Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gliwice ul. Toszecka


nobo

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie mówią ze zapierd...ali bo tłumiki głośnie słyszeli, naoczni świadkowie stare baby i tyle jeden koleś był w porządku co jeździ sam powiedział ze szybko nie jechali baba wyjeżdżała nie patrzała się i tyle nie przypuszczali ze ruszy 

Dwa posty wyżej piszesz że masz film za chwile jakiś pierd o starych babach .......

Daj film obal mity i pierdy ......

Po zniszczeniach pojazdów widać że zadziałały duże prawa fizyki niezależnie od zastosowanych tłumików :|

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co was kur interesuje jak bylo ! Nie wasz biznes! Pilnujcie lepiej swojej kierownicy i licznikow. Szukacie sensacji, nie tam gdzie sie powinno jej szukac. Chcecie sprawdzic jak moto reaguje przy 60 a jak przy 100 ? To zajebajcie w puszke sie przekonacie.

Jak widzisz nikt nie szuka sensacji, doszło do zdarzenia(wypadku),

gdzie uzytkownicy forum widzac jego skutki niestety ale maja watpliwości co do stawianych tez odnośnie przebiegu zdarzenia.

Sądze że nawet Twoje zapewnienia w tym momencie niewiele zmienią.

 

nie będę się produkować mam wszystko na kamerze wiem jak było. pozdrawiam 

Po udostepnieniu filmu rozwiejesz wszelkie watpliwości co do tego jak było. 

Rozumiem że o zgode musisz zapytac osoby widniejace na materiale wideo, 

Bo jak narazie to z kolega szrekiem usilnie staracie sie bronić swojego stanowiska,

niestety bardziej przypomina to przepychanke słowna aniżeli rzetelne dowody.

P.s. Policja sprawdzi monitoring ze skrzyzowania ulic Jana Śliwki/Świętojańskiej- Toszeckiej

Gdzie motocykliści tego dnia ruszyli w kierunku miejsca zdarzenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standard tego forum kolejny lincz poszkodowanych pewnie połowa z was klepała ich i to nie raz po ramieniu na Chudowie a teraz chcecie filmu i to pewnie jeszcze takiego który potwierdzi wasze dziwne teorie może powrzucajcie swoje jak zapierdala......ie i to jeszcze najlepiej z marszu zapodajcie link na KWP wydział ruchu drogowego co wy myślicie że oni nie czytają jednego czy drugiego forum 

 

Motocyklowa rodzina jak jest dobrze to lewa a jak mina to cie dopierdol...... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocyklowa rodzina jak jest dobrze to lewa a jak mina to cie dopierdol...... 

Przepraszam bardzo ale w związku z w/w raczej nie masz racji.

bo dotyczy to kazdego kto w rażacy sposób łamie przepisy narazajac siebie i innych uczestników ruchu drogowego.

Pora skończyć z popieraniem takich praktyk- niech każdy spojzy w lustro

i powie sobie że jest bez winy. To nie jest gra wideo-konsekwencje sa niestety realne!

Zmienisz szybko zdanie jak Ci taki "motocyklista" kiedys dziecko na pasach potraci, ciekawe czy bedziesz taki "rodzinny"

Bo to co piszesz wyglada tak jakbys popierał taka "praktykę".

Ja niestety nie popieram, cenie swoje i innych zdrowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo ale w związku z w/w raczej nie masz racji.

bo dotyczy to kazdego kto w rażacy sposób łamie przepisy narazajac siebie i innych uczestników ruchu drogowego.

Pora skończyć z popieraniem takich praktyk- niech każdy spojzy w lustro

i powie sobie że jest bez winy. To nie jest gra wideo-konsekwencje sa niestety realne!

Zmienisz szybko zdanie jak Ci taki "motocyklista" kiedys dziecko na pasach potraci, ciekawe czy bedziesz taki "rodzinny"

Bo to co piszesz wyglada tak jakbys popierał taka "praktykę".

Ja niestety nie popieram, cenie swoje i innych zdrowie.

