Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Chopper / cruiser - piwerwszy


devil-0f

Rekomendowane odpowiedzi

Witam raz jeszcze i proszę o pomoc w wyborze i polecenie maszyny która nada się na początek. 

Co prawda doświadczenie mam praktycznie zerowe ale trochę nadrabiam zdrowym rozsądkiem i innymi cechami wynikającymi z nie najmłodszego już wieku. Zakup planuje za rok lub nawet dwa zależy jak finanse pozwolą ale decyzja już podjęta. 

A zatem co mi się podoba, jakie kryteria itp - mój wzrost 182 +/-  prawie 100 kilo masy. Podobają mi się masywne maszyny na których spory facet nie wygląda  komicznie jak małpa na rowerze i takie które pozwolą na komfortową jazdę w dłuższej trasie. Chętnie w 2 osoby, ale to później. Idealnie byłoby kupić już coś docelowego i darować sobie zmiany, ale po lekturze forum najpewniej coś mniejszego na douczanie zaproponujecie. Rzecz istotna czyli cena docelowej maszyny do powiedzmy 20 tyś. może być ponad 15 coś (jeśli to inny sprzęt przejściowy to odpowiednio trochę mniej). Interesuje mnie jazda, bo mechanika jest mi też obca, czegoś pewnie z czasem się nauczę ale dobrze żeby to był sprzęt w miarę bezawaryjny i koszty eksploatacji też mają jakieś znaczenie. Jeśli ktoś się orientuje to proszę o opinie z uwzględnieniem tego co napisałem.

Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość.

devil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Wiem że to nie tan dział ale jak kolega szuka zadbanego i pewnego motocykla to pomyślałem że pomogę :-).  Ja sprzedaję fajny motocykl. Poniżej dwa linki

 

http://olx.pl/oferta/wyjatkowa-honda-valkyrie-f6c-CID5-ID6jVGl.html

 

Podaję także link do większej ilości zdjęć. Jest tam też krótki filmik jak motocykl pracuje :

 

https://picasaweb.google.com/100502699321009684334/HondaValkyrie?authuser=0&authkey=Gv1sRgCLLj4ai5uOOzcA&feat=directlink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.