Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

07.06 2014 Festyn szkolny


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie , dawno tu nie zaglądałem . Ale mam taki problem , w szkole gdzie pracuję organizowany jest taki mały festyn szkolny . Mam prośbę do was. Czy nie zechcieli byście zrobić sobie wypad na waszych super maszynach na ten festyn ??? Nie będzie to jakaś super impreza , to mała szkoła w Rydułtowach . Festyn odbędzie się 07.06 2014 . w szkole podstawowej nr.3 im. Arka Bożki . Sam bym pojechał na ten festyn ma moim motorze ( trajka ) ale mam poważnie uszkodzoną maszynę , i chyba nie dam rady ją naprawić . Czy mogę liczyć na was ??? Ten festyn jest organizowany co roku , ale jeszcze nigdy nikt nie wpadł na pomysł żeby zaprosić takie wspaniałe maszyny o ich wspaniałych kierowców !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie popytam , co i jak, o której  i dam znać . Co ciekawego może być na festynie w szkole podstawowej . Zwłaszcza jak już pisałem że to mała szkoła . Myślę że najciekawsze było by gdybyście przyjechali i zaprezentowali swoje wypieszczone maszyny !!!! Chyba  na żadnym festynie szkolnym nie było takiej atrakcji !!! To jest w sobotę 07.06 .2014. Jak będzie dobra pogoda to pewnie i tak pojedziecie gdzieś polatać , To może obrali byście kierunek na ten festyn . Szkoła zbiera w ten sposób jakieś fundusze  na wyposażenie szkoły . Teraz zagram nieczysto i odwołam się do waszego sumienia . Na motocyklistów zawsze można liczyć w potrzebie .Tam gdzie jest potrzeba wiem że zawsze pomożecie . Czy zbiórka krwi , czy pomoc dla domów dziecka , czy zbiórka pieniędzy na motor ratowniczy !!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem ze szkoły . Jedna pewna rzecz na razie to data 07.06 2014 . Co do godziny to jeszcze nie wiadomo . Napiszę o której się festyn odbędzie około 20 - 25 maja . Szkoda że kolega odbiera to jako pokaz  Małpki w ZOO . Może i coś jest w tym prawdy , ale czy wszelkie zloty motocykli też nie polegają na zaprezentowaniu swojej maszyny . Szkoda że nie dam rady wyremontować swojej trajki na ten festyn . 

Może się znajdzie jakaś darmowa kawa , no może jakieś ciastko .  

A na razie mogę serdecznie  ewentualnym chętnym podziękować . Wiem że to nie dużo . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuj zlotów motocyklowych do festynu w podstawówce. Zloty organizują motocykliści dla motocyklistów, a to czy ktoś będzie sie lansował to juz jego sprawa. 

A nagrywanie kogos tylko po to żeby był główna atrakcja mija sie moim zdaniem z celem... 

Popieram mtbikerrr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie smuci że ktoś może się czuć na takiej imprezie jak małpa w ZOO . Czy nie można potraktować tego jak mini zlot motorowy . Nie mam pojęcia jak można zorganizować paradę motocykli ( jakie przepisy , zezwolenia ) ale festyn jest co roku . I może dało by się co roku organizować taki mini zlot z okazji festynu szkolnego .

Imprez motocyklowych nigdy za wiele .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ja osobiscie nie bede sie czul jak malpka w zoo, jesli dzieci maja miec radoche zobaczyc duzo motocykli w jednym miejscu to mozna przyjechac. Jednak na takim festynie powinno byc jakies jedzenie, juz nie mowie ze darmowe ale cos powinno byc, lawki zeby usiasc, muzyka (chocby ze odtwarzacza tylko). Jednym slowem musi miec to rece i nogi a nie przyjedziemy i bedziemy stac a wszyscy sie beda gapic na nas. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne że będzie gdzieś usiąść . Pewniakiem znajdzie się darmowa kawa , czy coś słodkiego trudno powiedzieć ( czy darmowe )ale  pewnie tak . Rożno też ale chyba płatne  :) . Trudno coś przewidzieć na pewno bo to pierwszy raz . Czy ktoś przyjedzie , ilu , czy pogoda dopisze . Podobno ma grać jakiś zespół , nie wiem jaki , ja też na tym festynie będę pierwszy raz .Wiadomo że będą występy dzieci . Jest loteria z nagrodami .Pewnie coś do wypicia do ochłody . I to mój pomysł żeby  was zaprosić . Marzył by mi się coroczny taki mały zlot z okazji festynu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie dokładnie to będzie ?

boguslaw12 w pierwszym poście napisał, że będzie to festyn szkolny czyli pewnie miejscem spotkania będzie teren przy szkole.

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Arki Bożka

ul. Radoszowska 3

44-280 Rydułtowy

Strona szkoły: http://www.sp3.c0.pl/index.html

Mapka: https://maps.google.pl/maps?q=+Radoszowska+3+Rydu%C5%82towy&hl=pl&ie=UTF8&sll=50.320916,18.517456&sspn=0.511187,1.234589&gl=pl&hnear=Radoszowska+3,+44-280+Rydu%C5%82towy,+wodzis%C5%82awski,+%C5%9Bl%C4%85skie&t=m&z=16

 

Jeżeli coś przekombinowałem to autor tematu pewnie mnie poprawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to dokładnie ta szkoła . Dziękuję za podanie adresu , to powinienem go podać . Zawaliłem tę sprawę , przepraszam .Napisałem że macie być atrakcją , może źle to napisałem  . Chciałbym żebyście wpadli , wzięli udział w imprezie , pobawili się , porozmawiali z ze znajomymi . A nie stali i żeby ludzie was filmowali !!! Mam taką nadzieję , że się wam spodoba i za rok znowu uda się was zaprosić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boguslaw12 w pierwszym poście napisał, że będzie to festyn szkolny czyli pewnie miejscem spotkania będzie teren przy szkole.

Adres:

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Arki Bożka

ul. Radoszowska 3

44-280 Rydułtowy

Strona szkoły: http://www.sp3.c0.pl/index.html

Mapka: https://maps.google.pl/maps?q=+Radoszowska+3+Rydu%C5%82towy&hl=pl&ie=UTF8&sll=50.320916,18.517456&sspn=0.511187,1.234589&gl=pl&hnear=Radoszowska+3,+44-280+Rydu%C5%82towy,+wodzis%C5%82awski,+%C5%9Bl%C4%85skie&t=m&z=16

 

Jeżeli coś przekombinowałem to autor tematu pewnie mnie poprawi :)

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam , jak pisałem wcześniej podaję w przybliżeniu co i jak .

Na początek smutna wiadomość NIE BĘDZIE PIWA !!!

Gdyby pogoda dopisała to może byście wpadli na  godz. 16.00 . ( można szybciej na występy dzieci w sali )

rozpoczęcie festynu  07.06.2014r. o godz. 15.00

 występy dzieci w sali gimnastycznej 15.30

16.30  I  konkurs i z nagrodami  

 16.45 występ Grupy Pawła "Breaking Point .

 17.00  II  konkurs i z nagrodami 

 17.15  niespodzianka festynu

18.15   III   konkurs i z nagrodami

Oczywiście w między czasie Biesiada Rodzinna z prowadzącym Adamem Guzym

Konkursy z ciekawymi nagrodami .

Pyszne domowe wypieki .

Kiełbaski i krupnioki z grila .     

No i może też za Waszą zgodą na jakieś zdjęcie dzieci przy  Waszych wspaniałych maszynach .    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.