Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

25-27.07.2014 Zlot motocyklowy Chorzów


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy na zlot motocyklowy, kóty odbędzie się, jak od kilku lat, jako impreza towarzysząca Festiwalowi im. Ryśka Riedla.

Zlot odbędzie się 25 lipca 2014. Festiwal trwa 3 dni. Do dnia 27 lipca.

Każdy uczestnik zlotu, za okazaniem dowodu rejestracyjnego, otrzyma bezpłatną wejściówkę na teren festiwalu i koncerty w piątek. "Plecak", będzie mógł kupić bilet w obniżonej cenie 30,00zł.

Zapewniony jest też bezpłatny parking na terenie imprezy.

W załączeniu plakat dotyczący zlotu motocyklowego oraz link do strony Festiwalu, gdzie znajdziecie szczegóły dotyczące organizacji oraz programu całej imprezy.

Jeśli są jakieś pytania, to zapraszam na mój profil fb MOHA KSZA.

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów.

:-)

 

 

http://www.festiwalryska.pl/main

post-208308-0-54374500-1405179998_thumb.

post-208308-0-54374500-1405179998_thumb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy autor tematu ma na myśli II Gwiaździsty Zlot Motorowy „HARLEY MÓJ" ? http://www.festiwalryska.pl/festiwal,202.html

Jeżeli tak to zlot jest organizowany dopiero poraz drugi a nie jak piszesz co roku. Owszem wcześniej ludzie przyjeżdżali na motocyklach na festiwal Ryśka ale nigdy to nie był zlot !

W ubiegłym roku to był totalny niewypał (mam na myśli zlot a nie festiwal) zaprosiłem kilkunastu znajomych, przejechaliśmy z Tychów do Chorzowa na parking przed stadionem (w zasadzie placem budowy) i na tym "impreza" się zakończyła. Organizator zlotu nie przewidział, że może pojawić się tylu motocyklistów, miejsca dla wszystkich na parkingu nie wystarczło i dużo ludzi nawet nie podjechało pod stadion. Sam przejazd był przygotowany bardzo dobrze, skrzyżowania obstawione, eskorta Policji, było OK.

Ja miałem karnet na dwa dni i mógłem wejść na teren festiwalu ale nikogo ze znajomych bez biletów nie wpuszczono.

W tym roku, jak widzę  jest mała zmiana kto pokarze dowód rej. swojej maszyny wejdzie za darmo ale tylko w piątek, dobre i to.

W tym roku również będę na festiwalu, przyjadę na motocyklu ale w żadnym zlocie nie będę uczestniczył tak w ramach prostestu za zeszły rok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.