Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Slovakia Ring z MOTORMANIĄ 31.03-01.04.2014


accord

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu dużo pisać :P

dwa dni na torze, po pięć sesji dziennie + 2 godzinny wyścig Motormanii

Zawodnicy podzieleni na 4 grupy w zależności od umiejętności.

Do testowania mają być Aprilie i KTM-y, możliwość rozbicia namiotu za free

W szkoleniu mają brać udział

Paweł Szkopek, Janusz Oskaldowicz, Paweł Górka, Monika Jaworska, Pejser , Simpson i inni.

A teraz koszty: dwa dni na torze to 750 zł, jeden dzień 400 zł (wpłata do końca lutego) także chyba nie aktualne

wpłata po tej dacie to analogicznie 950 zł i 490 zł ale myślę że można coś ponegocjować.

Jak ktoś się będzie nudził to może przyjechać i za darmo szwendać się po imprezie.

To tyle w dużym skrócie, gdyby ktoś miał pytania to w miarę możliwości postaram się odpowiedzieć.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej tak, cudów nie ma. Ja i tak planowałem wyjazd na jakiś tor w tym roku i spodziewałem się mniej więcej takich kosztów więc bez różnicy. A jeżeli jeszcze można przy tym polatać testówkami, spotkać ekipę MRM i pojeździć pod okiem kogoś doświadczonego to czemu nie? Będzie fotograf, kamerki i będą omawiać błędy a technice jazdy - to coś czego szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem z Bytomia, a ekipa jest porozrzucana po śląsku - ale większość chyba z Gliwic jest. pojedzie nas na pewno 2, ale możliwe że 5-6 motocykli się uzbiera.

Nie głupi pomysł z tym poznaniem:)

 

A Was ilu się wybiera? no i oczywiście najważniejsze pytanie - jakie czasy kręcicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bojach to za dużo powiedziane.

Radom jest strasznie nudny, przynajmniej dla mnie

tam masz 4 zakręty prawe i osiem lewych, albo jakoś tak

po dwóch godzinach jeździsz na pamięć.

Panonia też jest techniczna ale dużo bardziej urozmaicona

jeden minus - bardzo daleko !! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym mi zależy. tor w Starym Kisielinie jest też wolny krótki i nudny, ale w takich warunkach najlepiej ćwiczy się technikę jazdy. Znajomy w zeszłym roku zaczął sezon od Kisielina, ćwiczył i ćwiczył 3 dni. później skoczył na Poznań i urwał 12 sekund - jest różnica? jest:)

 

W planach mam Kisielin, tylko on jest straszliwie daleko - Radom dużo bliżej. Stąd moje dopytywanie o ten urokliwy tor;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.