Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Niedoszły morderca uznany winnym.


Brojler

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja tu cały czas nie mówie o Twoim filmie ,bo przy nim nie byłem nie znam sytuacji tylko chodzi mi o to żeby zaraz nie popaść w jakiś fanatyzm nagrywania wszystkich. 

 Jeżeli miałeś przyjemność rozmawiać z tym gościem i jeszcze cwaniakował to dobrze dobrze zrobiłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tu cały czas nie mówie o Twoim filmie ,bo przy nim nie byłem nie znam sytuacji tylko chodzi mi o to żeby zaraz nie popaść w jakiś fanatyzm nagrywania wszystkich. 

 Jeżeli miałeś przyjemność rozmawiać z tym gościem i jeszcze cwaniakował to dobrze dobrze zrobiłeś :)

Wiesz dlaczego nagrywam? Bo jak mi się coś stanie, nie będę się musiał sądzić, tylko wszystko będzie na wideo. Jak zginę, też będzie jasne kto zawinił.

Oraz nagrywam, bo lubię sobie patrzeć na to w zimie przy piwku (te fajniejsze momenty, nie baranów w Golfach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martinez, Ty niedobry chłopczyku !! :angry:

Nie wolno "korzystać" , możesz być w nieukrytej kamerze !! :o

 

 

Accord otóż to nie chciałem tego pisać , bo potem jest gadka o wariantach itp :)

Bo chyba nie poto kupuje sie większe pojemności żeby jak tylko warunki na to pozwalają nie skorzystać :P

 

Ale tego nikt nie neguje. Tylko wszystko w ramach zdrowego rozsądku. Zaś na filmie broilera (pierwszym) dla mnie sprawa jest jasna.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dlaczego nagrywam? Bo jak mi się coś stanie, nie będę się musiał sądzić, tylko wszystko będzie na wideo. Jak zginę, też będzie jasne kto zawinił.

Oraz nagrywam, bo lubię sobie patrzeć na to w zimie przy piwku (te fajniejsze momenty, nie baranów w Golfach).

 

ku.wa brojler zapomniales dodac jeszcze ze lubisz sobie czasem coś wysłać od czasu do czasu do odpowiednich służb :D, że lubisz czasem robić za policje i sąd równoczesnie i że lubisz wszystkich pouczac jak mają jeżdzic bo ty robisz wszystko najlepiej i bezbłędnie oraz nigdy nie odkręciłeś ani nigdy nie zrobiłeś żadnego głupiego przypału. poza tym pewno od razu urodziłeś sie dorosły i w ogóle jesteś debeściak. hehe człowieku jak cie czytam to myśle, że pomyliłeś powołania i zamiast szkoły jazdy czy co tam prowadzisz, to powinieneś być szefem jakiegoś Stasi albo przynajmniej zastępcą.

trzeba było pogonic faceta i nazdać mu, że osioł, baran, że niedoszły morderca i tak dalej..... ale po co? lepiej w fotelu obrobić filmik i wysłać go do psiarni z dopiskiem "uprzejmie donoszę..."  

fajny z ciebie koleś, nawet jak zaraz dopiszesz, że żartowałeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Becker , co do Brojlera mam podobne odczucia do Twoich.

Na jednym z filmików które namiętnie zapodaje autor

o mało się nie zesrał ze strachu jak gość wyskoczył z puchy chciał mu przypierdzielić (chyba nie zauważył i nie wyciął tego)

no a w domu w fotelu to już kozak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gostek w golfie popisał skrajnym debilizmem i w cywilizowanym kraju jakiś czas chodził by już pieszo... Nie jest moim zdaniem syndromem państwa policyjnego piętnowanie takich kretynów...

 

Martinez piszesz "Bardziej uczmy narodu kultury jazdy ,a napewno będzie sie lepiej jeździć :/" - powiedz mi jakbyś go edukował? Dogoniłbyś i zaprosił na browca ze słowami "aleś mnie k...rwa stary przestraszył z tą czołówą?" . Do reszty kolegów co lubią odkręcić -  nie lękajcie się: jak znajdziecie fajną pustą drogę, gdzie nikogo nie ma i nikomu nie zajedziecie pasa - zapierdalajcie ile się da  - na pewno nikt Was nie nagra...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu bym D@dik polemizował !

Skąd wiesz że w krzakach nie siedzi brat Brojlera i też lubi sobie ponagrywać (motocyklistów) 

a potem poskarżyć panu komendantowi.

 

Popadasz w jakąś paranoję. Prawie każdy w temacie odniósł się do konkretnego zdarzenia na filmie. Jakoś jeszcze nie widziałem, żeby ktoś się chwalił filmem, gdzie ktoś tnie na pustej drodze. Jeśli nie karać filmikami za debilizm to co byś proponował? Uderzyć nie uderzysz, jak uwalisz lusterko to on Cię poda na pały, obrazisz to pójdziesz pod młotek za zniesławienia. Większość z tych debili czują się bez winy. Mało który ma chociaż trochę skruchy, żeby przeprosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może popadam w paranoję, zdania będą podzielone i nigdy nie dojdziemy do konsensusu.

