Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Poszukuję chętnych ok 10 motocykli do przejazdu na ślubie jako eskorta


SALPAHONDA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy   poszukuję  ok  10  motocyklistów  najlpeiej na choperach  i cruiserach   którzy chcieli   by  zarobić  po  0,5L  za  przejazd   od kościoła  Będzin  Syberka    do Będzin  - Wolności  Jubilat   dom weselny    w dniu  5 Lipca  godz  ok 17:30 -18:30 Dyspozycyjnoć 

 

 

potrzebuję  Was  jako  niespodzianki  dal mojego Brata  który  przylatuje z Kanady  na ślub  jest zapalonym  młodym  początkującym motocyklistą   napewno  była  by to miła  niespodzianka  

 

 

ja  ze swojej  strony  za te pare  Kilometrów    gwarantuje  0,5 litra  wódeczki   na  motocykl  -- UWAGA   prosze  tylko  o  10  Motocykli    nie więcej   (to ma być  taka  eskorta  przed  pojazdem  wizących  młodych  jako atrakcja ) z kościoła  do  Sali  weselnej

 

 

przejazad  ma być  niespodzianką    jestem w stanie  tylko   tym  10 motocyklitą  dać  conieco  w promilach   każdy  komu nie zależy na procentach   też zaproszę , ale tylko za słowo dziękuję  :)  zalezy mi  na motocyklach  ciężkich  

 

jeśli zanjdzie się  ktoś  kto  na sportowym motocyklu  chciałby  spalić  gumę  przed  salą  weselną    też  będzie  to atrakcja

 

gdyby ktoś z Was  był chętny  piszcie  do mnie na [email protected] -  sprawę  musze  dokładnie  dogadać z   podajac Wam szczególy  trasy   i  godziny dokładne  

 

 

Potrzebuję  ludzi  pewnych   którzy mnie  w tym dniu nie zawiodą  i jeśli  uzgodnia  to będą  nie chciałbym  aby  z 10  pojawiło się  2-ch  czy 3 -ch   potrzebuję  10    profesjonalych  w słowach ludzi   

 

 

lewa w górę ;)

 

salpahonda  FFRB  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

to tylko słabo  świdczy  o  Grupie jakiej się zwiemy    -  na drodze  lewa  w górę  i tyle  , nic więcej to nie znaczy  , skoro  jeden drugimu nie chce  pomóc  zrobić  niespodzianki  , na nikim nie wymuszam  -ale  to słabe  , że  10  kolegów   nie mozna znaleść  w tak licznej  grupie    .  trudno   dam  radę  i bez  eskorty 

 

dziwi mnie  że  oferowałem  za każdy  motocykl  0,l5 alkoholu  dla samej przyjeności przejażdki   5 km  i  0,5L  i nikomu się nie chce  ...cóż    znaczy że  bogaci  jestesmy  skoro  na nikim  już  nawet  flaszka za darmo nie robi  wrażenia  , tym bardziej że  nie zalezy mi  sciąganiu kogoś  spoza  ślaska  by  musiał więcej zalac jak co warte  zależy  mi na 10 chłopakach  co mieszkaja  nie daleko Bdzina którym sie by to kalkulowało  

 

od dzis  Lewej nie podnosze  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopie ogarnij sie. To ze motocyklisci sie pozdrawiaja to nie znaczy ze kazdy bedzie na czyjes zawolanie. Po drugie ludzi stac kupic sobie pol litra. Myslisz ze kazdy jak uslyszy slowo wodka to zaraz poleci? nie pozdrawiaj innych podczas jazdy, łaski nie robisz. ale sie wkurwilem czytajac te idiotyczne posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kieran po co te nerwy? Ja ostatnio pchałem maszynę 12km do domu, bo nie chciała odpalić. Minęło mnie przynajmniej 15 motocyklistów (do tylu doliczyłem). Część z nich machła ręką i nawet się nie zatrzymała. Mnie to tam lata, nie oczekiwałem że ktoś się zatrzyma. Ale nie wierzę w coś takiego jak "brać motocyklowa". Prędzej pijaczki na wsi mnie zaczepiali i pytali czy paliwa brakło, bo byli chętni na rowerze zajechać na stację i pomóc. Pewnie wśród motocyklistów jest taki sam odesetek bezinteresownych osób jak w innych środowiskach. Jedno co nas łączy to może spotkania i Lewa w górze. Jak się nie zna personalnie kierownika na motocyklu to nie ma co liczyć na jakąkolwiek pomoc. Nawet na eskortę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luki85 bo czytac sie nie da tych tekstow. Temat "poszukuje chetnych na eskorte" pierwszy post och ach. Nie ma po kilku dniach odzewu, zainteresowania to temat powinno sie zamknac, a nie autor wylewa zale ze ludzie maja w dupie jego zaproszenie. Tez nie wierze w zadn brac motocyklowa. tez mialem kolizje na moto i zaden motocyklista sie nie zatrzymal zeby mi pomoc i co mam sie z tego powodu zalic na forum jak autor tematu ze mnie ludzie olewaja. I jeszcze te glupie gadanie " daje ludziom darmowa wodke i nikt nie chce przyjechac..." no mozna wyjsc z siebie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt , że forma jest delikatnie mówiąc niefortunna :unsure: .

