Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mini bike / pocket bike


Kierownik

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie,

gdzie w okolicach Gliwic, Zabrza można pośmigać na czymś takim jak mini bike / pocket bike? Może ktoś z Was orientuje się, czy jest gdzieś możliwość wypożyczenia bądź przejechania się po kawałku asfaltu (tor kartingowy?)  czymś takim?

Chciałbym Młodemu kupić taki sprzęt ale wpierw wypadałoby zobaczyć czy zainteresowanie, które wyraża nie jest słomianym zapałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mój mały bardziej interesuje się pyłem i błotem, więc raczej zjedziemy z asfaltu - przynajmniej na początku, później może i będzie "super mini sport" ;)

 

Próbowałem znaleźć coś w sieci na temat torów czy też wypożyczalni, ale nie radzę sobie chyba dobrze z wyszukiwarką, bo nic sensowego nie udało mi się trafić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zakup takiej chińszczyzny nie jest drogi, a może to być awaryjne, tym bardziej jeśli to się komuś pożyczy. DO tego dochodzi fakt że naprawa może być nieopłacalna i cały biznes szlag trafia.

Było coś podobnego kiedyś w Warszowicach, Rodeo Honda się to nazywało bodajże, ale jakoś nie mogę znaleźć aktualnej strony w necie, nie wiem czy to jeszcze dziala czy zmienili profil działalności (http://www.europark.zory.pl/europarkzory/wyczieczka/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak byś miał swój moplik,to tu dzieciak mógłby pojeździć,ale nie wiem,czy jak zacznie larmować,czy się ktoś nie przychrzani. Kiedyś nawet był filmik na youtubie jak modziary na małych supermoto tam się uczyli i dziadzia przylazł.

https://www.google.pl/maps/@50.269856,18.852108,3a,75y,139.13h,90t/data=!3m4!1e1!3m2!1snvu1oC_v0asqL9dNign6tQ!2e0

 

 

Wyżej link do filmu jak to wygląda,ale niestety nie umiem znaleźć wkurzającego się dziadka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.