Powiem tylko że przeanalizowałem ten film kilka razy klatka po klatce

faktem jest że gość zapierdziela (widziałem już większych wariatów sam zresztą do nich kiedyś należałem ale mi przeszło)

zwróciłem uwagę na to że na filmie nikt do nikogo nie ma pretensji,

nie ma żadnego hamowania, mrugania światłami, gestu ze strony motocyklistów w stronę puszkarza, nic. 

Puszkarz ewidentnie złamał przepisy ale z tego co widać na filmie nikomu to nie przeszkadzało poza jedną osobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że na drugim filmiku gdzie gość wjeżdża na rondo i próbuje wymusić pierwszeństwo Brojlerowi

jest większym zagrożeniem niż gość z golfa ponieważ ten z busa jest przekonany (co widać na filmie zaczyna gestykulować i drzeć mordę)

że ma rację , nie ma świadomości że łamie przepisy i w ten sposób stwarza zagrożenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może popadam w paranoję, zdania będą podzielone i nigdy nie dojdziemy do konsensusu.

Powiem tylko że przeanalizowałem ten film kilka razy klatka po klatce

faktem jest że gość zapierdziela (widziałem już większych wariatów sam zresztą do nich kiedyś należałem ale mi przeszło)

zwróciłem uwagę na to że na filmie nikt do nikogo nie ma pretensji,

nie ma żadnego hamowania, mrugania światłami, gestu ze strony motocyklistów w stronę puszkarza, nic. 

Puszkarz ewidentnie złamał przepisy ale z tego co widać na filmie nikomu to nie przeszkadzało poza jedną osobą.

 

No ja też oglądałem ten filmik. Sporo poruszam się po różnych drogach w okolicy małopolski i śląska. Nie jeden raz byłem tak zaskoczony debilizmem innych na drodze, ze sam nie zareagowałem. A z tego filmiku nie wiem jak przeanalizowałeś, że nikomu ta sytuacja nie przeszkadzała. Niby na jakiej podstawie. Ja jak widzę zagrożenie to nie walę zaraz po klaksonie tylko koncentruje się, żeby nie dojeb... Ludzie nie reagują, bo niby jak. Ja jeżdżę z CB i przy takich sytuacjach jak ta, lecą epitety w jedną stronę.

 

Jeśli chodzi zaś o filmy tego typu, to też uważam, że to już przesada i nadużycie kamerki:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli chodzi zaś o filmy tego typu, to też uważam, że to już przesada i nadużycie kamerki:

 

 

chodzi Ci o to że, ktoś wrzuca chamskie zachowanie kierowcy w sieć? ja popieram niech się zobaczy i może jeszcze pokaże rodzinie, będą dumni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci o to że, ktoś wrzuca chamskie zachowanie kierowcy w sieć? ja popieram niech się zobaczy i może jeszcze pokaże rodzinie, będą dumni.

 

Chodzi o to, że takim zachowaniem nie zagraża nikomu - zajechał drogę jeden drugiemu, ale jakoś nie widzę tu możliwości zagrożenia zdrowia czy życia. Po kij wrzucać to na neta. Można nagrywać w razie czego, jakby łysy chciał mu pociągnąć z kijaszka, ale takie filmiki to już rzeczywiście leczenie kompleksów (czytaj: jestem ci.a, nie wiem jak się obronić to teraz się poskarżę każdemu). Więc jeśli accord miał wcześniej na myśli takie filmiki to rzeczywiście ma rację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peri , częściowo się z Tobą zgodzę

a dlatego częściowo że gdy filmik wrzuca "zaineresowany" czy biorący udział to ok, jego prawo

ale jeżeli robi to ktoś "z boku" , to będzie jak za komuny

wtedy każdy na każdego miał teczkę a teraz będziemy mieli filmiki.

I żeby było jasne mówię o sytuacjach kiedy nikomu nic się nie dzieje

kiedy dochodzi do pyskówki albo coś w tym rodzaju.

 

O to mi chodzi luki85

 

Dużo by można pisać na ten temat

a chyba już mi się nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Accord. Twarzy nie ukrywam, gdzie mnie szukać każdy wie. Zapraszam.

Aha, będę na Burej Suce, mam nadzieję, że ktoś kto ma wonty podejdzie. Bo ja nie znam twarzy, tych co tu trzepią pianę.

Na forum każdy pytluje, że tamto i s*amto, a w Chudowie nikt się nie zna. :)

 

Koleś z puchy, czyli z Jeepa? Lać ludzi - mądre. W tłumie - jeszcze mądrzejsze.

