Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Honda CB500 wydech


nfs

Rekomendowane odpowiedzi

miałem cebule jakiś czas i nie wiem co ty chcesz od tego tłumika?takie były oryginales i taki ma być,ew.można zrobić mat bo były błysk,robienie i zakładanie jakichś przelotów dominatorów plus ledy i pługi and lusterka z r1 to jest wg.mnie czyste wieśniactwo i śmiech na sali z naked klasyka bez urazy :) ,może prościej zmienić motocylkl?,ja jestem oryginales ortodoks sorki ;),czasem widziałem opaske z kwasówki na puszke to bym jeszcze poparł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to jak list do Bravo ;)

Czy Twoja CB jest różowa?:)

 

Hmmm, możesz spróbować to wypolerować. Zawsze to lepszy efekt niż ten czarny trumniany kolor, który po latach i tak wygląda jakby zszedł z ciągnika rolniczego.

Możesz w ramach programu "nie będziecie dzisiaj spać" wypruć mu bebechy. Przetnij go na pół w miejscu, gdzie planujesz założyć znienawidzoną przez ortodoksów obejmę z kwasówki i zmykaj podrażnic tubylców, dwa razy przegazuj na osiedlu, zjaraj gumę i spuść maszynę z hałdy :P

Najlepiej pozbądź się tłumika, lub na końcu załóż puszkę z ananasów.

 

No albo kup tego dominatora, bo faktycznie nieźle wykonany i ładnie brzmi, ale wtedy zostaniesz wukluczony z klubu UJM, albo do Sosnowca nie wjedziesz czy na Chudów ;)

 

Ciężka sprawa ogólnie, ale dlaczego jeździsz teraz na CB? Czyżbyś wstąpił do Klubu Różowej Landrynki?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spokojnie thomy ;)

To jego motocykl i zrobi sobie z nim co chce, ale nie sądzę żeby Grześ chciał z tej Cebuli horneta zrobić ;)

Nie sądzę, że zmiana wydechu na jakiś akcesoryjny, kształtem zbliżony do oryginalnej puszki, ale w połysku będzie jakimś faux pas i zakłóci to klasyczną linię i ogólny look tego sprzętu ;)

Wydaje mi się, ze raczej wyjdzie jej to na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa ogólnie, ale dlaczego jeździsz teraz na CB?

To moto na sporadyczne wyjazdy we dwoje.Taki starszy gość chciał sprzedać ,wszystkie graty i papiery,historię dawał do moto,no to wziąłem.

Jak by ktoś chciał kupić to mogę sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.