Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

motomoda bytom/miasteczko sl


diter_

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę,że jednak dla sprzedawców jesteś najgorszym rodzajem klienta :) Ale żeby nie było offtopu to widzę na ich stronie smx'y szóstki za 758 pln .To bardzo dobra oferta o ile rzeczywiście mają te butki w sklepie.Pojadę sprawdzić,bo w katowickim 4ride o mało nie kupiłem ich za 900 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Latam do mody w Bytomiu, zaopatrzyłem się w buty, kurtkę, rolkę i rękawice, zawsze miła atmosfera i dobrze doradzą, nawet byli w szoku że na 901 Junaka taki sprzęt kupuję i latam tym w dalsze trasy. Nigdy nie negują zawsze obiektywni. Polecam ! A i rabat też zawsze jakiś rzucą mówię im że i tak im się spłaci inaczej nie latał bym 40km jak obok Tychów sporo sklepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Byłem ostatnio w Bytomiu i mogę napisać, że mają naprawdę duży wybór. Nawet jak ktoś jest trochę nieforemny, to są w stanie dobrać odpowiednie ciuchy. Na plus sympatyczna obsługa. Warto podjechać nawet te kilkadziesiąt km żeby się rozejrzeć. Ceny OK, robiłem większy zakup i dostałem rabat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam bardzo średnią opinię o tym sklepie.

chciałem kupić filtr paliwa (taki uniwersalny) i przez 2 tygodnie nie umieli go ściągnąć. Dobrze że miałem po drodze to wracając z pracy nie przeszkadzało mi wpaść ale i tak tyle czasu na zwykły filtr paliwa? 

Potem chciałem kupić rękawice i też mojego rozmiaru nie mieli choć tu dali radę sprowadzić skutecznie.

Niedawno chciałem kupić olej silnikowy i też nie mieli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A ja tam mogę bardzo polecić ;) Kupiona tam skóra, kask, rękawice, jeansy i dużo innych pierdół typu disclock, buffy, koszulki itp. Jedynie na kask musiałam czekać prawie 2 miesiące (produkował się). Pozostałe rzeczy dostępne na miejscu w bardzo szerokiej rozmiarówce (a mam z tym problem). Super obsługa, fachowe doradztwo, zawsze wychodzę stamtąd zadowolona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.