Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Niedoszły morderca uznany winnym.


Brojler

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumie że czasami ludzie przeginają , ale czy nam tez sie to nie zdaża ?

Chyba nikt by nie chciał dostać wezwania do sadu , bo komuś sie nudzi i filmy Nakręca ?

Wiem wiem o co chodzi tylko że sami nie jesteśmy świeci pewnie za pare lat będzie u nas tak jak za granica czyli jazda zgodnie z Przepisami szkoda tylko że tam są tory ,liczne imprezy żeby sie wyszaleć , a nie to co u nas :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle że przy takim naruszeniu przepisów na drodze o takiej konstrukcji powinien utracic prawojazdy ew trafic na odpowiedni kurs.

Kazdy zdrowy na umysle człowiek jest w stanie wyobrazic sobie konsekwencje czołówki przy takim wyprzedzaniu.

Poniżej kolejny

 

O nim już pisałem. Dostał w trybie nakazowym grzywnę 300zł i koszta sądowe.

 

arthi, nagranie wysłane na policję i wtedy sprawa jest kierowana od razu do sądu. Nie ma postępowania mandatowego. Na rozprawach nie byłem, tylko zadzwoniłem się spytać o wynik.

 

Martinez ja chcę widzieć jak Ci wyjeżdża "na czołowe" oszołom, spycha na pobocze, a jak nie ma, uciekasz motorem do rowu, a Ty sobie pod nosem powiesz:

Spoko koleś, swój chłop, każdemu się może zdarzyć. Wywaliłem już jego tłumaczenie, które miałem nagrane, a żałuję teraz. Byś posłuchał matoła i jego antymotocyklizmu. Ręce i gacie opadły. Zawziąłem się na barana, aby zrobić zadość tym biednym motocyklistom, którzy swoje życie ratowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ten filmik kilka razy i  jakoś nie widzę żeby któryś "biedny motocyklista ratował życie".

Faktem jest że gość przeginał ale wolę mieć do czynienia z klientem który zapierdziela ale wie co robi

niż z przysłowiową blondynką czy gościem w kapeluszu którzy są szczerze zdziwieni ze ktoś ich opierdziela i absolutnie nie wiedzą dlaczego.

 

A swoją drogą to szkoda że wyrzuciłeś tłumaczenie kolesia bo teraz to są puste słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest że gość przeginał ale wolę mieć do czynienia z klientem który zapierdziela ale wie co robi

niż z przysłowiową blondynką czy gościem w kapeluszu którzy są szczerze zdziwieni ze ktoś ich opierdziela i absolutnie nie wiedzą dlaczego.

 

 

Ale blondynka może jechać drugim pasem i zesrać się ze strachu i nie zjechać na pobocze...I co wtedy? Ostatnio w mojej wsi wyjeżdżam z ronda (puszką) i zaraz mam wjazd/wyjazd na parking Lidla. Nagle wypada z parkingu kobieta (ok. 40lat) i widząc mnie jak jadę prosto w jej bok puściła kierownicę. Dla mnie sytuacja bez stresu, mogła mnie nie zauważyć, nie mam pretensji że wyjechała, ale zdałem sobie sprawę, że ludzie różnie reagują na takie sytuacje. 

 

Są miejsca, gdzie można pocisnąć bez szkody dla innych. Sam korzystam z takich sytuacji, ale wtedy wiem, że co najwyżej sam się zabiję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watpię żeby gość wyjechał na lewy i poprostu zmusił chłopaków do ratowania sie poboczem jeżeli tak było to należy sie mu nie tylko mandat :)

Ale moim zdaniem wyglądało to tak gość rozpoczyna wyprzedzanie jednego pojazdu widza to z daleka motocykliści i zjeżdżają zostawiając mu wystarczająco dużo miejsca to gość leci bombą dalej :P minęli sie bez ciśnienia i tyle :)

Dobra ja juz nic nie pisze , bo potem jest na mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watpię żeby gość wyjechał na lewy i poprostu zmusił chłopaków do ratowania sie poboczem jeżeli tak było to należy sie mu nie tylko mandat :)

Ale moim zdaniem wyglądało to tak gość rozpoczyna wyprzedzanie jednego pojazdu widza to z daleka motocykliści i zjeżdżają zostawiając mu wystarczająco dużo miejsca to gość leci bombą dalej :P minęli sie bez ciśnienia i tyle :)

Dobra ja juz nic nie pisze , bo potem jest na mnie :)

 

a co kurna mieli jechać na czołówkę? To było raczej wymuszenie niż uprzejmość motocyklistów. 
 

niby brojler masz racje i cel może szczytny, ale jakoś śmierdzi mi to kapustą   :ph34r:

 

Jakby puszka dowaliła do motocyklistów to by nie śmierdziało. No bo przecież trzeba tragedii, żeby to forum żyło. Po co w ogóle zwracać uwagę na przepisy? Przecież jakby któryś z motocyklistów wyleciał z siodła to nawet mając ten filmik ktoś by wysunął argument, że przecież oni jechali za szybko, puszka nie miała szans ich zobaczyć, a tak w ogóle to oni mu zrobili miejsce do przejechania. Nie ważne, że debil przeciął podwójną ciągłą itd.

