Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

2014-06-29 Koniaków


DANVIELD

Rekomendowane odpowiedzi

W niedzielę w Koniakowie ok 17 kierujący yamahą 23-letni mieszkaniec powiatu bielskiego
na zakręcie zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka fordem mondeo.
Siła była tak duza że motocykl rozleciał sie na 2 czesci. Najbardziej poszkodowana - pasazerkę Yamahy zabrał helikopter.
635397361999866974.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytam jakim cudem motocykl przeleciał z tamtej drogi po prawej, aż do tego drewna? To on nie jechał, a szybował w powietrzu, żeby taki kawał przelecieć. Pewnie za wielka prędkość i go wycisnęło z zakrętu - obstawiam, że gość nie znał drogi. 

 

Jak mawiał Juha Kankkunen: "Prędkość była dobra, ale zakręt za ciasny" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż strach mieć wypadek, bo zaraz od idiotów wyzywają. 

Az strach miec rozum na swoim miejscu - to co ten gośc zrobił mądre nie było a telemark zapewne wział się z przpeisowej lub "przyzwoitej" predkosci?

skoro nie tak to zapytam jak nazwac osobnika który bierze za kogos odpowiedzialność a potem naraza kogoś i nie dostosowuje predkosci do warunków panujacych na drodze?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramat te komentarze dupą wyłażą non stop te same osoby jadą po poszkodowanych jak tylko tyle macie do powiedzenia to lepiej nie piszcie nic sami święci i bezbłędni ciekawe jak wasz przypadek znajdzie się w tym dziale czasami się zastanawiam czy w ogóle kiedyś siedzieliście na moto    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramat te komentarze dupą wyłażą non stop te same osoby jadą po poszkodowanych jak tylko tyle macie do powiedzenia to lepiej nie piszcie nic sami święci i bezbłędni ciekawe jak wasz przypadek znajdzie się w tym dziale czasami się zastanawiam czy w ogóle kiedyś siedzieliście na moto    

 

Dobrze mówi polać mu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówi polać mu !

No chyba niebardzo. Gdzie wy macie oczy? Co innego jest miec wypadek gdy np złapiemy gume,

gdy nam ktos wymusi, z innych przyczyn które sa niezalezne od nas a "my'

zachowalismy przynajmniej minimum rozsadku bedac uczestnikiem ruchu.

Wypadek to nic miłego i nikomu go nie zycze.

STAWROS wyobraź sobie że tak i mam szacunek do motocykla; zarazem dystans nawet do swoich umiejętności - to pozwala mi jeździć z głowa i umiarem.

Jazda motocyklem to nie playstation - tu ewentualna pomyłka z fantazja ma realne konsekwencje niestety.

Uwierz dla wielu uzytkowników motocykli swiadomość,

że ze swojej głupoty stana sie gwiazda jednego z tematów "ku przestrodze" może pohamuje nieprzemyslane działania na drodze.

Pewne zachowania nie powinny byc tematem taboo - to tak jakbysmy sami dawali na to przyzwolenie. ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jasne pewnie na bank uratujecie jakąś duszyczkę tym waszym pisaniem proszę was nie bawcie mnie 

 

Oponę widziałem pewnie i ona też miała wpływ na to co się stało tylko po co te hasła że idiota itp rozpierdzielajcie sobie te wypadki na atomy tylko nie obrażajcie i nie oceniajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zauważyliście ze jechał z dziewczyną,dla mnie ktoś kto świadomie naraża kogoś na utrate życia jest idiotą.Czy gośc który jedzie samochodem pełnym ludzi i zap*****la ile fabryka dała nie jest idiotą?Niestety ale takie zachowania trzeba potępiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś pewnie całe zdarzenie  i zapierd....... z 500 ta i jeszcze lepiej świadomie narażał jej i swoje życie masakra może jeszcze świadomie zjechał na przeciwny pas bo kierowca samochodu mu nie pod pasował a mi się wydaje że siłą pędu chciał poukładać te dechy na poboczu 

 

to jest szok dorośli ludzie którzy niby dosiadają motocykli takie brednie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jeśli zjechał na przeciwległy pas ruchu to znaczy ze opanowal moto. Ale to moze być spowodowane wieloma okolicznościami, nie przekonują mnie argumenty ze wszystkie wypadki sa spowodowane tym ze na pewno ktos z uczestników był idiota. A stawros niepotrzebnie sie bulwersujesz, i nie życz nikomu wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję z początku tematu: "na zakręcie zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka fordem mondeo"

 

Jak widzę, że ktoś mi wjeżdża "pod prąd" to krzyczę w przerażeniu: Jeezu, idiota!!

A niektórzy pewnie: "Spoooko, każdemu się zdarza".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.