 

Co do tego kto jest winny a kto nie niech decydują sądy policja itp nie ułatwiajcie im sprawy w podjęciu niewłaściwej decyzji

Jak ktoś miał wypadek to wie ile kosztuje rehabilitacja nie mówiąc o zniszczonym sprzęcie utrudniacie w odzyskaniu jakiegokolwiek odszkodowania 

A przy takim strzale jaki mieli uwierz więcej podobna sytuacja się nie powtórzy wnioski zostaną wyciągnięte 

 

 

Sam miałem wypadek wiem jak to wygląda i co opowiadają świadkowie bo słyszeli tubę z wydechu tak przesadzali że aż Policja się śmiała szczęście w nieszczęściu że całą sytuację zarejestrowało nadjeżdżające pogotowie i potwierdzili moją teorie bo pseudo świadkowie zachowywali się jak wy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że rozmowa potoczyła się w tym kierunku, bo teraz nagrania już pewnie nie zobaczymy, a taki materiał byłby ciekawym materiałem do analizy, choćby pod kątem właśnie czy była możliwość uniknięcia wypadku, na co zwrócić uwagę. Mniejsza o prędkość...

 

Mnie uczono, że gdy widzimy, że jakiś pojazd dojeżdża do skrzyżowania lub na nim stoi, przynajmniej nie przyspieszać, tak by ciężar rozłożony był 50/50, a lepiej 60/40 czyli lekko odjąć gazu, obserwować ruch kół i zwłaszcza w terenie gęsto zabudowanym poruszać się bliżej środka jezdni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum jestem nie od dzis i zauwazylem pewna prawidlowosc - czesto gesto pojawi sie kliku "z pasja w dupie" i w zaparte ida ze NIGDY, PRZENIGDY motonita nie byl winien. ZAWSZE baba czy dziad w puszce wymusil a motonita ZAWSZE niewinny i ZAWSZE jechal przepisowo.

 

I mamy przedmiotowa sprawe. Ok, jechali 50 - 60. To co, ten Accent czy co to jest im sie teleportowal przed ryj tak nagle? Nie widzieli ze wyjezdza? Nie mogli zaczac hamowac... Czekaj, mieli max 60, no moze 70... Strzal bylby przy 40? Czekaj... laska jechala jako 3 na innym moto i wthamowala, czyli ile jechala? 40? Skonczcie pierdolic farmazony bo sie tego czytac nie da! I nikt tutaj nie moralizuje i nikogo nie linczuje. Szkoda chlopow, szkoda ze mieli pecha ale zadupiac musieli. Kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem wypatku ale przes takich ciuli jak stawros i szrek ten temat smierdzi na kilometr także debile jesteście i tyle jak gimbaza

Za to od ciebie tryska inteligencja taka że gmimbazy jak ty to ziwesz przy tobie to Harvard 

 

Może tacy ludzie jak ja po prostu nie szkodzą mam swoje zdanie na ten temat być może nawet podobne do większości natomiast fora publiczne czytają również inne instytucje Państwowe i możecie ludzi pogrzebać 

 

a tak na marginesie są i osoby co by matkę sprzedały 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum jestem nie od dzis i zauwazylem pewna prawidlowosc - czesto gesto pojawi sie kliku "z pasja w dupie" i w zaparte ida ze NIGDY, PRZENIGDY motonita nie byl winien. ZAWSZE baba czy dziad w puszce wymusil a motonita ZAWSZE niewinny i ZAWSZE jechal przepisowo.

 

I mamy przedmiotowa sprawe. Ok, jechali 50 - 60. To co, ten Accent czy co to jest im sie teleportowal przed ryj tak nagle? Nie widzieli ze wyjezdza? Nie mogli zaczac hamowac... Czekaj, mieli max 60, no moze 70... Strzal bylby przy 40? Czekaj... laska jechala jako 3 na innym moto i wthamowala, czyli ile jechala? 40? Skonczcie pierdolic farmazony bo sie tego czytac nie da! I nikt tutaj nie moralizuje i nikogo nie linczuje. Szkoda chlopow, szkoda ze mieli pecha ale zadupiac musieli. Kropka.

 

Miałeś kiedyś wypadek ktoś ci wymusił uwierz mi że widzieć a do końca przewidzieć co ktoś zrobi tym bardziej jak wydaje ci się że patrzy ci w oczy a nagle przed ciebie wyjezdza to dwa różne tematy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Motocyklowa rodzina jak jest dobrze to lewa a jak mina to cie dopierdol...... 