 

Panowie w tematach, gdzie motocyklista łamie przepisy jesteście bardziej papiescy niż papież: bo motocyklista zapierniczał, bo wymusił, bo miał zeza, a może garba itd. Zaraz argumentem będzie sam fakt, że ktoś ma motocykl...  

 

P.S. Nie mam uprzedzeń, ale to chyba była rejestracja KOS (Oświęcim). Ja również do nich nie mam szczęścia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakby puszka dowaliła do motocyklistów to by nie śmierdziało. No bo przecież trzeba tragedii, żeby to forum żyło. ....

 

 

sorry luki, ale weź nie pierdol i nie wciskaj ludziom czegoś czego nie piszą.

ja po prostu uważam, że taki jeżdżący nadgorliwy i współpracujący z psami fotograf może jest dobry, ale mnie osobiście metoda jego nauki nie pasuje.

tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry luki, ale weź nie pierdol i nie wciskaj ludziom czegoś czego nie piszą.

ja po prostu uważam, że taki jeżdżący nadgorliwy i współpracujący z psami fotograf może jest dobry, ale mnie osobiście metoda jego nauki nie pasuje.

tylko tyle.

 

Dla mnie pierdoleniem jest to, że przy tak jasnej sytuacji jak na tym filmiku, ktoś stara się usprawiedliwić przeginanie pały na drodze, gdzie facet mógł zabić siebie i przy okazji kilku innych osób. Z takiej głupoty o mały włos nie straciłem dziecka i matki na przejściu dla pieszych, więc becker jak dla mnie każda forma walki z debilizmem jest dobra. Jakbyś widział z 10 metrów, że na przejściu dla pieszych debil ciśnie na zielonej strzałce ze skrzyżowania, bo myśli że na wysepce na przejściu każdy będzie mu ustępował, to byś wyrwał gościa za kierownicy i byś go gołymi rękoma zabił. Ja nie miałem szansy nagrać frajera, a z nerwów nawet nie zapamiętałem rejestracji, a szkoda.

 

Może dzięki temu filmikowi gość następny raz pochyli się nad tematem, zdejmie nogę z gazu i uratuje kilka istnień. Gdyby na drugim pasie nie było żadnego uczestnika, nie byłoby zagrożenia dla innych to miałbym gdzieś, że gość tnie jak debil. Ale tak nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Malu państwo policyjne sie robi :)

 

Bo uwalili jednego wariata więcej? Dla mnie to oznaka ucywilizowania. Gdyby facet wjechał na drugi pas i nikogo by tam nie było miałbym podobne zdanie jak Twoje. Ale film i cała ta sytuacja odnosi się do konkretnego zdarzenia na drodze. 

 

Martinez,  a jakby Ci moto z garażu zapierniczyli, a ludzie by to widzieli, ale żaden by nie zareagował to jakbyś się czuł? Na taką znieczulicę liczysz? Mając podejście podobne do Twojego to bym placem nie kiwnął. Mając nawet aparat włączony obróciłbym się, żeby czasem nie nakręcić cale to zdarzenie. Jeszcze bym psioczył, że sam sobie winny jesteś, bo nie miałeś odpowiednio zabezpieczone moto w garażu, bo przecież kradzieże zdarzają się codziennie więc to też jest norma w naszym Państwie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja wiem to jak kradną to i tak policji trzeba przynieść konkretnie czarno na białym kto ,gdzie i dlaczego ,bo najłatwiej to sprawę umorzyć :) więc świadkowie i inne pierdoły nic tu do tego ,bo i tak to zazwyczaj nie pomaga :P

 

Co do filmów nie wykłócam się tutaj o nic tylko mówię żeby nie popaść w jakiś chory system wszyscy z nas lubią od czasu do czasu szybciej pojeździć ,każdy z nas miał 18 lat.

 I żeby nie było zaraz tak   że raz sobie przejedziemy przez podwójną ,a ktoś odrazu nagranie wysyła na policje :)

 

Bardziej uczmy narodu kultury jazdy ,a napewno będzie sie lepiej jeździć :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bardziej uczmy narodu kultury jazdy ,a napewno będzie sie lepiej jeździć :/ 

FAcet na wideo miał między 35-40 lat i darł się, że dla motorów nie jest cała droga, że jeździmy jak chcemy (ergo jemu wolno robić co robił). Takim debilom zwłaszcza w takiej sytuacji, trzeba udowadniać, że są w błędzie.

Niektórzy nie przyjmują do wiadomości, że manewr wyprzedzania jest najtrudniejszym jaki się wykonuje na drodze oraz powoduje najwięcej zgonów.

 

To co się na wideo stało wg Ciebie, wykazanie kultury i bezpiecznej jazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.