Czasem lubię pojechac w obstawie i podoba mi się jak to wygląda . Zwyczajem jest , że obstawie wręcza się jakiś alkohol ( i nie ma większego znaczenia jego ilośc ) więc po co o tym pisac ? Z tego posta (zaproszenia ) wyglądało tak jakby ktoś chciał "kupic " obstawę  . Chętnie bym podskoczył ale nie pojadę bo będzie wyglądało na to że jadę po " flaszkę" :D . Ponadto jest sezon urlopowo-imprezowy i niewielu wie co będzie robiło za 1,5 miesiąca a tu czytam , że ma byc 10 maszyn - a jak będzie 7 to co ??? :blink: .

FFRB bez urazy ale nie czepiaj się motocyklistów a raczej przeczytaj co napisałeś i pomyśl jak Ty byś to zrozumiał .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

Kieran po co te nerwy? Ja ostatnio pchałem maszynę 12km do domu, bo nie chciała odpalić. Minęło mnie przynajmniej 15 motocyklistów (do tylu doliczyłem). Część z nich machła ręką i nawet się nie zatrzymała. Mnie to tam lata, nie oczekiwałem że ktoś się zatrzyma. Ale nie wierzę w coś takiego jak "brać motocyklowa". Prędzej pijaczki na wsi mnie zaczepiali i pytali czy paliwa brakło, bo byli chętni na rowerze zajechać na stację i pomóc. Pewnie wśród motocyklistów jest taki sam odesetek bezinteresownych osób jak w innych środowiskach. Jedno co nas łączy to może spotkania i Lewa w górze. Jak się nie zna personalnie kierownika na motocyklu to nie ma co liczyć na jakąkolwiek pomoc. Nawet na eskortę.

 fakty sie liczą fakty , odwage masz to wygarnąć :) szacun .

pijaczki wiedzą ze muszą trzymac sie razem bo przetrwać łatwiej .

BIEDA tego uczy a na motorkach w Polsce biedaka nie spotkasz to i o ludzkie zachowanie ciężko

pozdro i lewa w dupe tym co przejechali obok Ciebie w czasie lipy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

KIERAN  -- łachy nie robisz   , nie pomożesz  to i tobie nie pomogą  , generalnie nie liczyłem na żadną pomoc  tylko zwykłą  motocyklową przyjaźń  ,  na zachętę  chciałem poczęstować kolegów  by nie musieli za darmo  dybać  ,a   ty się pierzysz  jak porażona  kura  -  temat cię nie interesuje to nie bierz  udziału  a bynajmniej mało  mnie obchodzi  jaki ty jesteś  oburzony   moim   wylewem tego  co  myślę   a jak widać  z opisów  kolegów  to tak wygląda że  jak coś  potrzebujesz  to prędzej  zatrzyma się  ktoś rowerem niż motocyklem  -    mnie też  krew zalewa  jak  czytam takie teksty  jak twoje   bo  znalazł się wielki BOGATY  motocyklista   -- chłopie  ogarnij się  .  pozdrawiam  LWG :)  i  to pewnie jesteście tacy  co  nie piją  wielce  oburzeni  że ktoś zaproponował  jak człowiek   -  już  skojarzenia  , a sami to abstynenci  chciałbym  Widzieć  Was     

 

zawsze  traktowałem ludzi z szacunkiem  dlatego  coś  chciałem zaproponować   , a wy odrazu skojarzenia   że przekupstwo  że  pijaństwo   widać   o czym myślicie    bo ja w ogóle  nie miałem takich skojarzeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FFRB takie czasy nastały. Wydawać by się mogło, że kontakt dziś łatwiejszy jest i prościej dotrzeć do ludzi, ale jednak kiedyś, jak jeszcze komórek nawet nie było to jakoś łatwiej było skrzyknąć ekipę.

Powód prozaiczny, kiedyś znaliśmy się osobiście, ze zlotów, imprez itp. poczta pantoflowa jednak jest niezastąpiona.

Ponadto żyjemy dzisiaj jakoś tak szybciej, każdy patrzy na zegarek bo czas to pieniądz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.