Jump to content
Sign in to follow this  
Tsune

Motocykl do 125cm, pomoc w zakupie

Recommended Posts

Witam.

  Ostatnio postanowiłem spełnić swoje odwieczne marzenie i zakupić sobie motocykl. Z racji funduszy i wieku (18) decyduje się na 125cm. Moje pytanie dosyć oczywiste. Jaki motocykl na chwile obecną moglibyście mi polecić? Fundusze to max +/- 4000 (no chyba,  że będzie jakaś super okazja za trochę więcej). Interesują mnie raczej motocykle typu sportowego coś jak Aprilla RS 125 itp. Celuje raczej w używki, bo chyba trudno będzie coś nowego w tej cenie znaleźć. Zakup planuje na ok lipiec - sierpień.

 

Znalazłem kilka ofert, jak można to prosiłbym o ocenę (samego motocyklu ogólnie, nie danej oferty) :

 

1. http://otomoto.pl/honda-cbr-honda-cbr-125-warszawa-M4039218.html

2. http://otomoto.pl/aprilia-rs-125-2t-moto-joker-M4038548.html

3. http://otomoto.pl/honda-cbr-2006r-125cm-okazja-zarejestrowany-M4037706.html

4. http://otomoto.pl/zipp-inny-pro-125-M4038419.html

5. http://otomoto.pl/aprilia-rs-125-z-niemiec-bezwypadkowa-M4024340.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nigdy nie ma super okazji.Jak jest to ma jakiś haczyk.Jak chcesz jeździć to o zipp zapomnij,aprillia ma silnik 2T a więc normalne ze co jakiś czas robi się remont silnika i kupisz niby w stanie igła a za tydzień się dowiesz że właśnie ten remont należało by zrobić.Masz zapas kasy to kup sobie aprillia bo jest najbardziej dynamiczna i lekka.Dodatkowa wada to oczywiście mieszanie tego oleju i że uczysz się jeździć na 2T a następny motocykl co kupisz to będzie 4T.W 2T nie ma hamowania silnikiem.

Najsensowniejsza jest ta honda.Ale za ok 4tys trzeba się nachodzić aby fajną znaleźć.Ta co dałeś w linku jest tragiczna.Motocykl cały malowany w dodatku beznadziejnie,opony zajechane,klamka uwalona,napęd wykończony,brak osłony łańcucha,migacze oryginalne po glebie uwalone,czacha drugi raz szlifowana ....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.