Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

jaki kupić pierwszy kask


Rekomendowane odpowiedzi

witam ponownie :) o motocykl już pytałem więc przed zakupem moto chce zainwestować w kask i czym więcej przeglądam tym mniej wiem, dlatego może ktoś coś doradzi bo zupełnie nie mam o tym pojęcia :)

 

oczywiście chciałbym kask integralny tak do ok max 1000zł. oczywiśie może być taniej :D znajdzei się cos ciekawego??

 

sorry pierdzielnołem  się z działem prosze moda o przeniesienie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdz dobry sklep w pobliżu swojego miasta

 

Przymierz kask. Musi siedzieć dość ciasno jak jest nowy. Potem się ułoży.

najważniejsze musisz przymierzyć.

 

1000zł fajna suma.

HJC

Nolan

Caberg

Airoh

 

Fajnie żeby miał blende przeciwsłoneczną.

Ale w tej cenie to chyba standard.

Gdybym dziś kupował dla siebie pewnie wziąłbym jakiś w oryginalnym ciekawym malowaniu.

 

I najważniejsze kup nowy a nie używkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę oszczędzać na bezpieczeństwie i życiu:) niestety osprzęt będzie prawie równowartości bikea :(

 

http://online4-biker.com/pl/p/Airoh-Movement-Shot-Black-Mat-150-zl-gratis/909

 

http://online4-biker.com/pl/p/HJC-IS-17-Terrigal/772

 

http://online4-biker.com/pl/p/SHARK-S900-Comfort-CREED-czarnybialyczerw-GRATIS/992

 

te kaski jakoś przypadły mi do gustu :)

 

jakby ktoś mógł  rzucić fachowym okiem i zerknąć czy czegoś im nie brakuje;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych trzech pomyślałbym nad HJC. Shark S900 moim zdaniem to przereklamowany garnek(używam).

Zdecydowanie za głośny, a wentylacja jest w tym kasku zawsze, nawet przy otwartych wlotach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych trzech pomyślałbym nad HJC. Shark S900 moim zdaniem to przereklamowany garnek(używam).

Zdecydowanie za głośny, a wentylacja jest w tym kasku zawsze, nawet przy otwartych wlotach. 

Hjc pod tym względem też nie lepszy strasznie podwiewa od brody. Cukier zwróć uwagę żeby kask miał osłonę pod brodą to tak nie podwiewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już kolega wyżej pisał - N86 Nolana. Solidny, kształtny integral z "wbudowaną" blendą i pinlockiem FBS :) jak na te półkę cenową dobrze wyciszony i świetnie leży na głowie (ale to już kwestia dość subiektywna).

 

Najlepiej iść do sklepu moto albo do salonu, zmierzyć co dobrze na głowie "siedzi" :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.