ma tzn nic więcej nie napisałem bo więcej nie wiem i nie mam zdjęć, pamiętam tylko(ja go z nim kupowałem,bo tez by sam nie dał rady) że był taki rudawo-czarny. Ja naprawdę nie szukam kupca,ale wiem że kolega sam nie da rady to sprzedać bo jak,gdzie? w rozmowie kiedyś po prostu wspomniał że mu szkoda tego skuterka bo stoi i tylko się kurzy, a on na 100% już na nim nie pojedzie,stąd pomysł żeby to nagłośnic i może znaleźć chętnego,tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.