Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Drobne porządki na forum - ważna informacja.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem.

Uprzejmie donoszę, że od poniedziałku(23.06.2014) będa przeprowadzane na FŚM drobne prace konserwacyjne.

Działania te nie będą miały wpływu na funkcjonowanie forum.

 

Jednym z elementów prac konserwacyjnych, będzie usunięcie wszystkich kont użytkowników, którzy mają zerową liczbę postów.

Ma to związek np. z botami, użytkownikami, którzy nie dokończyli rejestracji, a także wiecznymi nieobecnymi tego forum.

Usunięci będą również użytkownicy, którzy zostali definitywnie zbanowani i spamerzy z nieokreślonym czasem trwania "blokady spamerskiej".

 

Użytkownik, który czyta forum, przywitał się, ale nie uczestniczy aktywnie w życiu forum, zostanie również usunięty.

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział-nie zwrócił uwagi, to informuję że w dziale powitalnym posty nie są naliczane.

 

Prace będą trwały do 29.06.2014. 

Każdy użytkownik z zerową liczbą postów na koncie ma szansę do tego czasu zmienić ten stan rzeczy.

 

Pozdrawiamy

Administracja/Moderacja FŚM

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

a ja bym prosiła o drobniutki porządek- moja osoba.

Prosze o zdjęcie/odebranie mi uprawnien moderatora. Rodzina i praca wypełnia 103% mojego zasobu energii i myśle ze pora się pożegnac i powierzyć komuś innemu ten zaszczyt- komuś kto ma czas, chęci i bedzie mnie godnie zastępował.

Dziękuje bardzo za wspolprace, przedewszystkich za czasow gdy napawde aktywnie tu funkcjonowałam czego nie mozna powiedziec o ostatnim czasie.

Dziękuje za uwage :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.