Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Recommended Posts

Cześć,

możecie polecić jakieś dobre ochraniacze na kolana do ok. 200-300zł? I ewentualnie sklepy gdzie można je przymierzyć. Chodzi mi tutaj o takie ochraniacze, które będę mogła założyć na spodnie do krótkich przejazdów po mieście.

 

Pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites

Podczepiam się pod pytanie, też czasem jak jadę na miasto w zwykłych jeansach to zakładam na kolana ochraniacze takie jak na rolki, ale podejrzewam ze poza ochroną przed wiatrem na niewiele by się one zdały. A jedyne jakie widziałem typowo na moto to w stylu enduro, a takich "cywilnych" nie spotkałem.

 

EDIT: Poszukałem tych EVSów i znalazłem takie: http://www.intermotors.pl/product-pol-126500-ochraniacz-kolan-EVS-OPTION-kolor-czarny-rozmiar-dzieciecy.html cena nawet bardzo akceptowalna. Ale nadal pozostaje brak jakiejkolwiek ochrony tyłka, nie ma czegoś na wzór buzera tylko że na nogi i tyłek?

Link to post
Share on other sites
Polecam ochraniacze (protektory) kolan firmy Knox  model Crossmax.Solidnie wykonane a przede wszystkim nie sa na gumach.(Arczi sluszna uwaga) Wydaje mi sie ze normalnie 

protektory zaklada sie bezposrednio  na kolana http://img.moto.kiev.ua/thumbcache/_equip/forumfullimg~equip~1276872737280~1361662971892.jpg ,ewentualnie na bielizne motocyklowa pod spodnie (Kombik) a nie odwrotnie. Takie protektory na spodnie  uzywa sie tylko  przy kafelkowaniu lazienki  http://meine-arbeitsschuhe.de/images/Birkenstock/image_knieprotektor.jpg  No ale mode sie tez mylic   ;)Link to post
Share on other sites

Hmmm... ciekawe to to, choć obstawiam że w razie szorowania tyłkiem po asfalcie nie zdały by egzaminu, uderzenie jeszcze jakoś ochraniacze zamortyzują, ale reszta to siatka. W tej cenie plus jeszcze coś na kolana to bardziem bym się już skłaniał ku jeansom moto.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.