Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pielgrzymka Motocyklistów - Góra św.Anny 03.08.2014


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak co roku w pierwszą niedzielę sierpnia (03.08) odbędzie się pielgrzymka motocyklistów na Górze św.Anny (woj.opolskie).

W poprzednich latach naprawde udały sie spotkania i widać na nich coraz więcej motocyklistów nie tylko z Polski ale i zza granicy :) Jak narazie nie znalazłem żadnego plakatu, ale może są tutaj na forum organizatorzy i może coś więcej dopowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak co roku w pierwszą niedzielę sierpnia (03.08) odbędzie się pielgrzymka motocyklistów na Górze św.Anny (woj.opolskie).

W poprzednich latach naprawde udały sie spotkania i widać na nich coraz więcej motocyklistów nie tylko z Polski ale i zza granicy :) Jak narazie nie znalazłem żadnego plakatu, ale może są tutaj na forum organizatorzy i może coś więcej dopowiedzą.

A co tu dopowiadać? Jedynie godzina rozpoczęcia mszy jest istotna; w zeszłym roku była to 11:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktokolwiek z Żor,Jastrzębia ,Rybnika  bądź okolic kto sie wybiera?

 

Prędkość przelotowa -spokojna:)

 

Bądź, ewentualnie gdzie w okolicy tworzy się jakaś większa grupa wyjazdowa(tak jak to miało miejsce 3-4 lata temu w Wodzisławiu.)

 

 

Damikss, Janosik74 - ja bedę ruszał z Mikołowa - mogę przjechać trasą przez Żory i Rybnik i ruszyć razem. Pozostaje do uzgodnienia jedynie miejsce spotkania i czas ... Jakby co mój tel to sześć*zero*dziewięć*siedem*trzy*trzy*sześć*pięć*dziewięć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jest ktokolwiek z Żor,Jastrzębia ,Rybnika bądź okolic kto sie wybiera?

Prędkość przelotowa -spokojna:)

Bądź, ewentualnie gdzie w okolicy tworzy się jakaś większa grupa wyjazdowa(tak jak to miało miejsce 3-4 lata temu w Wodzisławiu.)

 

My jedziemy niewielką grupą z Rydułtów. Spotykamy się o 8.00 na fikołkowni na ul. Mickiewicza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.