Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

DANVIELD - FRIENDLY


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele się naszukałem nim postanowiłem powierzyć mój skarb w ręce Danvielda. Pewności nie miałem żadnej, że dobrze wybrałem. Jadąc do niego mijałem serwisy konkurencyjne i biłem się z myślami, czy można zaufać komuś, kto na takim zad...u naprawia. Na miejscu rozmowa. Z każdym jego słowem ogarnia mnie spokój. Później kilka dni naprawy (moja win,a bo nie miałem jak wcześniej odebrać). I wreszcie jadę po moją TDMkę. I znów wiele informacji, uwag, wskazówek. Konkrety jakże ważne dla takiego żółtodzióba jak ja. Wracam pewny, że lepiej wybrać nie mogłem. 

Polecam wszystkim naprawy u Danvielda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele się naszukałem nim postanowiłem powierzyć mój skarb w ręce Danvielda. Pewności nie miałem żadnej, że dobrze wybrałem. Jadąc do niego mijałem serwisy konkurencyjne i biłem się z myślami, czy można zaufać komuś, kto na takim zad...u naprawia. Na miejscu rozmowa. Z każdym jego słowem ogarnia mnie spokój. Później kilka dni naprawy (moja win,a bo nie miałem jak wcześniej odebrać). I wreszcie jadę po moją TDMkę. I znów wiele informacji, uwag, wskazówek. Konkrety jakże ważne dla takiego żółtodzióba jak ja. Wracam pewny, że lepiej wybrać nie mogłem. 

Polecam wszystkim naprawy u Danvielda

 

 

 

WYPRASZAM SOBIE ZADUPIE !!

CHEŁM ŚLĄSKI TO PRĘŻNIE ROZWIJAJĄCA SIĘ GMINA 

KTÓRA CIESZY SIĘ ŻE MA SWOJEGO MOTO- MECHANIKA :D

 

POZDRAWIAM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich mieszkających w "PRĘŻNIE ROZWIJAJĄCA SIĘ GMINA" Chełmie Śląskim, a zwłaszcza małąMI, za moje literówki i nieścisłości, które zostały jakże mylnie zinterpretowane. Oczywiście w zdaniu: "czy można zaufać komuś, kto na takim zad...u naprawia" nie tylko brakuje pytajnika, ale zamiast kropek powinno być: "zadowalającym miejscu". Skróciłem do "zad..u" biorąc początek i koniec wyrażenia. Pisałem już, że mam braki polonistyczne i nie wiedziałem, że tak nie wolno. Przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Z mojej strony Danvield jest pracowity, pokorny, uczynny, uczciwy. Potrafi doradzić, pouczyć. Jest przyjacielski i widać po nim że kocha tą prace a nie tylko patrzy na siebie w porównaniu co robią inni. Poświęca czas na prace w warsztacie a i ma czas na forum. Bardzo polecam tego fachowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polecam tego Pana. Nie oddalem mu swojego motocykla bo staram sie samemu uczyc a mam garaz, klucze i troche innego sprzetu.

Dzisiaj siedzialem 7 godzin w garazu bo mialem problem z koszem sprzeglowym. Kilka telefonow do Danvielda i poskladalem sprzeglo tak, ze chodzi jak marzenie. Skonczylem dlubac dwie godziny temu a dalej jestem podekscytowany jak dziecko. Jeszcze raz polecam Danvielda za jego pomoc bo jak dzwonilem kiedys do chlopakow z Zabrza biskupice to powiedzieli ze nie moga mi pomoc bo to dla nich strata.

Sumując: konkretnie, na chlopski rozum takze zrozumialem, podal mi jak znalezc schemat sprzegla- wskazowki. Jak bede musial zrobic gazniki i zawory to pojade do Danvielda! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dzisiaj z moją dziewczyną i Danvieldem w roli eksperta odwiedziliśmy miejscowość Rydułtowy celem kupienia dla niej pierwszego moto, GS 500 z 2001.

Już po pierwszej minucie wiedziałem, że nie wyrzuciliśmy pieniędzy w błoto. Pełna profeska podczas oględzin i potem w negocjacjach.

Z czystym sumieniem mogę polecić; Suzuki we wtorek jedzie na konserwację do Danvielda i mam nadzieję, że po kilku zabiegach odżyje na nowo :)

Pozdrawiam serdecznie, Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne osoby, różne opinie. Jak dla mnie osoba, serwis bardzo "friendly". Niesamowita wiedza i pomoc w każdym temacie. Nie mam blisko ale już wiem że wolę nadłożyć kilka kilometrów na serwis mieć spokojną głowę że wszystko będzie zrobione tak jak trzeba.

Chcesz kupić moto? Wal do Danvielda! Oglądaliśmy moje moto chyba w sumie przez 1.5h ale wiem dokładnie której śrubki brakuje i co należy przy maszynie poprawić. Jak dla mnie 100% zaufania i szacunku dla tego gościa.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Dopiszę się do grona osób zadowolonych z naszego forumowego kolegi  Danvielda, w prawdzie niestety nie korzystałem z serwisu,ale robiłem zakupy.

Wszystko szybko i w BARDZO dobrych cenach.

Zawsze można liczyć na poradę.

Wielkie podziękowania. (właśnie kończę składać moto:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak najbardziej FRIENDLY ! Polecam usługi naszego speca wszystkim zainteresowanym , zrobiliśmy razem całkiem długą sobotnią wycieczkę za moją upragnioną GSR-ką i nie zawiodłem się na wiedzy i doświadczeniu Danvielda. Pierwsza sztuka trup, druga strzał w dziesiątke :)
Bardzo fajny facet :) przy okazji pogadacie na każdy temat ;) 

Dzięki jeszcze raz i do zobaczenia na trasie LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Rybson napisał:

zrobiliśmy razem całkiem długą sobotnią wycieczkę za moją upragnioną GSR-ką i nie zawiodłem się na wiedzy i doświadczeniu Danvielda. 

No to chyba Ci w sobotę rano Danvield a przyblokowałem ;-)

A dla niego i ode mnie słoiczek wazeliny... zakupy udane. Dzięki Dawid! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danvield - szczerze polecam, pomógł mi w zeszłym roku doprowadzić gske do stanu jeżdżącego (było z nią wiele przebojów) ale daliśmy radę... fakt dojeżdżałam do niego z Chorzowa ale było warto, pełen profesjonalizm... 

Kto zna historię Mojej Gski ten wie ile Danvield poświęcił swojego czasu i nerwów... 

Teraz mam SV650s i już była u Danvielda na serwisie OCZYWIŚCIE JESTEM MEGA ZADOWOLONA - takiego mechanika mało kiedy się spotyka na swojej drodze... POLECAM !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam, byłem oglądać z nim kilka motocykli. Maszyny które wyglądały z wierzchu jak przysłowiowe "sto milionów" były w rzeczywistości czarnymi dziurami które pochłaniają pieniądze. Wybraliśmy maszynę ,aktualnie jeszcze się namyślam, bo liczy się też zdanie plecaczka, a raczej plecaczków. Jestem pewny że w przyszłości,czy to na oględziny czy na serwis na pewno  zwrócę się do p.Dawida. Po pierwsze facet jest mega konkretny a taką cechę strasznie szanuję, nie owija w bawełnę, naprawdę z facetem można się dogadać i jeśli chodzi o mechanikę czy diagnozę to jest szpecem . Jak najbardziej polecam i wiem że będę nadal korzystał z jego usług. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.