Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

rękawice do 150 zyla


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Do 150 zł. ciężko coś fajnego znaleźć ale dosłownie dokładając trochę mamy już fajne rękawice w fajnej cenie . Bardzo dobrze u nas sprzedają się Shima GT1 oraz D-Tour . Bardzo dobrą opinią cieszą się również wśród naszych klientów rękwice 4SR SG01 oraz SR 001 .

 

Ja sama również śmigam w 4SR  SG Lady.

 

Pozdrawiam.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syla, shima są o doopę ... Mam http://shima.pl/pl/85-motegi.html. Były dwa razy reklamowane, bo protektory po przejechaniu 200km przecięły skórę i prawie wypadły. :blink:  Nici rwą się na końcach palców. Zamsz wyciera zdecydowanie za szybko. Kursant ostatnio też usiłuje odzyskać za nie kasę, bo się popruły po kilku godzinach jeżdżenia na kursie. :wacko: Nigdy więcej tego badziewia nie kupię.  :( Moje służyły mi "aż" dwa sezony. Są całe poszyte, poreperowane. Dla porównania powiem, że poprzednie z Sidi miałam 3 lata i nie są tak zajechane, jak te były po roku i takim samym "przebiegu" licząc w km. Zainteresowanym mogę wysłać zdjęcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam co mówi Glootik. W którymś z Motocykli z 2013 roku bodaj, był test rękawic Shima (chyba Spark) i też im puściły na szwie na łączeniu protektora z rękawicą. Brat w Shimach musiał przeszywać na nowo rzepy bo ledwie się trzymały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam co mówi Glootik. W którymś z Motocykli z 2013 roku bodaj, był test rękawic Shima (chyba Spark) i też im puściły na szwie na łączeniu protektora z rękawicą. Brat w Shimach musiał przeszywać na nowo rzepy bo ledwie się trzymały. 

Patrz Pietja, zapomniałam napisać o rzepach. Są równie do doopy, jak cała reszta. Wydarły się same od siebie. Potwierdzam. Na urlopie będę siedzieć i wszywać nowe, bo jak nie, to będę musiała w nadgarstku gumką recepturką je łapać. :wacko:

Podłączę się pod temat zatem. A w cenie ok 300-400zł co można fajnego kupić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od trzech sezonów jeżdżę w rękawicach kupionych w "Motocyklu" w promocji za 60zł :)  Mega wygodne, jeżdżę w deszczu, czasami w śniegu, w słońcu. Nic, absolutnie nic się z nimi nie dzieje - szwy trzymają, protektory też. Dla zobrazowania - w tym sezonie pokonałem w nich dystans ponad 4 tys. km. Łącznie jakieś kilkadziesiąt tys. km. Kiedy nie muszę, to nie przepłacam. Firmowy znaczek nie zawsze jak widać jest wyznacznikiem jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jedni  są zadowoleni inni nie zadowoleni.Tak jest z wystkimi markami tzw. Budżetowymi. Nasi klienci  mieli swego czasu  złe doświadczenia z rękawicami Adrenaline i nie prowadzimy ich już, a reklamacje  nie ukrywajmy zdarzają się również w Rebelhornie, Ozonie, Modece, ...

 

Powiem szczerze ja również przeszłam przez sporo modeli rękawic z racji że mam możliwość przetestowania i  żeby na prawdę być zadowolonym i mieć jakość premium trzeba przygotować się na troszkę większy wydatek . Wówczas skóra, protektory , odszycie , barwniki będzie takie - jak moim zdaniem powinno być .

 

Proszę jednak nie zrozumieć mnie źle - bo nie dyskwalifikuję tutaj marek tańszych , jednak trzeba  przygotować się po takim zakupie że może ( ale nie musi ) zajść konieczność zakupu nowych rękawic nieco szybciej niż w przypadku gdyby kupić rękawice z lepszej skóry , materiałów ( co daje wyższą cenę )

 

 

Każdy z nas ma złe doświadczenia z jakąś marką - ja również .

