Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ekspert Kawasaki - zapraszam do zadawania pytań


Kawasaki-Ekspert

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź jak się przysiądę do maszyn to dopiero się zdecyduję co mi się dopasuje bo dalej jestem nie zdecydowany zalety mi powiedziałeś i dzięki ale każde moto ma też wady i cały czas się zastanawiam jakie nawet nowy sprzęt coś boli nie ma nić doskonałego i tak myślałem że wad mi nie napiszesz dopóki sam nie kupię i się nie przekonam a nie ma  czegoś bliżej specjalnie jechać do Łodzi lub Warszawy jak będę przejazdem w pobliżu to podskoczę pozdro MIKOŁAJ  :(

Tchu mi brakło na przeczytanie tej wypowiedzi - tak jest najeżona znakami interpunkcyjnymi. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma Pni rację w 100% zgadzam się.To chyba nie ten dział a tym bardziej nie to Forum ale każde nabijanie postów jest dobre.Jest Pani EKSPERTEM KAWASAKI to proszę coś doradzić tak jak w temacie pozdro :lol:

Zajrzałam tu ponieważ interesują mnie opinie na temat kawy Z750. Na razie nic nie było,ale Twoja wypowiedź aż raziła w oczy. Nawet na forum obowiązuje pisanie z zachowaniem podstawowych zasad pisowni. Widzę, że mocno Cię to ubodło, ale za to jak skutecznie.. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałam tu ponieważ interesują mnie opinie na temat kawy Z750. Na razie nic nie było,ale Twoja wypowiedź aż raziła w oczy. Nawet na forum obowiązuje pisanie z zachowaniem podstawowych zasad pisowni. Widzę, że mocno Cię to ubodło, ale za to jak skutecznie.. :P

Mnie nic nie "ubodło "jesteś super. ;) Następny post jest :D kolekcjonerka postów  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nic nie "ubodło "jesteś super. ;) Następny post jest :D kolekcjonerka postów  :P

Odpiszę Ci, ale ta wypowiedź jest do wyrzucenia, bo nie ma związku z tematem. Mam to w głębokim poważaniu, ile mam postów, żeby nie powiedzieć w d. Można mi licznik włączyć od nowa i też mam na to ........ Odpisuję tam, gdzie mi się chce. Pozdrawiam serdecznie.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem żyję, nie wystraszyłem się :) ale pamiętajcie, że mam też szereg innych obowiązków, więc proszę o cierpliwość :) i proszę też o nie spamowanie w tym wątku - ok, może komuś tchu zabrakło, jak czytał post, ale nie przesadzajmy. 

 

@Taurus skonsultuję się jeszcze z kolegami, daj mi jeszcze chwilkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Taurus

Jeżeli chodzi o tarcze, to żadnej kampanii serwisowej w tym zakresie nie było. Mamy odnotowane trzy przypadki w Polsce podobnych zachowań motocykla ale niestety,  większość do tej pory były wynikiem albo jazdy po wodzie na bardzo rozgrzanych tarczach albo nieprawidłowo dobranych zbyt twardych klocków. Natomiast oczywiście może się zdarzyć jak wszędzie jakiś feler i niestety oryginalny nie będę proponując wizytę w serwisie Kawasaki, przebadamy tarcze i udzielimy konkretnej odpowiedzi po ich wnikliwej analizie. Napisz w jakim regionie Polski mieszkasz to skierujemy Cię do odpowiedniego serwisu. 

 

@Marek_SJZ

Podaj dane motocykla: model, silnik, rok :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Taurus

Jeżeli chodzi o tarcze, to żadnej kampanii serwisowej w tym zakresie nie było. Mamy odnotowane trzy przypadki w Polsce podobnych zachowań motocykla ale niestety,  większość do tej pory były wynikiem albo jazdy po wodzie na bardzo rozgrzanych tarczach albo nieprawidłowo dobranych zbyt twardych klocków. Natomiast oczywiście może się zdarzyć jak wszędzie jakiś feler i niestety oryginalny nie będę proponując wizytę w serwisie Kawasaki, przebadamy tarcze i udzielimy konkretnej odpowiedzi po ich wnikliwej analizie. Napisz w jakim regionie Polski mieszkasz to skierujemy Cię do odpowiedniego serwisu.

Czesc.
No wiec co do tarcz to pokrzywiły sie na oryginalnych klockach tak wiec w rachube nie wchodza za twarde klocki
(gtr1400 lata na klockach Sinter).Ta cala akcja hamowania odbyla sie w cieply bez deszczowy dzien , tak ze i tutaj
gwaltowne ochlodzenie tarcz tez nie pasuje.Po za tym zalozylem juz nowe tarcze + klocki i sprawa zalatwiona bo tak
czy siak moj moped jest juz po gwarancji.
Mimo wszystko dzieki za odpowiedz !
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też zapytam o coś eksperta.

 

Czytałem na ścigaczu w teście że "Do szewskiej pasji doprowadzić może też brzęcząca niczym kilogram śrub w pralce klamka sprzęgła."

Potwierdzam, tak jest.

Jaki jest patent na brzęczącą klamkę sprzęgła w z1000 ?

Jeżeli sam klamka z powodu luzu Ci brzęczy to można prosto tanio nad tym zapanować.Jeśli po wciśnięciu słyszysz grzechotanie z kosza to jest droższy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sam klamka z powodu luzu Ci brzęczy to można prosto tanio nad tym zapanować.Jeśli po wciśnięciu słyszysz grzechotanie z kosza to jest droższy temat.

 

Sama brzęczy z powodu luzu no i przy zwiększaniu obrotów brzęczenie rośnie. Po założeniu krótkiej klamki jest trochę ciszej. Przy okazji pokażę Ci co i jak i zapytam o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja 

 

@ben10

Niestety nie dotarły do nas informacje dotyczące tej sprawy. Może to kwestia poprawnej regulacji klamki sprzęgła.
Zapraszam do autoryzowanych serwisów Kawasaki - niech sprawdzą, może uda się ustalić przyczynę tych nieporządanych odgłosów.

 

A w ogóle Pan ekspert siedział na jakimś Kawasaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.