Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocykl do 4tys - co polecacie?


gsmfon

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam nie patrze na to ile pali, moto ma jeździć i już, to ma byc frajda przyjemnośc to nie samochód

Polac MU bo dobrze prawi :)

 

 

BEN 

0.5 litra ok po 1 litrze załacza sie " aj bilife aj ken flaj " i czasami śniadanie jest jak przeszczep - morze sie nie przyjać;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litr nie robi różnicy ale 3 już tak. Nadal nie wiem ile pali +/- na 100km.

P.S moje zarobki nie są szaleńcze ;)

 

Absolutnie nie "piłem" do Twoich zarobków :)

 

Wejdź tutaj:

http://www.fuelly.com/motorcycle/honda/cb600f

 

zobacz na rocznik 2000 i 2001

odrzucając skrajne wartości wychodzi że 2001 rocznik wg użytkowników to ok. 43 mil na galonie, a 2000 rocznik to 38 mil na galonie

 

wejdź tutaj i przelicz na litry na 100 km

http://www.calculateme.com/cGasMileage/MPGtoLitersPer100km.htm

 

wychodzi że 2001 to ok. 5,5 L /100 km a 2000 to ok. 6,2 L /100 km

 

wychodzi inaczej ?

 

na http://www.fuelly.com/motorcycle/honda/cb600f u góry strony również jest opcja konwersji na L/100 km

Edytowane przez ben10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden ze mnie znawca za to przez ostatnie 6 lat siedziałem codziennie na allegro i co noc (chyba, że byłem pijany to pół nocy). Znam ceny co gdzie jak i za ile lata ale:

 

1. Jeżeli chcesz kupić za 4 000 i od razu jeździć to nie wiem ... kup za 2500 jakąś starą cbr'kę i za kolejne 1500 ją doprowadź do porządku.

2. Jeżeli chcesz kupić za 4 000 i nie mieć żadnego wkładu finansowego to będzie ciężko. Musi być okazja a okazji jak wszyscy wiemy - nie ma.

    Nikt nigdy nie sprzeda dobrej maszyny tanio.

3. Idzie złapać za 4 000 fajnego Bandita z 96/97 r. ale będziesz musiał trochę na pewno dorzucić więc finalnie i tak Cię to wyjdzie 5 - 6 kafelków.

 

Ja sam polowałem na maszynę te wszystkie lata i nic poniżej 5 000 nie dało się znaleźć. Niestety początki są zawsze kosztowne :D

 

Ostatnią rzecz jaką mogę Ci polecić to Suzuki GSX600F (imbryk). Silniki nie do zajechania, a jak dorwiesz w dobrym stanie to zanim dozbierasz na coś lepszego idzie się na prawdę nieźle pobawić :)

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do spalania Horneta jeszcze.. Mój po wyczyszczeniu gaźników zszedł z ok 6,5 do ok 5,5l.  Standardowo jeździłam nim  na obrotach 5,5-6tys. (Chyba że kręto było, to ok 7tys. Wtedy brał więcej).

 

No i kupiłem w sobotę, z 4 tys zrobiło się 7 ;)

 

Szerokości zatem, niech służy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.