Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam zamiar kupić nowe buty, dokładnie SIDI ST10, są dostępne w opcji AIR oraz pełne. 

 

Tu pojawia się mały dylemat na które się zdecydować, czy wersja air przy chłodniejszych dniach nie będzie za bardzo przewiewna, a może system air wcale nie ma aż takiego wpływu i przy ciepłych dniach nie ma większej różnicy między air a zwykłymi.

 

Jak ktoś ma jakieś doświadczenie proszę o opinię.

 

pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zwykle sidi ST i mają one zamykany wlot z boku. System jest prosty, kiedy wlot jest zamknięty to w butach jest ciepło, natomiast kiedy otwarty to wieje w stopę. Bardzo to fajnie działa. Przyznaję się, że nie wiem czym różni się wersja AIR. Jeśli jest ona bardziej przewiewna niż normalne to przy niższych temperaturach może być zimno.

 

EDIT: Obejrzałem sobie te buty w wersji AIR i mają one pełną perforację skóry. Czy będzie zimno? Cięzko powiedzieć. Zwykłe są bardzo w porządku i mają więcej gwiazdek na RevZilla.com. W recenzjach piszą, że wersja AIR to w ciepły klimat.

 

Wychodzi na to że buty są w bardzo ciepły klimat, a w czasie deszczu może być tak że bedziemy mieli mokre stopy.

 

A tutaj opinia jednego z klientów, którzy kupili wersję AIR.

 

 

 

 

For the cooler weather you might get cold feet... wear warm socks? I think they are perfect for the hotter stuff thou!! They have flex vents right around your ankle so you notice that. I recently road in 27c (not ideal how to convert it) and the first thing i noticed was that my feet didnt get hot. So that being said they d suck if you hit rain on your ride home... I recently did and my feet got wet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.