Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

19.06.14 Chabówka


Piro

Rekomendowane odpowiedzi

a tu wczesniejsze wypadki w tym samym miejscu
acdae94302ead61feffa151e0bd999ce.jpg
j11_2519.jpg
j11_2499.jpg
wypadmotor%20(1).jpg
10009342_645340062186480_325107993824683
patelnie.jpg
52da96616e154_o.jpgj11_2474s.jpg
motor_patelnie_6_0.jpg
IMG_0533.JPG
Naprawde nie żal mi ignorantów którzy niejednokrotnie pewnie widzieli zdjęcia i filmy ze spotkań z barierkami a mimo to urządzają sobie tor wyścigowy na ulicy.
Gdzie jest policja która powinna dbac o bezpieczenstwo i rozgonić ta zbieraninę samobójców?
Młody człowiek zgotował swojej rodzinie przykry prezent z własnej głupoty[*]

Ilu jeszcze kretynów tam zginie zanim ktos wyciągnie wnioski?? ( zgineło juz ok 40 osób na tym odcinku drogi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu wczesniejsza akcja.

patelnie.jpg

Naprawde nie żal mi ignorantów którzy niejednokrotnie pewnie widzieli zdjęcia i filmy ze spotkań z barierkami a mimo to urządzają sobie tor wyścigowy na ulicy.

Gdzie jest policja która powinna dbac o bezpieczenstwo i rozgonić ta zbieraninę samobójców?

Słowa waż dopóki masz twarz "debilu" bo ktoś Ci kiedyś za twe słowa ryja wyklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra - masakra to była dziś jak jechałem z rodziną trasą Katowice - Bielsko. Duży ruch w Bielsku korki a koledzy z lewej, prawej, środkiem nawet człowiek jak chciał zrobić miejsce i zjechać to się bał. Faktycznie: Motocykliści są wszędzie tylko nawet gapienie się w lusterka nic nie dawało. Wracając było "lepiej" bo doszła jazda na kole z plecakiem. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iceman nie chcę wchodzić w tę dyskusję. Żal mi rodziny poszkodowanego. Bliska mi osoba miała więcej szczęścia i leży nieruchoma w łóżku. Wiem jak dużo to kosztuje rodzinę. Rozumiem, że jeździcie tam, bo nie ma torów. Ale przez to, że to jest takie, a nie inne miejsce to sami wpisujecie się na listę pod nazwą: "kto następny?". Nie rozumiem dlaczego to trafia w dziale ku przestrodze. Przestroga dla mnie jest jedna: omijać to miejsce z daleka, bo widząc te zdjęcia wiem, że nie ma z tym żartów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dodatku dodał zdjęcia z poprzednich sezonów niewiadomo skąd!! granda stała się tragedia a ta chiena cmentarna jak zwykle opluwa zmarłych. ŻAL!

Widzisz tak sie składa że internet i kartoteka policyjna sa pamietliwe

Chiena cmentarna? Zapłaciłes juz mandat z Katowic mistrzu z gazety fakt w schodzeniu na kolano? To sie uspokój i posłuchaj

Uwazasz że Twój światopogląd jest wysmienity?

Niestety nie i na forum jazda na kolanie na obidowej nie bedzie propagowana.

Przez takich jak wy; młodzi ludzie mysla że to jest trendy i przykładacie reke do ich smierci.

Wasze postepowanie wywołuje własnie takie tragedie tymbardziej ze wielu młodych ludzi nie posiada wyobraźni.

Możesz sobie wklejac propagatorskie słitfocie dzieląc sie ze swoimi znajomymi z Obidowej i

jak nie zmadrzejecie to na każdego z was czeka czarny worek czego wam oczywiście nie zycze ale swoim zachowaniem do tego zmierzacie!

Uwazasz że wydazyła sie tragedia? Owszem dla rodziny tego chłopaka napewno.

Jest mi niezmiernie przykro że kolejny młody człowiek zginał a słuzby nie zrobiły nic w tej sprawie

aby zapobiegac podobnym praktykom np montując monitoring + czeste patrole.

Taki jest finał gdy ktos myli droge publiczna z torem wyscigowym.

Powinna tam stac policja a nóz komus ocali zycie!

ABSOLUTNIE NIE MOZNA TAKIEJ JAZDY TŁUMACZYC BRAKIEM TORU W POLSCE!

podobnie tłumacza sie narkomani, alkoholicy i złodzieje!

 

 

 Nie rozumiem dlaczego to trafia w dziale ku przestrodze. Przestroga dla mnie jest jedna: omijać to miejsce z daleka, bo widząc te zdjęcia wiem, że nie ma z tym żartów.

To oczywiste- mianowicie niech każdy kto ma zamiar tam szalec na kolanie wie że może sie to skończyc w przykry sposób i nie jest to bynajmniej zabawa

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz tak sie składa że internet i kartoteka policyjna sa pamietliwe

Chiena cmentarna? Zapłaciłes juz mandat z Katowic mistrzu z gazety fakt w schodzeniu na kolano? To sie uspokój i posłuchaj

Uwazasz że Twój światopogląd jest wysmienity?

Niestety nie i na forum jazda na kolanie na obidowej nie bedzie propagowana.

