Jump to content
Zbynio

Speed day w Poznaniu

Recommended Posts

Ja się Zbynio wybieram na Poznań i pewnie jeszcze parę osób od nas,

teraz jedziemy na Slovakiaring z Motormanią a za tydzień na Stary Kisielin z Duszanem. :)

A Ty Ice, masz chyba problem z odczytywaniem pytań i udzielaniem właściwych odpowiedzi do nich :P:lol:

Mam pytanie do osób które były już na Speed day'u na Poznaniu:

Jak wyglądał pomiar głośności? tak jak "tu" ? Czy przy wartości np: 98,5dB od razu wylatujesz z toru?

Czy warto zainwestować w koce? 

Jeśli chodzi o głośność to nei wiem i sam bedę miał problem w czwartek. Ponoć można się dogadać, ale nie sprawdzałem.

koce - inwestować zawsze warto tylko, pytanie czy Ci "to coś" dadzą. To zależy od wielu czynników, np.:

- jak jeździsz

- jakie masz opony

- jak stare masz opony itd

Jak się rozglądasz za kocami to nie kupuj okazji z allegro za 599zł - badziewie straszne..

Ja ostatnio w Poznaniu byłem 2 lata temu ( miałem małą przerwę na turystyku ).

Zawsze byly dokładne pomiary głośności, mojego kumpla nie wpuścili na tor, i nie dało się "dogadać".

Może teraz już się zmieniło, ale jak się nie ma oryginału to zawsze można dokupić dBkiller.

Co do kocy grzewczych jest to zajeb. sprawa, ale potrzebna gdy macie torowe opony. Nagrzewają się od razu do optymalnej temperatury i od pierwszego winkla można dawać ognia!

Bez kocy trzeba zrobić 1-2 okrążeń raczej spokojnie żeby dogrzać oponki. Nie widziałem żeby ktoś używał kocy do opon drogowych. Na pewno podstawą jest też zmniejszenie ciśnienia w oponach.

Mam kupiony komplet Supercorsa SC1 i Racetec K3, roczniki 2011, zobaczymy jak się będzie na tym latało. Powiedzcie jakie ciśnienie w nich ustawić? Po 1-2 okrążeniach wrócić do DEPO i sprawdzić ciśnienie jeszcze raz? 

Ja dopiero niestety w sierpniu :( , ale na dwa dni  :angry: . Mam nadzieję że pojedziemy większą ekipą!

Chyba,że coś się zmieni to będę się pod Was podpinał...

Więcej chętnych nie ma do Poznania ?! :wacko:

Coś cienko <_<

turbo88, to widzimy się w Poznaniu, będziemy czerwonym Trafikiem na piekarskich blachach :)