Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wyjazd na tor Stary Kisielin 07.04.2014


accord

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję wyjazd na tor z DUSZAN TEAM posiadam busa 9-cio osobowego

do tego mogę zapiąć lawetę i zabrać 6 lub 7 motocykli (ilość zależna od wagi) razem z bikerami.

Koszt transportu na tor i z powrotem to około 150 zł, pozostają 2 lub 3 miejsca wolne więc

można zabrać osobę towarzyszącą za 50 zł.

 

Informacje odnośnie kosztów i samej jazdy na torze poczytajcie na stronce Duszan Team.

Jeżeli są chętni to zgłoszenia proszę na priv wraz z marką motocykla i jego masą całkowitą.

 

Planuję również wyjazdy na inne tory tak że jeżeli kogoś zainteresował temat to kolejne informacje będę zamieszczał w tym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj siwy, widzę że lekko z Tobą nie będzie !! :)

 

Datę szkolenie masz w temacie 07.04.2014, wyjazd 06.04. koło południa pakujemy się  na lawetę i ruszamy.

 

W harmonogramie szkolenia masz jak wół napisane że szkolenie zaczyna się o 8:00 a kończy o 16:00,

jeżdżą 3 grupy, sesja trwa 20 minut czyli co godzinę wyjeżdżasz na tor.

Zakładając że jest godzinna przerwa obiadowa ......... to teraz policz ile razy wyjedziesz na tor   :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soorki , ale już chyba mi na oczy poszło bo to nie pierwszy raz mam napisane jak byk no i pacze co patrze i nic nie widzę  :wacko: Jednak muszę iść do okulisty...no niestety ale w tym wieku to już chyba lepiej nie będzie.Kurcze 15.03 lecę w trasę i nie wiem dokładnie kiedy wrócę ale będę miał Cię na oku. :P To czyli cena 150 dla Ciebie  wodzu i 250 treningi na solo, zapowiada się ciekawie i w dobrej cenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no i pięknie:) pytam dlatego,że tor jest dostępny bodajże zawsze od środy do niedzieli, a ceny wychodzą podobne.

jeśli chodzi o naukę to polecam biblię motocyklistów

 

http://www.youtube.com/watch?v=Vr-Wqs37Ug4

 

i nic tylko sie nagrywać, oglądać, poprawiać, nagrywać oglądać i tak w kółko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jedziesz tam polatać czy polować :P w sumie na Brno bym się pisała więc jak coś będzie bliżej terminu daj znać Accordzik o ile skleroza góry nie weźmie ;) 

Pietia miło Cię znów na forum zobaczyć ale radze nie latać z naszym kolegą bo na wymianie samych opon może się nie skończyć  :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.