Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bytom - turystyczne śmiganie


franzz

Rekomendowane odpowiedzi

24 minut temu, Cezarek7 napisał:

Chudów zaliczony...ale do 13oo nie było ludzi.

Panie... ja po Chudowie pojechałem jeszcze na Rudy i Górę św Anny potem Pławki i do domciu.

Jutro też planuję też gdzieś wyskoczyć, ale nie wiem o której jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak zastanawiam się za wyprawą w góry Sowie, w kwietniu, w jakąś sobotę może byłby ktoś chętny i był już w tamtych okolicach? proponuję góry Sowie bo znajomy mi bardzo polecał (niestety wyprowadził sie do Anglii) i chciałbym się tam wybrać może znalazłaby się jakaś ekipa chętnych? :) termin i trasa do ustalenia w zależności od ilości chętnych. Pozdrawiam Avenander!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Avenander napisał:

Panowie tak zastanawiam się za wyprawą w góry Sowie, w kwietniu, w jakąś sobotę może byłby ktoś chętny i był już w tamtych okolicach? proponuję góry Sowie bo znajomy mi bardzo polecał (niestety wyprowadził sie do Anglii) i chciałbym się tam wybrać może znalazłaby się jakaś ekipa chętnych? :) termin i trasa do ustalenia w zależności od ilości chętnych. Pozdrawiam Avenander!

Cześć.

Swego czasu, dosyć dużo jeździliśmy ze znajomymi po tamtych rejonach.

Chciałbym deczko odświeżyć sobie pamięć oraz zobaczyć, to co pominelismy w trakcie wypadów w tamte rejony.

Pewne jest to, że okolice Gór Sowich, Kotlina Kłodzka, to nie jest temat na jedna wycieczkę :)

Chętnie bym dołączył.

Ze swojej strony moge polecić Twierdzę w Srebrnej Górze, Rezerwat Skalny Szczelińca Wielkiego, Rezerwat Błednych Skał, Zamek Książ oraz liczne podziemia w jakie obfitują tamte rejony.

Można również odwiedzić w czechach Adrspaskie Skalne Miasto ;)

Generalnie jest tam gdzie buszować :)

Szczeliniec Wielki

026-Wicher%2Bna%2BSzczeli%25C5%2584cu.jp

022-W%2Bdrodze%2Bna%2BSzczeliniec%2BWiel

Wodospad Kamieńczyka

089-Prawie%2Bjak%2Bpoczt%25C3%25B3wka.jp

Warto zwiedzić zamek w Książu

P1010642.JPG

P1010716.JPG

Podziemia

P1010699.JPG

Nie wiem czy da się jeszcze wejść na teren zamku w Kamieniu Zabkowickim, ale warto tam zajrzeć po drodze

P1010777.JPG

Twierdza w Srebrnej Górze

P1040327.JPG

P1040332.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.