 

Co to takiego "motocyklowa rodzina"? Posiadając motocykl muszę każdego klepać po ramieniu i podziwiać jak zapierdala 150 po terenie zabudowanym na jednym kole? Chciałbym poznać twoją definicję tego zwrotu. No i żeby nie było miałem ponad 3 lata temu już wypadek gdzie z podporządkowanej wyjechał mi busik i wiem jak wygląda motocykl, który oberwał przy 50km/h

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STAWROS nie prędkość to spowodowała, a przyspieszenie. Dziewczyna sama powiedziała, że wyjechali spod świateł dość szybko. Więc za cholerę nie uchwyciła tego ile oni zapierdalali. Sama jakoś się uratowała i kur.a jakim cudem? Jechała przecież zaraz za nimi. Ale ona miała te 70km/h i dała rady się ogarnąć. Widocznie ułamek sekundy, trochę wolniejsza jazda, większą ostrożność uratowały jej dupę. Nikt chłopaków nie linczuje. Ale po co kolorować całe zdarzenie? Swoją drogą sam dowaliłem puszką w sarnę z licznikowym 50km/h. Zakładam, że sarna ważyła mniej niż motong, ale w puszce tylko maskę zmieniłem! Drugie i trzecie prawo dynamiki. Fizyki nie oszukasz. Nikt nikomu nie zabrania zapierdalać i za rękę nikogo nie trzyma. Ale jak już zapierdalasz to licz się z konsekwencjami. Było zdarzenie, każdy żyje. Zdrowia im nikt nie wrócili. Zawiniła ślepa baba i oni. Szkoda, że oni ucierpieli bardziej. Nauczka dla wszystkich i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo ale w związku z w/w raczej nie masz racji.

bo dotyczy to kazdego kto w rażacy sposób łamie przepisy narazajac siebie i innych uczestników ruchu drogowego.

Pora skończyć z popieraniem takich praktyk- niech każdy spojzy w lustro

i powie sobie że jest bez winy. To nie jest gra wideo-konsekwencje sa niestety realne!

Zmienisz szybko zdanie jak Ci taki "motocyklista" kiedys dziecko na pasach potraci, ciekawe czy bedziesz taki "rodzinny"

Bo to co piszesz wyglada tak jakbys popierał taka "praktykę".

Ja niestety nie popieram, cenie swoje i innych zdrowie.

popieram w calosci

bez komentaza innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz nagranie z PIMOT kilka wątków niżej, fakt tylko 50, ale... ledwo lagi ugięte.

 

Wspomniany pimot 50 km/h

 

A skąd wiecie czy w tym przypadku nie pękła półka?

 

Może w moto z wypadku to jest najsłabszym punktem tak jak w innych główka ramy...

 

Baba za kierownicą... W ciągu roku czasu dwie kolizje parkingowe na moich zaparkowanych pojazdach, raz moto, raz auto, w obu przypadkach winne zakręcone królewny. Nawet jeździć nie trzeba żeby się na taką nadziać, wystarczy zaparkować na osiedlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwieje watpliwosi.

Ruszenie dynsmiczne ze swiatel.

predkosc 70.

Auto podjezdza po krzyzowke.

Stala predkosc.

Jade po prawej.

Auto rusza puszczam manete jest ze 45

Auto zrobilo tzw zabke ze 20cm wiec pewnie zauwazylo yamahe po lewej stronie pasa  i sie zatrzymalo

Odkrecam gaz,przebijam na 2 predkosc jakies 75-80

w tym momencie auto bardzo dynamicznie rusza, wprost pod yamahe,ja szybko zjezdzam blzej prawej by ominac auto za zderzakiem

yamaha bez hamowania uderza, auto sie zatrzymuje, ja uderzam w kolo wciskajac klamke hamulca 1,5m przed autem.

Predkosciomierz zatrzymal sie przy jakis 65, uderzylem w najtwardsza czesc auta.

 

 

Kierowca wypadku powiedzial mi w szpitalu ze patrzyla w prawo a skrecala w lewo bo byl korek.

 

sorry za bledy ale mam 3 plytki tytanowe w rekach

 

 

w yamasze pękły półki, główka na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk zdrowia życzę.

Może to nie na miejscu, ale jeszcze niedawno w jednym z postów uczyłeś innych ile sie jeździ po autostradzie... Jeszcze raz zdrowia życzę i wyciągnięcie wniosków ze zdarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego nie ,lubie jechac za kims jak drogi nie znam bo nie ja narzucam tempo.

 

 

ogólnie w żadnej karetce nie mieli nozyc by mnie rozebrac z kombi.

na rentgenie po wypadku spadla mi na leb plyta z olowiem, 

babki nie mialy sily by mnie przerzucac z łóżek np na rentgenie

i glosy personelu slyszane z oddali "dawca" itd.

 

szacunek za to do personelu z odziału ortopedii chirurgicznej za profesjonalizm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.