Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

02.08.2014 VI Spotkanie Motocklistów Skrbeńsko


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam,
 
Wyjaśniamy : to co zamieścił Roman SWD to nie są oficjalne plakaty z lat ubiegłych . Wystarczy sobie tylko  wpisać w gogle Skrbeńsko Przygraniczne spotkanie i pojawią się linki pod którymi znajdziemy info o imprezie i plakat oficjalny .

 

 

Honda - nie ja sama robiłam , tylko Państwo Jergas- Właściciele Baru Relaks plus MY( Lepian , chłopaki z klubu WRM , my i wiele innych osób - sponsorów ,przez te kilka lat pomogło stworzyć imprezę) .

 

Plakaty z wszystkich lat mają Państwo Jergas w swoim archiwum.

 

Niestety w ubiegłym roku ze wzgl. na narodziny synka , nie mieliśmy  czasu by- poza plakatem-  szerzej zająć się organizacją , stąd w tym roku decyzja że możemy zostać w roli sponsorów.

Nie znaczy to jednak, że nie będziemy się przyglądać dokąd zmierza ta impreza, bo mówiąc szczerze  zlotem a tym bardziej międzynarodowym nie można tego nazwać.

 

Zamysł imprezy był całkiem inny:  Cykliczne spotkania motocyklistów i mieszkańców, wspólne biesiadowanie, promocja rekreacji motocyklowej , wspólna zabawa.

Dlatego nazwa "Przygraniczne Spotkanie Motocyklistów"  wpasowała się idealnie bez górnolotnych określeń.

 

Nie odpowiadamy za to co drukowane było przez Państwa Jergas na "ich rękę" ( uloteczki , wizytówki)

 

Prosimy nas z tym nie identyfikować. Wątpię by przez 5 lat nie zostało zauważone jak oficjalnie nazywa się impreza.

 

Prosimy tylko uszanować czyjąś pracę , czas i serce wkładane przez ubiegłe lata  .

 

 

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia to ty zapraszasz a tu jakies organizacje sie wcinaja? czy sie z nimi dogadalas? szanuje twoją prace ale wygląda na to ze ktos przychodzi na gotowe!!! Jesli ty jestes organizatorem to jestem jesli to te mrówcze duchy to pojade sobie gdzie indziej, chyba ze ty jesteś w tej grupie też. I tela w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam gdyż zawsze zapraszałam .  Z organizacji jak pisałam - zrezygnowaliśmy z braku czasu . Właściciele Baru Relaks zajęli się wszystkim no i dołączyła do nich ta grupa.

 

Ja nie należę do tej ani innej grupy ( oprócz Motomamusiek ;)  ) 

 

 

 

 

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widza te wpisy wszedzie gdzie sie da to mnie zatyka! Miedzynarodowy zlot .....To tak jak z tym gównem co się przykleiło do okretu i krzyczy płyniemy! Sylwia trzeba bylo to zrobić jako motomamuśki. na plakacie tylko widac mrocze duchy. Widza ze chodzi o kasa dla szynku! Wczesniejszy dorobek Sylwi sie nie liczy.

nie bede juz nic pisal zeby nie napedzac odwiedzin, spadam, papa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tyle razy na tym zlocie i niewiedziałem że organizuje go jakiś lepjan i wrm-ka, nawet sprawdzałem ubiegłoroczny plakat i nic nie znalazłem oprucz Star Riders. myślę że chłopaki z Mrocznych powinni dostać szansę . Może zrobią z tej biesiady fajną impreze motocyklową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego motomaniak454 po pierwsze jest na forum taka tradycja iż nowy użytkownik, przedstawia się w dziale o nazwie Witamy (forum główne), piszemy tam kilka słów o sobie.

Po drugie będąc wiele razy na SPOTKANIU MOTOCYKLISTÓW w Skrbeńsku nie musiałeś  wiedzieć o wszystkich osobach zaangażowanych w organizacje tej imprezy, ponieważ niektórzy robią to z czystej przyjemności i miłości do motocykli a nie dla rozgłosu, na przykład ja jakiś Lepjan, jak mnie nazwałeś.

Po trzecie WRM-ka to nazwa ZLOTU który odbywa się w Dzierżnie a organizuje go W.R.M. MC Poland, jeśli kiedyś tam będziesz to zrozumiesz jaka jest różnica między zlotem a imprezą w Skrbeńsku.

Proponuję najpierw posiąść niezbędną wiedzę tak aby wiedzieć o czym piszesz.

I po czwarte chłopaki z mrocznych mają szansę na zrobienie zlotu, nawet międzynarodowego, tak jak wszyscy.

A co z tego wyjdzie to zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już naprawiłem swój błąd i przywitałem się tam gdzie trzeba. Obracam się w kręgu motocyklistów już ładnych parę lat, zjeździłem już sporo zlotów min. tych organizowanych przez W.R.M. MC Poland oraz inne kluby Kongresowe, bywałem też na zlotach organizowanych przez kluby PRM i jako osoba nie należąca do żadnych z tych klubów  mogłem bezstronnie przyglądać się tym imprezom. Uważam że jeżeli zlot na Skrbeńsku zacząłby współorganizować jakiś klub kongresowy a nie grupa należąca do PRM nie byłoby tematu ani chamskich pyskówek. Pani Sylwia sama napisała że zrezygnowała z organizacji więc powinniśmy się cieszyć że znalazł się ktoś kto chce wspomóc w organizacji tej imprezy żeby nie zaprzepaścić tego co do tej pory osiągnęli organizatorzy. Ja na pewno się tam zjawię i zachęcam innych aby najpierw przekonali się co maja do zaoferowania chłopaki z Mrocznych a dopiero po imprezie oceniali ich zaangażowanie. To tyle z mojej strony LWG     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Motomaniaku  ja również jestem zdania iż należy dać szansę temu kto chce coś zrobić , natomiast rzecz leży  w tym że impreza zapowiadana jest jako VI Zlot , a jest to VI Przygraniczne Spotkanie , no chyba że ma być bardziej w kierunku motocyklowym a nie biesiadnym to Oki , jednak wówczas  wypada to nazwać  I-szym Zlotem :)

 

 

 

Życzę wytrwałości i powodzenia  w organizacji :)   

 

Myślę że nie powinniśmy już tutaj dyskutować.  Teraz poczekajmy na szczegóły odnośnie imprezy.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja tam będę jak co roku. Dla mnie to najlepsza impreza w sezonie. Organizacja zawsze była super, konkursy, jadło i dobry humor. Najdłuższa Polsko-Czeska parada (wycieczka) zawsze dobrze obstawiona i bezpieczna. Mam nadzieję że w tym temacie nic się nie zmieni. Jeśli chodzi o "ta kasa dla szynku" to impreza zawsze była bezpłatna i w tym roku też będzie, więc chyba tylko tym się ta impreza różni od tzw. ZLOTÓW gdzie kasuje się 30zł za sam wjazd.

Poczekamy zobaczymy, później ocenimy 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Masło! Prosze nie pie....l !!!!

 

Sorki miałem nie pisac ale jak widze takie gowniane wpisy to mi sie klawiatura włączyła.

To ty "nie pie...l". Nie masz ochoty - nie przyjeżdżaj. "Gówniane" są wyłącznie twoje komentarze dotyczące imprezy, która się jeszcze nie odbyła... Przeświadczony o swojej nieomylności ruszaj do kolektury lotto. Tam antycypuj.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.