Przez takich jak wy; młodzi ludzie mysla że to jest trendy i przykładacie reke do ich smierci.

Wasze postepowanie wywołuje własnie takie tragedie tymbardziej ze wielu młodych ludzi nie posiada wyobraźni.

Możesz sobie wklejac propagatorskie słitfocie dzieląc sie ze swoimi znajomymi z Obidowej i

jak nie zmadrzejecie to na każdego z was czeka czarny worek czego wam oczywiście nie zycze ale swoim zachowaniem do tego zmierzacie!

Uwazasz że wydazyła sie tragedia? Owszem dla rodziny tego chłopaka napewno.

Jest mi niezmiernie przykro że kolejny młody człowiek zginał a słuzby nie zrobiły nic w tej sprawie

aby zapobiegac podobnym praktykom np montując monitoring + czeste patrole.

Taki jest finał gdy ktos myli droge publiczna z torem wyscigowym.

Powinna tam stac policja a nóz komus ocali zycie!

ABSOLUTNIE NIE MOZNA TAKIEJ JAZDY TŁUMACZYC BRAKIEM TORU W POLSCE!

podobnie tłumacza sie narkomani, alkoholicy i złodzieje!

 

 
 

To oczywiste- mianowicie niech każdy kto ma zamiar tam szalec na kolanie wie że może sie to skończyc w przykry sposób i nie jest to bynajmniej zabawa

 

Oplułeś Sieczkę czepiasz się Byrego przyklejajac mu epitet. Jara Cie to? Nikt tam sie nie ścgiga każdy jeździ wedle swojego uznania/umiejętności. daruj sobie moralizarotorskie gadki P.S nie wiem o czym seplenisz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iceman to jaką lekcję mamy wynieść z tej tragedi? Bo piszesz to w dziale "ku przestrodze", ale z drugiej strony bronisz poszkodowanego. To może napisz chociaż co było przyczyną wypadku? Prędkość, łysa opona, brak umiejętności? Niech każdy kolejny nie powiela tych błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyna wypadku jak sadze nie była pedzaca barierka

Pomimo iz temat nie dotyczy województwa sląskiego - w związku z duża ilościa ofiar smiertelnych pozostanie w dziale "ku przestrodze"
W związku z popularyzowaniem tego miejsca i brakiem wyobraźni młodych adeptów jazdy temat pozostanie jako przestroga.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iceman to jaką lekcję mamy wynieść z tej tragedi? Bo piszesz to w dziale "ku przestrodze", ale z drugiej strony bronisz poszkodowanego. To może napisz chociaż co było przyczyną wypadku? Prędkość, łysa opona, brak umiejętności? Niech każdy kolejny nie powiela tych błędów.

Odpowiedź jest prosta: PREDKOSC! Zadowolony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frenzy czeresniaku skad mys ze to bylem ja? kup slownik i sie ogarnij

Z przykrościa przyznam że w jednym z działów jest temat poświęcony Twojej osobie wraz ze zdjęciami i musze potwierdzic że tożsamość,

numer rejestracyjny Twojego motocykla sie zgadza, zostałes ukarany mandatem. Wskazali Cie także inni.

Upominam CIe że jezeli nie zapanujesz nad emocjami i nazewnictwem - pomoge Ci odpoczać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iceman, a z czego mam być zadowolony? Że ginie człowiek? Jeszcze mający 24 lata? Chyba chcesz uderzyć tam, gdzie nie trzeba. Każdy jest kowalem swojego losu, ale po co ta reklama tego miejsca? Jeszcze nie tak dawno, był ktoś na forum co zapraszał na Obidową i co jakiś czas wsadzał fotki z tego miejsca. Ludzie, którzy lubią ryzyko, czy adrenalinę nigdy nie zachęcają niedoświadczonych do powielania ich czynów! Nawet ganią za takie zachowanie. Czy któryś z czynnych sportowców jeździ tam z wami? Zachęca do jeżdżenia w miejscu, gdzie jak popełnisz błąd to czekają na Ciebie barierki? Czy Tobie i innym co tam szaleją nie jest wstyd, żał, głupio, albo czy chociaż trochę nie poczuwacie się do winy, że można było temu zapobiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że dopiero przy takich tragediach wywiązują się takie dyskusje. Na forum są różni ludzie. Są miłośnicy adrenaliny, ucieczek przed policją itp. a są też ludzie preferujący spokojną jazdę, krajoznawczą. Bardziej powinno się skupić na uczeniu się od siebie nowych rzeczy i wyciąganiu wniosków z błędów, niż na wyrzucaniu sobie na wzajem głupoty. Jak się czyta te posty to można się założyć kto ma wytartą oponę z prawej strony od jazdy na koniczynkach, a kto na prawdę nawija kilometry. Może i wychodzę czasem na mądralę i zgreda ale myślę że starsi koledzy nie powinni nakłaniać młodzieży do niebezpiecznej zabawy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli czyimś marzeniem jest stanie się "legendą" Obidowej i pogrzeb przy ryku silników to nikt mu tego nie utrudni nawet Policja.

Proponuję tylko pomyśleć o tych którzy tu zostają i muszą sobie do końca życia radzić z tragedią jaką im zafundujecie z własnej woli w imię swoich samolubnych idei. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.