Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Prawie nówka, śmigana od święta....


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

najlepsze są "cfaniaki" z żelem na wlosach, opalenizna z solara, z nerwowymi tikami i szczurzymi oczkami, mowia zawsze w ten sposob:

panie, prawdziwa okazja, normalnie igiełka panie, pasek w tedeiku uturbiony, jeden dziewieć najlepszy,panie, po nimcu, dziadek ino do kosciola jezdzil,niepalący, kombiaga ma 7 lat ale oryginalny przebieg 12 tysiecy, szwab płakał jak sprzedawał,musialem go urabiać,zero wypadkow smigal tylko po niemieckich autostradach (z domu do koscioła).

No a kto prywatnie zna choc jedna osobe sprzedajacą uturbione paski f tedeiku ten bedzie omijal to całe towarzystwo szerokim łukiem, i nigdy przenigdy nie kupi okazyjnie zadnej igiełki po jniemcu, bo wiadomo ze jest to stary rozjechany szrot po turku, do tego obszabrowane z wszyskiego co mialo wartosc i wypicowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze są "cfaniaki" z żelem na wlosach, opalenizna z solara, z nerwowymi tikami i szczurzymi oczkami, mowia zawsze w ten sposob:

panie, prawdziwa okazja, normalnie igiełka panie, pasek w tedeiku uturbiony, jeden dziewieć najlepszy,panie, po nimcu, dziadek ino do kosciola jezdzil,niepalący, kombiaga ma 7 lat ale oryginalny przebieg 12 tysiecy, szwab płakał jak sprzedawał,musialem go urabiać,zero wypadkow smigal tylko po niemieckich autostradach (z domu do koscioła).

No a kto prywatnie zna choc jedna osobe sprzedajacą uturbione paski f tedeiku ten bedzie omijal to całe towarzystwo szerokim łukiem, i nigdy przenigdy nie kupi okazyjnie zadnej igiełki po jniemcu, bo wiadomo ze jest to stary rozjechany szrot po turku, do tego obszabrowane z wszyskiego co mialo wartosc i wypicowany.

Powiem ci, że gorsi są tacy, którzy mówią tak: Paaanie! Ja nic nie wiem. Kupiłem tak jak stał od Niemca z podwórka. Na kołach wróciłem więc chyba jest git.

Chcesz Pan, to weź kolegę, mamę, tatę i fachmana. Masz tu Pan kluczyki i jedź na dowolną stację, nie mam nic do ukrycia.

 

Niektórzy się na to nabierają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu na fejsbuniu MotoRmania wrzuciła mail gościa (+ link do aukcji), który wyczaił w necie aukcję z motocyklem sprzedanym przez niego kiedyś jako wypadkowym. Gość ten wiedział, że moto miało potem jeszcze jedną  "przygodę". Oczywiście aukcja z opisem -  "moto stan idealny". Faktycznie, wyglądał "idealnie". Nie było też w  treści aukcji "motocykl bezwypadkowy". Jednak przerażające dla mnie było to, ile osób wypowiedziało się, że to nic złego, pomijając w ogóle fakt ukrywania historii motocykla (czy pojazdu w ogóle) . Mnóstwo wypowiedzi było w tonie, że wręcz chwała za to "magikom", że z 3 motocykli zespawają 1.  :wacko:  MotoRmania zamieściła w dobrej wierze ten artykuł, jednak nie doczekał on zachodu słońca. Zdjęli go pod wpływem zapewne wypowiedzi, że nie powinni mieszać się w takie sprawy. Ktoś nawet dodał, że to szkalowanie dobrego imienia sprzedawcy. Już to tu niedawno pisałam, ja jednak chciałabym móc dokonać świadomego wyboru, na czym mam jeździć - czy czasem nie na szrocie, który może się rozpaść w drobny mak przy byle szlifie albo nawet bez niego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądrze piszesz. Pamiętaj że fejsbuk wg mnie to kawał dziadostwa jak i inne portale hodujace troli i "trendi półmózgi"
Nie mówie że wszyscy ale znakomita wiekszość młodzierzy to kastraci emocjonalni którzy zycia realnego nie maja.. a i nawet przyjaciele sa wirtualni :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniał mi się stary kawał :

Przywozi gość do blacharza na lawecie kupę złomu i pyta, czy da się z tego coś zrobić?

Blacharz magik odpowiada: Panie za 2 tygodnie będzie z tego furka jak ta lala.

Po 2 tygodniach blacharz wali do właściciela: Panie coś Pan to kupił , już drugi raz klepiemy i za każdym razem wychodzi przystanek autobusowy :)

 

 

Z moich doświadczeń to powiem tylko tyle ,że autko czy moto przy zakupie kontrolować na wszystkie możliwe sposoby.

Korzystać ze znajomych ,mechaników, czujników, serwisów i co tam kto ma.

Lepiej dopłacić za ekspertyzę niż potem płakać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mnie się wydaje, że ten złom był potrzebny na papier, a to w całości pewnie zajumane gdzieś w Polsce, przerzucone bebechy i przebite numery.

Choć patrząc na cenę za którą był w stanach i na tą w Polsce to jest wysoce prawdopodobne, że auto jednak poskładane z ćwiatrek.

Ciekawe komu chce się bawić w taką metaloplastykę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.