Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Pielgrzymka Motocyklistów - Góra św.Anny 03.08.2014

Recommended Posts

zobaczymy bo się w tym roku arcybiskup zapwiedział żeby nie byłoo jak z ćzęstochową co mówi i pisze

Obserwując to co mówi i pisze abp. Skworc byłbym bardzo zdziwiony gdyby w tym miejscu pozwolił by sobie na politykę. Zobaczymy.

Wyjeżdżam z Wodzisławia ok 9

• Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

najpiekniejszy zlot-pielgrzymka w roku. tam zawsze pogoda dopisze,mila atmosfera,itd

zgadzam się w 100% motocyklistów co roku sporo, ale zawsze można poprawić frenkwencje, a przede wszystkim przekazac tym co o tym zlocie nie wiedzą

Dokładnie tak, piękna miejscówka i każdy znajdzie coś dla siebie, ten mnie i bardziej wierzący

Posted Images

Witam serdecznie drodzy koledzy i koleżanki!

Pisze tutaj ponieważ wczoraj wracając z Góry Św, Anny na odcinku Strzelce Opolskie a Pyskowice dokładnie w okolicach Błotnicy strzeleckiej ( Kawałek za) Wywiało mi z plecaka MEMBRANĘ do kurki z Modeka Roma  oraz RĘKAWICE MODEKA SPORTIE.
Jeśli ktoś widział lub znalazł proszę o kontakt  Jest to dla mnie bardzo ważne ponieważ z Membraną jest problem. Przewidziałem nawet nagrode:)

Ja się sam osobiście po to wróciłem jak się kapłem ze mi sie plecak otworzył ale juz nic nie było oprócz szmaty i butelki...

Dlatego myślę ze ktoś juz to zabrał moze któryś z nas i chce mi to oddać bo po co komu membrana

Więc jeśli ktoś coś wie lub widział proszę o kontakt tutaj lub por nr tel: 730 233 221

Pozdrawiam i życzę szerokości:)  LwG
ps. Oraz mało takich sytuacji jak moja.

jeśli ktoś pojedzie z okolic Gliwic i nie chce jechać samemu, to zapraszamy z nami.

Wyjazd z Rudna z parkingu obok boiska o godzinie 10 (jak ktoś nie wie gdzie a chciałby to pisać śmiało)

Mijaliśmy Was :)