Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

MT-09


Rafmix

Rekomendowane odpowiedzi

mamamadzi

dokładnie też tak uważam. NA zdjęciach nie powala na kolana. Zerkałem na żywo w Yamaszce w Bielsku. Jak dla mnie bomba moto. Fakt kawa z800 wyglądem powala ale na pewno nie przekreślał bym mt-09 od razu.
Przy zakupie nowego moto na pewno jazda na tym i na tym wtedy ewentualnie można decydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałem przejażdżke na tym motorku  i moge powowidzieć że to  konkret fun bike.  Banan nie schodzi długo po  zejściu z motorka. Konkret moment, lekki ruch i motorek jest już w pionie, fajna zabawka. Nie ocieniam tutaj wyglądu, dobrze że  3 tryby do wyboru. Ogolnie poleciłbym motorek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 rok później...

Jeździłem na jazdach testowych - świetny sprzęt. Na koło idzie jak 'gupi', nawet jak tego nie chcesz :D
Miałem kupić takiego, ale wziąłem z1000sx i nie żałuję. Wygoda podobna, wibracje od silnika podobne, Kawa może bardziej elastyczna i z większym momentem (jeżdżę na 6 biegu 50km/h, a czasem i mniej).

W każdym razie ekstra sprzęt. Jedyną bolączką, o jakiej słyszałem do tej pory to grzechoczący łańcuch rozrządu (wadliwy napinak) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ja kupiłem dwa tygodnie temu MT-09. Zaczęło się od odwiedzin rodziny w Dortmundzie. Gdzie przechadzając się z synem po mieście w kierunku FanShopu Borusji Dortmund zobaczyłem na parkingu MT-03. Wygląd tego maleństwa mnie oczarował. Szybkie zdjęcie telefonem, powrót no i google. Po wygoglowaniu całej serii MT padło na MT-07 ze względu na to że kilka razy w roku mam możliwość pojeździć fazerem 600. Jak pod koniec listopada odwiedziłem Kotowicki salon Yamahy to z wzajemnością zakochałem się w MT-09 Lava-Red. Wyboru wprawdzie kolorystycznego nie miałem bo tylko ona stała, ale chyba nie to jest najważniejsze. Umówiłem się na jazdę testową w salonie Yamahy w Bielsku ze względu na bliskość wiślanki. Odwiedzając przy okazji salony Kawasaki i BMW finalnie dosiadłem Yamahe MT-09.  To były piękne i pełne emocji chwile. Kiedyś któryś z redaktorów publikacji które czytałem na temat MT-09 bardzo słusznie napisał określając ją po teście jako " czyste zło " i "elektrownia atomowa yamahy " Po 20 minutach jazdy testowej marzyłem już tylko o jednym. Chcę zestarzeć się z Żoną i Yamahą MT-09. Hapy End jest taki że moja Yamaha MT-09 stoi sobie w garażu i naraze  czeka wraz ze mną na sezon motocylkowy 2017. A Pan Michał Kosiński z Katowickiego salonu Yamaha Jaw Moto jest kolenym człowiekiem w moim życiu którego lubię. Jeśli ktokolwiek zastanawia się nad zakupem MT-09 to polecam subskrybcję kanału youtube Fabiq Moto blog kolegi Bartka który parę kilometrów już nią zrobił. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jeździłem MT-07. Wprawdzie jechałem do salonu z nastawieniem na 07 ale jak sobie na niej usiadłem to mi to było troche za małe. Takie bardziej dla kobiety. Mam zamian wsiąść 07 na testy wiosną bo planuje ją właśnie dla Żony która rozpoczęła kurs na "A" Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 14.12.2016 o 11:33, DarDep napisał:

Katowickiego salonu Yamaha Jaw Moto

Co do wyżej wymienionego...

jeśli chodzi o serwis, to w moim przypadku wyszło bardzo słabo:

plus za to, że wyciągnęli, nowe - błędnie zdiagnozowane części - przyznali się do błędnej diagnozy (ten się nie myli, co nic nie robi) 

minus za to, że nie naprawili mi moto - po prostu rozłożyli ręce 

wymienili olej,wyregulowali gaźniki ale nie na tym ASO polega, bo to akurat mogę zrobić sobie samemu za darmo:mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Grzesiek

Wiesz, ja oceniłem JawMoto Katowice pok kątem obługi klienta, fachowej dorady i pod tym kontem że mieli dla mnie to czego pragnąłem, czyli MT-09. Nie chcę oceniać ich serwisu bo nie miałem z nim jeszcze żadnego kontaktu. Motocykl jest nowy więc, żyję nadzieją że prócz planowanych przeglądów serwisowych nie będę musiał niczego naprawiać. To wkońcu Yamaha :-) Ale dziękuję, Twoja sugestia pewnie utkwi mi w pamięci. Jeśli możesz się podzielić, to co dokładnie bolało Twojej maszynie ?

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.