Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pilna sprawa


UnGagEd

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja jest taka, kupuję wiaderko 2006r, nie porysowane, od mechanika (prywatny moto), znajomy (jeździ motocyklami od 20 lat) jeździł nim i mówi, że gdyby miał kupić to by je kupił. Jeśli się uda to jeszcze sam je w środę obejrzę, w piątek przyjechałoby do mnie.
Zdjęcia:
http://iv.pl/images/11058340553674950726.jpg

http://iv.pl/images/30557617061761223363.jpg

 

Kwestia ceny. Dalibyście za nie 7000? Według tego co mówi ten mechanik i człowiek który je oglądał, nie ma w nim nic do robienia, jest w stanie "idealnym".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście prawa końcówka naklejki jest jakby "pochylona" do góry, pod złym kątem. Z tym malowaniem, zdaje mi się, że to wina światła i jakości zdjęcia, słabym aparatem było robione. Jak uda mi się ją obejrzeć to ocenię. Poprawki kosmetyczne typu malowane plastiki czy bak nie grają wyższej roli, ja będę się na niej uczył i też pewnie nie jednego szlifa zaliczę, ważne, że wygląda dobrze. Ale dzięki za zwrócenie uwagi, nie zauważyłbym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście - szczególnie gdy za te same pieniądze możesz miec niekombinowany oryginał. 
Weź pod uwage że jeżeli ktos maluje motocykl to nie robi tego bez powodu i bynajmniej nie za darmo.
Nie twierdze że malowanie motocykla go skresla - natomiast jednoznacznie sugeruje że musiał byc cel tej operacji.
Znając nasze społeczenstwo i podejście do kombinatorstwa moge powiedziec tyle
że naoglądałem sie z klientami tych "malowanych ideałów" i odradzam poprostu - wole szukac dalej:)
ale kto co lubi (i jak szanuje własny pieniądz)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie jeśli ktoś pyta przez forum o stan moto po zdjęciach to czego ma się spodziewać?Normalne że wytyka się nie oryginalne malowanie i wszelkie widoczne wady szuka się prawie ideału.A co po zdjęciach więcej zobaczysz jak silnik chodzi ,czy prosto jedzie,czy skrzynia w rozsypce?Ludzie ogarnijcie się.

Jak stan średni odpowiada to jedziesz oglądasz kupujesz gitary nie zawracasz i cieszysz się maszyną.Jak miałem na najtańszy sprzęt to kupiłem sobie po szlifie z lewej prawej walnięty przodem do pełnego serwisu nawet 5 min go nie oglądałem.W sumie to był jeden z lepszych sezonów.

Teraz to ludzie mają jakieś wymagania nie życiowe,pół godziny oglądania najlepiej z rentgenem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się do niego zniechęciłem, malowanie niby nie wprowadza większych zmian, PODOBNO silnik chodzi dobrze, tak jak powinien, ale sprzedawca nawet nie wspomniał o malowaniu, nie mówię, że to typowy warszawiak, ale zdaje mi się, że nie tylko o tym nie powiedział. Poza tym, przynajmniej dla mnie, 7000zł to już spora kwota, wolałbym wydać ją jak najrozsądniej, dać tyle za malowany i kombinowany to mi się nie widzi, kupię rok starszy, deko tańszy i starczy mi na kask, rękawice i jakiś pas nerkowy. Jutro albo w środę jadę oglądać inny, może wreszcie skończy się ta długa droga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie wiem nie znam sie ogolnie zarobiony jestem :P

tak powazniej z kupnem motocykla na rynku wtornym to tak samo jak z autem trafic na wspomniany wyzej stan kolekcjonerski to jak wygrac 5 w totka :P

kiedys szukalem rok czasu auta marzen przejechalem kilkaset km w poszukiwaniu az po roku na spontanie trafil sie z sasiedzkiego miasta wcale nie igla a w stanie naprawde dobrym jezdzilem nim dlugooo

reasumujac warto szukac anie nie popadajmy z skrajnosci w skrajnosc wiadomo ze fajnie ejst kupic zadbane moto najlepiej od motocyklisty lecz jak to powiedzial ktos "szukajcie a zanjdziecie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.