Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam, zastanawiam się nad kupnem..


Datko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Mam zamiar w wrześniu kupic sobie Kawasaki Ninje 250r. Mam do was pytanie, czy po prawku A2 jest to dobry motocykl na początek ? Na co warto zwrócić uwagę i jakie są mniej więcej ceny. Na oku mam te dwa motocykle: http://otomoto.pl/kawasaki-ninja-250r-motofrajda-M3962807.html http://otomoto.pl/kawasaki-ninja-250r-M3523879.html . Oba są wspaniałe na zdjęciach, ale zawsze jest jakiś Haczyk ; / Polecacie ten motocykl do jazdy ogólnej czy tylko dla frajdy ? Dla mnie jazda motocyklem nawet do pracy to frajda. Nie wiem niestety za dużo o motocyklach (kupowanie) bo nie miałem z tym niestety do czynienia. Jeżeli chcecie pomóc :) liczę na odpowiedzi dzięki :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteś laikiem, to poproś kogoś o sprawdzenie motocykla przed kupnem, bo sam możesz wejść na minę mimo tego, że motocykle bardzo młode.

Co do takiego motocykla na początek, według mnie nie ma złych i dobrych, choć zdania są podzielone, liczy się to co w głowie. Ja przygodę zacząłem od eF3 600 i jeżdżę, żyję, chwalę sobie. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o aukcję :) chodzi o to byście pomogli mi wybrać :) użyłem ich jako przykładów, ta pierwsza ninja jest ode mnie w miejscowości więc dogadać sie zawsze można. No najlepiej by było gdyby ktoś mi doradził i znał się na motocyklach. Raczej myślę że w salonach nie będzie zły ale wolę mieć pewność. Wiadomo że jeżeli zaczynałeś od 600 to super :) Nikt nie powiedział że trzeba się odrazu coś zrobić :D Ja chcę pośmigać na kategorii A2 legalnie. W ogole opłaca się praktycznie na koniec sezonu kupować motocykl ? Zawsze wiadomo lepiej gdy się go ma ale sam nie wiem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.