Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

2-3.08.2014 Wyścigi Uliczne Czechy Terlicky Okruh


Rekomendowane odpowiedzi

Czy to podobna impreza co w zeszłym roku w Radvanicach (13-14 lipca)? 

 

Dokładnie tak, w tym roku w Radvanicach pojadą 12-13 lipca. Poniżej kalendarz:

 

 

Czech Road Racing 2014

3.5. - 4.5. Staré Město

17.5 - 18.5. 300 ZGH Hořice

24.5 - 25.5. Dymokury

14.6. - 15.6. Kopčany (SVK)

12.7. - 13.7. Radvanice

2.8 - 3.8. Těrlicko

9.8. - 10.8. Česká TT + IRRC Hořice

6.9. - 7.9. Kyjov

27.9 - 28.9. Frohburg (GER)

 

http://www.czechroadracing.cz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko będzie jako taka pogoda to na pewno się pylne na Radvanice.

Przy okazji szukam osoby która mogła by zabrać moją koleżankę.Dziewczyna lekka niska więc nie będzie problemu.

Kontakt proszę na priv. najchętniej z mojej wioski czyli Ruda Śl..Oczywiście polecimy razem.

Przy okazji szukam kontaktu z kolegą od horneta który jest kurierem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej nieobeczności. Wyścigi uliczne w Czechach i to jeszcze tak blisko nas (50km) w zeszłym roku jak dobrze pamietam była nas mała grupka jadaca z Rybnika jakies 6-7 maszyn i jestam ciekaw czy bedzie w tym roku powtórka?? Standardowo szczegóły można dogadac na Chudowie :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w Radvanicach 2 razy, start imprezy godz 10:00 parkujesz motonga gdziekolwiek przy trasie, pomiedzy wyścigami w danych klasach da się przemieszczać przez kilka min zanim nie wyjedzie safety car, także każdy wyścig możesz praktycznie oglądać z innego miejsca pętli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne zdjecie  ;)

Dzięki Pralinka ;) Bardzo fajna ta Twoja okolica zwłaszcza jeziorko. Parę razy nocowałem tam pod chmurką. Cisza spokój. Tylko ognisko harmonijka i gwiazdy na niebie... he he Wylazła ze mnie romantyczna dusza włóczykija :D

Planuje w tym sezonie zrobic sobie weekendowy wypad z jednym noclegiem w Terlicku a drugim na Słowacji nad jeziorkiem w Namestovie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pralinka ;) Bardzo fajna ta Twoja okolica zwłaszcza jeziorko. Parę razy nocowałem tam pod chmurką. Cisza spokój. Tylko ognisko harmonijka i gwiazdy na niebie... he he Wylazła ze mnie romantyczna dusza włóczykija :D

Planuje w tym sezonie zrobic sobie weekendowy wypad z jednym noclegiem w Terlicku a drugim na Słowacji nad jeziorkiem w Namestovie

 

Oj zaraz polozylabym sie pod chmurke przy ognisku :)

 

A fajne to Těrlicko, lubie go, czesto tam wracam  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.