 

 

Pozdrawiam ,

 

w przyszłości trafionych zakupów życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie 2 pary z Shimy działają bez zarzutu, jedynie model bullet puścił farbę po pierwszym solidnym przepoceniu -> ale dostałem ofertę zwrotu pieniędzy, z której nie skorzystałem - przestały farbować, albo ja się pocić ;)

Drugie - model już nie produkowany ze skóry kangura - super wygodne, też nic się nie psuje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez nie narzekam na Shime. Kupilam za jakies 130 zl 3 lata temu. nie jezdze duzo i jako plecak ale sa w calosci, moze mam jakis wyjatkowy okaz;D

Mój plecak pierwsze trzy sezony przelatał w zimowych rękawicach w serduszkowe wzorki...to kierownik tego dyliżansu pracuje łapkami najwięcej i tam wychodzą defekty. Moje modeki poprzecierały się na końcówkach palców już praktycznie na zero od klamek sprzęgła i hamulca...a plecaczka rękawiczki wciąż jak nowe! Magia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez nie narzekam na Shime. Kupilam za jakies 130 zl 3 lata temu. nie jezdze duzo i jako plecak ale sa w calosci, moze mam jakis wyjatkowy okaz;D

 

 

Mój plecak pierwsze trzy sezony przelatał w zimowych rękawicach w serduszkowe wzorki...to kierownik tego dyliżansu pracuje łapkami najwięcej i tam wychodzą defekty. Moje modeki poprzecierały się na końcówkach palców już praktycznie na zero od klamek sprzęgła i hamulca...a plecaczka rękawiczki wciąż jak nowe! Magia!!

Pietja, czytasz w moich myślach. Haha 

Poniżej zdjęcia Motegi. Jak na rękawice za 250-300zł to trochę za dużo tych ubytków w tak krótkim czasie. Pierwszy - prawy protektor wylazł ze skóry już w pierwszych tygodniach użytkowania. Od odkręcania gazu  :lol:

post-192234-0-25847900-1402222520_thumb.

post-192234-0-99327000-1402222532_thumb.

post-192234-0-56331800-1402222541_thumb.

post-192234-0-01290500-1402222548_thumb.

post-192234-0-00020000-1402222554_thumb.

post-192234-0-25847900-1402222520_thumb.

post-192234-0-99327000-1402222532_thumb.

post-192234-0-56331800-1402222541_thumb.

post-192234-0-01290500-1402222548_thumb.

post-192234-0-00020000-1402222554_thumb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było reklamować . Takie rzeczy nie mogą mieć miejsca - tym bardziej w pierwszych tygodniach użytkowania.

Reklamowałam dwa razy. Pierwsze wymienili. Przy drugich dali mi 50zł czy 60zł zwrotu. Tak się dogadaliśmy, bo jechałam na urlop i nie miałam już czasu na wysyłki. Nie zmienia to jednak faktu, że nie tylko ja mam problem z tą firmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wspomnialem w poprzednim poscie http://www.iv.pl/images/48116347516083710173.jpg  smigam w nich przy temp +10 do maxa , nawet sporo ponad 30°C , Przejechalem w nich moze z 60tys.  nie wykluczone ze wiecej  i nic sie nie poci , czuc tylko skora , nic sie nie pruje czy rozlatuje :P  aha.tylko moje sa w kolorze czarnym ,

ale mysle ze to jest bez znaczenia.Co prawda do  tanich nie naleza  :( no ale cos za cos  ;)

36845046800273745098.jpg

57021381639240387526.jpg

Edytowane przez Taurus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam, że wyglądają na fajne i solidne, 100 euro to jeszcze nie tragedia, z tego co mówisz, to powiedziałbym nawet, że stosunkowo niedrogie :D

Przed tymi mialem inne ze tak powiem z dolnej  polki.W ciagu czterech sezonow wykonczylem 3y pary w przecietnej cenia 40€ ;) Jak piszesz obecne ktore mam za niecale 100€ porownujac  do Held Titan za 249€ http://www.goede-motorsport.de/xtcm/images/product_images/popup_images/22_0.jpg  to mozna powiedziec ze moje sa tanie  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.