Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Straż Miejska - Katowice


thrillco

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem.

 

Parkowałem dzisiaj samochód na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach, dostałem wezwanie za szybą że mam wstawić się na straży miejskiej, za niedozwolone parkowanie w strefie zamieszkania. Na wezwaniu są tylko dane pojazdu. Na wezwaniu jest mowa o art 97 kodeksu wykroczeń, czyli dość ogólny artykuł.

 

Jak myślicie pojechać do tej straży czy to olać? Ktoś miał jakiś kontakt z nimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega też tak zrobił . Jego dług został sprzedany jakiejś firmie która zgłosiła go do sądu w Lublinie poprzez postępowanie elektroniczne czy jakoś tak i z mandatu na 200 zł zrobiło się ponad 800 zł wraz z kosztami sądowymi oraz gigantycznymi kosztami komorniczymi .

Ja bym tego nie olewał

Już minęły ze 4 lata,więc może mnie nie dojadą,hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Długi gsxf

Pod warunkiem że w danej sprawie nie toczy się postępowanie np szkodowe

Masz rację. Parę latek wstecz częściej się mandaty przedawniały ale teraz widać że dziady kasy nie mają bo ostatnio po 2 miechach przysłali mi że zabiorą sobie kasę z rozliczenia rocznego. Bieda u nich piszczy więc pilnują terminów płatności!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem.

 

Parkowałem dzisiaj samochód na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach, dostałem wezwanie za szybą że mam wstawić się na straży miejskiej, za niedozwolone parkowanie w strefie zamieszkania. Na wezwaniu są tylko dane pojazdu. Na wezwaniu jest mowa o art 97 kodeksu wykroczeń, czyli dość ogólny artykuł.

 

Jak myślicie pojechać do tej straży czy to olać? Ktoś miał jakiś kontakt z nimi?

 

To nie jest prawidłowe doręczenie. Równie dobrze mogłeś znaleźć tam ofertę kredytu/pizzy/dziewczynek. Mówiąc prosto: ktokolwiek mógł Ci to tam włożyć i ktokolwiek mógł to zabrać. Nic nie rób, jak "za słabym do policji" zależy to Ci list polecony przyślą z haraczem 100zł +1pkt, bo tyle owo wykroczenie jest warte. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.