Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tworzenie filmików


MisterTwister

Rekomendowane odpowiedzi

Masz zgodę na publikowanie nie swoich zdjęć? To już można pociągnąć pod naruszenie praw autorskich. Nie sztuka skopiować z netu czyjeś zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. Sztuka zrobić takie samemu.

http://s1.cdn.autoevolution.com/images/news/gallery/medium/2013-kawasaki-versys-1000-the-new-pretender-photo-gallery-medium_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sokole Oko !  To są zdjęcia udostępnione dla prasy , a ja mam do nich dostęp nie z wyszukiwareczki google'a , to tak dla twojej wiadomości , żeby cię serce nie bolało .

 

A co do praw autorskich , publikowania , profitów itd , to zgłębij temat mocniej , bo słyszałeś że dzwonią ale nie wiesz gdzie . 

AVE !!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś reklamuje publicznie swoje produkcje, to wydaje mi się, że powinny one być tworzone w oparciu o własne projekty - bo tylko wtedy w pełni oddają kunszt i możliwości ich twórcy. W sieci nie brakuje bardziej lub mniej zaawansowanych kreatorów podobnych prezentacji, do obsługi których nie trzeba mieć większej wiedzy. Dla mnie sztuką jest zrobić dobre, wyjątkowe, nieszablonowe zdjęcie, lub ujęcie. No ale każdemu wedle potrzeb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sieci nie brakuje bardziej lub mniej zaawansowanych kreatorów podobnych prezentacji, do obsługi których nie trzeba mieć większej wiedzy. Dla mnie sztuką jest zrobić dobre, wyjątkowe, nieszablonowe zdjęcie, lub ujęcie. 

No to rób swoje , wg twoich wizji itd , czy ja ci bronię ?? Wyskoczyłeś Stary z jakimś durnym krytykowaniem ,  jak by się ktoś tutaj pytał o twoje wizje sztuki . Jakie oddawanie kunsztu ??? Ja zwyczajnie robię filmiki o duperelach a nie jakieś produkcje pretendujące do Oskarów ! No i dla mnie np. może większą sztuką jest połączenie zdjęć w pokazie w ciekawy sposób  niż samo ich zrobienie . Ty masz swoje wizje sztuki Stary , a ja swoje . 

 

Moje filmiki są robione amatorskim darmowym programem iMOVIE , no i co z tego ? Taki jesteś PROFI że pracujesz tylko na superprogramach za worek hajsu i z interfejsem który trzeba studiować 3 lata  ? Czy to że program jest prosty i darmowy to go dyskwalifikuje jakoś ? Sorry , ale maksymalnie smuty posuwasz . Masz jakieś parcie na udowadnianie czegoś . 

 

Ja swoją ofertę kieruję do ludzi którzy : 

- nie potrafią 

- nie chcą

- nie mają czasu

- nie mają pojęcia

o takich rzeczach , a chcą mieć filmik lub projekcję slajdów. I po tym ile mam roboty z tą zabawą , wychodzi że takich osób jest masa . Ludzie mają zdjęcia a chcą mieć coś ciekawszego , ja im to robię . Proste jak drut !

 

Jeżeli ty , Fachura , nie należysz do takich osób , to super . Tylko nie każdy jest taki cacy jak ty i może moja oferta go interesuje . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ta irytacja. Może dla odmiany odstresuj się na motocyklu :)

Forum jest od tego, by komentować wpisy innych, zabierać głos w dyskusji. Ale jak widać trudno Ci zaakceptować krytykę. Wypowiadasz się na publicznym forum, więc musisz liczyć się z komentarzami innych. Trudne do zaakceptowania?

Ja wyraziłem jedynie moje subiektywne zdanie w odniesieniu do Twojego wpisu - i tyle. A ty szukasz dziury w całym. No cóż, dalsza jałowa polemika chyba nie ma większego sensu. Nie sil się na jakieś cięte riposty, dla mnie ten wątek jest skończony - nie zamierzam tracić czasu na czytanie żali sfrustrowanych gości.

Mimo wszystko pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiu , ja na motocyklach spędzam kilka godzin dziennie ! To raz . 

 

 

Gdzie ja ci bronię zabierać głos Stary ? Na tym ( i na "tamtym" ) forum byłem od zawsze obrońcą komentowania i właśnie za to często musiałem się często boksować z takim którym to nie pasowało  !!! Więc mi tu nie pitol głupot w stylu porządnickiego forumowicza teraz !  

 

Napisałeś co chciałeś , i OK . Tyle że nie na temat , ni z dupy ni z pietruchy ( właśnie pokazując swoje frustracje ) . To co zrobiłeś , ma swoją nazwę nawet , to jest TROLOWANIE . I ty TROL , teraz mi tu wytykasz netykiete ? Żałosna próba obracania kota ogonem . Poszukaj sobie głupszego od siebie do takiej zabawy . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.