Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wyciągnięcie wgniotki z baku.


Adiczek

Rekomendowane odpowiedzi

Wyciaganie baku to nie wyciaganie wgniecenia na drzwiach auta bo blacha duzo grubsza na zbiorniku i sprezynujaca z racji krzywizn, jest duzo zakładow wyciagajacych to bez lakierowania ale mało ktory sie podejmie takiej naprawy.

 

W "dufal" Katowice ul. Kolejowa wyciagaja wgnioty na zbiornikach ale co i jak z cena zalezy od stopnia trudnosci naprawy. tu masz na nich namiary

 

http://www.dufal.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak Robilem baki w sensie  wyciagalem to u dufala ponad rok temu pracowalem tam itd . teraz baki on trzyma tyle czasu ze sezon sie by skonczyl zanim by zrobil. jesli lakier nie pekł to tez nie znak ze sie obejdzie bez lakierowania wtedy uzywaja spotera ktory to wyjmie po wyczyszczeniu do golej blachy i Cynują a nie szpachluja . Moszesz pokazac zdjecie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś nie znalazł kogoś konkretnego w okilicy, to polecam Ci serwis Motowit z warszawy, wiem że hektar.. ale mój bak zrobili idealnie, wysłałem im go kurierem w trakcie sezonu, a uwinęli się chłopaki o ile pamiętam w max 2 tyg. koszt naprawy to 200zł, a bak był ostro pognieciony z każdej strony, więc myślę że za taka wgniotke, wyszłoby dużo taniej.

Ten niebieski, bak z Horneta:
http://www.motowit.com/naprawa-powypadkowa.html 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak Robilem baki w sensie  wyciagalem to u dufala ponad rok temu pracowalem tam itd . teraz baki on trzyma tyle czasu ze sezon sie by skonczyl zanim by zrobil. jesli lakier nie pekł to tez nie znak ze sie obejdzie bez lakierowania wtedy uzywaja spotera ktory to wyjmie po wyczyszczeniu do golej blachy i Cynują a nie szpachluja . Moszesz pokazac zdjecie??

Bez malowania się nie obędzie :( . Z jakim kosztem mogę sie liczyć???

post-185361-0-20192300-1395832186_thumb.

post-185361-0-20192300-1395832186_thumb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez laku sie nie obejdzie  i szczerze bez grama cyny tez nie . Tylko cyna lepsza jak szpachla  wiec  wiesz  . za wyciagniecie tego powiedza Ci do 100zl  plus lakierowanie  tez troche wiec hmm   czy tak czy tak  do roboty caly . chyba ze znajdziesz lakiernika co zrobi po naprawie  wpyłke  i   nie bedzie malowal calego zbiornika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.