Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

motomoda bytom/miasteczko sl


diter_

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Ja mam mieszane uczucia… Fakt faktem, zamówili mi spodnie które chciałam, przy płatności gotówką dali rabat i to było spoko :) 

 

Aczkolwiek bardzo nie pasowało mi OPLUWANIE marki którą nie handlują (ale mogą zamówić w razie czego). Co innego zachwalanie, uwidacznianie plusów marek którymi handlują, a co innego opluwanie i negowanie zalet innych marek.. No ale cóż. Reklama dźwignią handlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja mam mieszane uczucia… Fakt faktem, zamówili mi spodnie które chciałam, przy płatności gotówką dali rabat i to było spoko :)

 

Aczkolwiek bardzo nie pasowało mi OPLUWANIE marki którą nie handlują (ale mogą zamówić w razie czego). Co innego zachwalanie, uwidacznianie plusów marek którymi handlują, a co innego opluwanie i negowanie zalet innych marek.. No ale cóż. Reklama dźwignią handlu.

 

a ja podjechałam tam z kolegą, który dokonywał kolejnego x zakupu i mogę stwierdzić, że :

1. nie opluwali marek, którymi nie handlują - wręcz przeciwnie -  zapytałam o kask, który kupiłam i miałam go wówczas 3 raz na głowie - i pierwszą rzecz jaką od nich usłyszałam to ta, że tym nie handlują, ale obiektywne zdanie przekazali, obejrzeli kask, sprawdzili zapięcia itd, itp, mało tego udzielili expresowego szkolenia szybkiego zapinania zapięcia w kasku ( bo na łatwiznę zapinałam jak sobie chciałam ja, a nie jak być powinno i to przyuważyli )

2. nie czułam żeby nadskakiwali klienta ( a bywa to różnie )

3. krótko i na temat - rabat udzielony 

4. pyyyyyszna kawka

 

polecam i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Piotrek z Bytomia miazga jedziemy na szybkie zakupy wychodzimy po 2 godzinach pogaduch i śmiechu.

Chłopaki fachowo i szybko doradzają a przy tym nie są sztywni :P

Teraz się rozbudowują o dodatkowe metry więc asortyment się powiększy który był już dość spory !!

Dzięki Piotrek za wsparcie na zlot dla naszych przyjaciół :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Piotrek z Bytomia miazga jedziemy na szybkie zakupy wychodzimy po 2 godzinach pogaduch i śmiechu.

Chłopaki fachowo i szybko doradzają a przy tym nie są sztywni :P

No,jak szukałem kasku to właśnie trafiłem na moment gdy towarzystwo świetnie się bawiło.W efekcie tego tysiaka zostawiłem gdzie indziej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.