Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

11-03-2014 Marklowice ul. Wyzwolenia


tobiasty

Rekomendowane odpowiedzi

:lol:

 

Jak do tej pory to wszystko wskazuje, że to ty byłeś w błędzie i jakby wbrew faktom bijesz pianę. Pisząc o prędkości chciałem zwrócić uwagę jak dziennikarze podchodzą do tematu, jak motocykl, to na pewno gnał na złamanie karku. Moim zdaniem po  samych uszkodzeniach widać, że prędkość była niewielka, parkingowa w cudzysłów. Tak dla równowagi, wątek niżej masz przykład jak wygląda motocykl gdy rozbija się przy dużej prędkości. 

 

Szkoda człowieka.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty gadasz ... chyba nie widziałeś parkingówki . Zobacz ile kawałków motocykla leży . Musiał zdrowo przydzwonić a energia uderzenia została pochłonięta przez oponę i zderzak samochodu . Niestety siła bezwładności już nie była taka łaskawa dla motocyklisty

 

jest jak byk napisane, ze zginął pod ciężarówką, która jechała z naprzeciwka. było uderzenie, motocykl plastikowy, więc leży plastik, co sie dziwisz? ale są zdjęcia kurczakos, wiec jak twierdzisz, ze sie znasz to przyjrzyj sie dokładnie, gdzie te na maxa pogięte lagi, urwane koło i inne "obrazenia" motocykla spowodowane zapierdalaniem i ślizgiem czy czymś takim? moim zdaniem może jechał za blisko forda i nawet jeśli wolno to nie zdążył wyhamować bo lód na drodze, przyhaczył, przewrócił się na sąsiedni pas i dalej niestety już poszło z kamazem, co widać po kasku :(. szkoda człowieka i szkoda jego rodziny....

dla nas nauka na przyszłość, wnioski niech każdy wyciąga sam... ale jak byk widać, że facet nie jechał szybko, poza tym nie miał 18 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze coraz bardziej po takich informacjach odechciewa mi się jeździć motocyklem. .. a juz na pewno częściej odpuszczam.

Szkoda człowieka. :(

Mam podobnie. Dodatkowo kobieta moja się boi wsiąść na motocykl i to powoduje, że czasami żałuje że kupiłem sprzęt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde :/. Zdjęcie jednego okrwawionego kasku, osobie, która na co dzień nie pracuje w ratownictwie, czy służbach porządkowych - daje bardziej do myślenia, niż policyjna statystyka wypadków śmiertelnych z całego roku.

 

Byle bez przesady. Najważniejsze, to nie popadać w skrajności. Zamykanie się w domu i rezygnacja z jazdy, to IMO podobna niedorzeczność jak grzanie do odcięcia na każdej prostej po mieście. Codziennie na drogach, w nie mniej makabrycznych okolicznościach, giną nie tylko motocykliści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.