Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocykl w GAZIE... tak LPG


Mroczny

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zależy mi na tym, żeby było Ci przykro z mojego powodu, gratuluje umiejętności ironizowania. Pożartuj jeszcze na poziomie z holokaustu, rasizmu i innych tego typu rzeczy jak Cie to bawi, a może z Allaha w gronie ortodoksyjnych Islamistów?. Życzę, żeby Ciebie nikt nigdy nie uraził. LWG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd by nie był wystawiony Rave, to obrazek który załączyłeś jest nie na miejscu i obraża uczucia religijne, moje i pewnie kilku innych osób.

HAHAHAHAHA.. no nie wierze! Kolejny Rysiu Nowak się znalazł. Jezusek z Rio de Świenbodzineiro jest zajebiście śmieszny.

 

Jasne, lepiej wydać miliony na pomnik niż pomóc potrzebującym. Jestem bardzo wierzący i codziennie wieczorem staram się modlić, ale ten pomnik to pokaz zakłamania i hipokryzji.

Koszt budowy to ok 3mln zł. Obiad dla dziecka w szkolnej stołówce to ok 3zł czyli mamy 1 000 000 posiłków dla dzieci niedożywionych! Moglibyśmy żywić ok 2700 głodnych dzieciaków przez rok! Kurde faktycznie lepiej postawić betonowego Jezuska Chytruska niż nakarmić dzieciaki.

 

 

Ważne żeby mieć dystans do siebie jak np Josh Blue.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajarany, oceniasz mnie troche pochopnie :) Ja absolutnie nie wypowiadam sie w kwestii pomnika tylko w kwestii postaci Jezusa Chrystusa, która to, jak kilka innych postaci, uważam nie powinna być wykorzystywana do żartów, przeróbek, manipulacji itp. tak jak w tym przypadku. Nie uderza to w pomnik, czy w jego twórców, tylko w postać którą on przedstawia. Sama krytyka skierowana do Świebodzina, czy pomnika nie wywołałaby u mnie żadnej reakcji.

 

Ok, skończmy temat. Ja sie staram nie obrażać uczuć innych, jakiekolwiek by były i nie lubie jak ktoś obraża moje ;) Szanujmy sie wzajemnie i bedzie ok ;) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

accord, czuje sie spełniony tutaj, mam zawód daleki od ewangelizacji i nikomu nie narzucam "jedynej słusznej religii" jak to okresliles :) Uwazam, ze kazdy ma prawo do swojego zdania, kazdy ma swoje sumienie i prawo by życ tak jak chce, byle nie szkodził innym, bo to juz jest nie fair. I tyle :) Mysle ze to sluszne podejscie co? Jako, że uciekliśmy od tematu, w razie jakichś komentarzy zapraszam na priv. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja moim skromnym zdaniem myślę że się spinasz bez powodu . Nikt nie miał złych intencji oraz zamiarów . Troszkę męcząca jest taka nadwrażliwość na gesty , obrazy słowa . Często najwięksi krzykacze mają najwięcej za tzw. " pazuchą " .

Trochę więcej luzu i wiary w innych ludzi . Nie wszyscy szerzą znaki i gesty nienawiści - zaufaj mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5x5,5zł = 27,5zł

6x2,7=16,2zł

 

Przy 10000km oszczędność 1130zł

 

Przy motocyklu gdzie instalacja kosztuje podejrzewam 2000-3000zł jest nieopłacalna, tudzież bardzo słabo opłacalna, chyba że ktoś robi rocznie 15-20kkm to wtedy może....

 

instalacji do moto nie da sie wbić w dowód wiec koszt założenia jest dużo mniejszy,

jak ktos ma troche pojecia to sam sobie moze zamontować LPG - wówczas kosztuje to mniej niz 1000zlł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.