Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

2014-06-08 Bielsko-Biała


Radek47

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo jedynie tyle że kawałek wczesniej jest uliczka w lewo
a motocyklistka zjechała z drogi na chodnik gdzie sie wywróciła.
Mogła także zasłabnąc,
Może z przeciwka jakis samochód wykonał lewoskret stając na środku drogi
i ratowała sie przed kolizją? Jak narazie same domysły.
53945200cc4d2_p.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrzeb w czwartek (12.06.2014) o godzinie 15.00 z kaplicy w Wapienicy.

 

Potwierdzone też jest info co do zasłabnięcia...

 

 

Możesz mi wyjaśnić w jaki sposób można pośmiertnie potwierdzić czyjeś wcześniejsze zasłabnięcie? No chyba że miała zawał albo udar, bo to na sekcji wyjdzie, ale wątpię biorąc pod uwagę jej wiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz się, rozmawiałem z jej znajomym który ogarnia cały pogrzeb...byłem na tyle subtelny że już nie dopytywałem o szczegóły, ale chyba można założyć że sekcja zwłok by to wyjaśniła. Nie wiem, nie znam się, lekarzem nie jestem...info od jej przyjaciela, nie będę go podważał.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi wyjaśnić w jaki sposób można pośmiertnie potwierdzić czyjeś wcześniejsze zasłabnięcie? No chyba że miała zawał albo udar, bo to na sekcji wyjdzie, ale wątpię biorąc pod uwagę jej wiek...

To nie jest jakieś skomplikowane. Przy zasłabnięciu mózg jest niedotleniony, a jeśli zaraz po tym następuje zgon to jest to do wykrycia przy sekcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz się, rozmawiałem z jej znajomym który ogarnia cały pogrzeb...byłem na tyle subtelny że już nie dopytywałem o szczegóły, ale chyba można założyć że sekcja zwłok by to wyjaśniła. Nie wiem, nie znam się, lekarzem nie jestem...info od jej przyjaciela, nie będę go podważał.  

 

 

No właśnie czegoś takiego nie wyjaśni... zasłabnięcie to jest przemijające niedotlenienie mózgu bez podłoża organicznego, jak pracuje na intensywnej terapii 17 lat, to jeszcz w żadnym protokole sekcyjnym czegoś takiego nie spotkałem, sekcja zwłok to nie kula wróżki tylko analiza zmian patologicznych, a jeżeli (jak przy zasłabnięciu) ich nie ma to i sekcja tego nie ustali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemna krew w żyłach, ew zator (skrzepy - zazwyczaj występuja w tym wypadku) mozliwy cholesterol.

Generalnie nigdy jednoznacznie nie wskazuje to na powód smierci.

Danvield, z całym szacunkim - bzdecisz. skrzepy są zawsze, niezależnie od przyczyny zgonu, bo krew w chwili śmierci przestaje krążyć i... krzepnie, każda krew uzyskana ze zwłok jest ciemna bo nie posiada tlenu co jest efektem ... śmierci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danvield, z całym szacunkim - bzdecisz. skrzepy są zawsze, niezależnie od przyczyny zgonu, bo krew w chwili śmierci przestaje krążyć i... krzepnie, każda krew uzyskana ze zwłok jest ciemna bo nie posiada tlenu co jest efektem ... śmierci.

Raczej miałem na mysli powód wystapienia niedotlenienia mózgu - po tym mozna okreslic, reszta j.w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czegoś takiego nie wyjaśni... zasłabnięcie to jest przemijające niedotlenienie mózgu bez podłoża organicznego, jak pracuje na intensywnej terapii 17 lat, to jeszcz w żadnym protokole sekcyjnym czegoś takiego nie spotkałem, sekcja zwłok to nie kula wróżki tylko analiza zmian patologicznych, a jeżeli (jak przy zasłabnięciu) ich nie ma to i sekcja tego nie ustali...

Po głębszym zastanowieniu to faktycznie trochę popłynąłem z moim pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Możesz mi wyjaśnić w jaki sposób można pośmiertnie potwierdzić czyjeś wcześniejsze zasłabnięcie? No chyba że miała zawał albo udar, bo to na sekcji wyjdzie, ale wątpię biorąc pod uwagę jej wiek...

 

Można zdać się na relacje świadków. Za Renią jechał jej chłopak.

 

Z innego forum:

"Renia prawdopodobnie zasłabła.Jechała ze swoim chłopakiem(moim kuzynem)do Zakopanego.Stali przed światłami na czerwonym,kiedy zapaliło się zielone ,ruszyli,nie mieli dużej prędkości(ok.50,60km/h)...nagle motocykl Reni zaczął"falować",wyglądało to tak,jakby straciła przytomność,po czym upadła. Upadając,nawet nie broniła się rękami...upadła zupełnie bezwładnie.Motocykl ciągnął Ją po chodniku,niestety,tak pechowo,że uderzyła głową w latarnię... icon_cry.gif "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.