 

Jestem złem na drodze. Tyle w temacie z mojej strony. Pospuszczajcie się jeszcze :)

A Accord swoje prywatne łaskawie wsadzi w buty i zostawi dla własnej rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martinez ... dopuściłeś do myśli jakie by były konsekwencje jeżeli tamci kierowcy nie dali by rady znaleźć miejsca ? ...
Bardzo dobrze, że komuś się jak to ładnie nazwałeś "nudzi" i rejestruje takie rzeczy.
Koleś z białego golfa powinien na kilka lat stracić prawo jazdy i dodatkowo dostać taką grzywnę, że do końca życia by zapamiętał powagę sytuacji.
Postaw się na miejscu rodzin tych motocyklistów jakby dostali informację, że członkowie ich rodzin zostali zmieceni z powierzchni Ziemi przez idiotę,
któremu "się śpieszyło". W dodatku tam była podwójna ciągła. Pytasz czy nam się to nie zdarza ? Wielokrotnie jeżdżę w pośpiechu ale wolę stawić czoła opieprzowi jaki idzie w parze ze spóźnieniem czy nie wywiązaniem się ze swoich obowiązków na czas niż mieć na sumieniu czyjeś życie.
Kilka dni temu byłem zmuszony jechać bardzo szybko z papierami na uczelnie i zostałem zablokowany przez korek spowodowany wypadkiem - typ wyprzedzał tira i zmusił kierowcę z drugiego pasa do wjechania w drzewa. Chwała, że dwójka pasażerów przeżyła bo jak kilka minut później przejeżdżałem znowu koło zdarzenia to na lawecie widziałem tylko maskę z silnikiem samochodu. A winny całego zdarzenia poleciał dalej. Chciałbyś chociażby położyć maszynę i potem sam walczyć z kosztami bo ktoś ma iloraz zamiast iloczynu inteligencji ? ... sorry za agresję ale słabo się robi jak się Ciebie czyta ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martinez ... dopuściłeś do myśli jakie by były konsekwencje jeżeli tamci kierowcy nie dali by rady znaleźć miejsca ? ...

Bardzo dobrze, że komuś się jak to ładnie nazwałeś "nudzi" i rejestruje takie rzeczy.

Koleś z białego golfa powinien na kilka lat stracić prawo jazdy i dodatkowo dostać taką grzywnę, że do końca życia by zapamiętał powagę sytuacji.

Postaw się na miejscu rodzin tych motocyklistów jakby dostali informację, że członkowie ich rodzin zostali zmieceni z powierzchni Ziemi przez idiotę,

któremu "się śpieszyło". W dodatku tam była podwójna ciągła. Pytasz czy nam się to nie zdarza ? Wielokrotnie jeżdżę w pośpiechu ale wolę stawić czoła opieprzowi jaki idzie w parze ze spóźnieniem czy nie wywiązaniem się ze swoich obowiązków na czas niż mieć na sumieniu czyjeś życie.

Kilka dni temu byłem zmuszony jechać bardzo szybko z papierami na uczelnie i zostałem zablokowany przez korek spowodowany wypadkiem - typ wyprzedzał tira i zmusił kierowcę z drugiego pasa do wjechania w drzewa. Chwała, że dwójka pasażerów przeżyła bo jak kilka minut później przejeżdżałem znowu koło zdarzenia to na lawecie widziałem tylko maskę z silnikiem samochodu. A winny całego zdarzenia poleciał dalej. Chciałbyś chociażby położyć maszynę i potem sam walczyć z kosztami bo ktoś ma iloraz zamiast iloczynu inteligencji ? ... sorry za agresję ale słabo się robi jak się Ciebie czyta ...

Czasami betonu nie skruszysz. Urok forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Accord. Twarzy nie ukrywam, gdzie mnie szukać każdy wie. Zapraszam.

Aha, będę na Burej Suce, mam nadzieję, że ktoś kto ma wonty podejdzie. Bo ja nie znam twarzy, tych co tu trzepią pianę.

Na forum każdy pytluje, że tamto i s*amto, a w Chudowie nikt się nie zna. :)

 

 

 

 

:lol:  hahaha ... za przeproszeniem skończ juz dupcyć koleś. w czasach kiedy jeszcze zwałeś sie Vatzkiem tez pozywałeś ludzi na ubitą ziemie za pośrednictwem klawiatury. równiez na tym forum, wystarczy sie cofnąć w czasie z 5-6 lat. z dwóch niezależnych źródeł wiem, że jak juz cie ktoś jednak znalazł to dupsko chodziło ci jak galareta a okulary topiły sie z wrażenia. także prosze cie nie pierd..., moze na kimś młodszym robisz jakies tam wrażenie, ale accord trafnie cie określił.

bedziesz na Burej Suce, okej moze sie zobaczymy i powiemy tradycyjne LWG jesli wyjdziesz w ogóle z tego McD :lol:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.