Jump to content
accord

Wyjazd na tor Stary Kisielin 07.04.2014

Recommended Posts

Planuję wyjazd na tor z DUSZAN TEAM posiadam busa 9-cio osobowego

do tego mogę zapiąć lawetę i zabrać 6 lub 7 motocykli (ilość zależna od wagi) razem z bikerami.

Koszt transportu na tor i z powrotem to około 150 zł, pozostają 2 lub 3 miejsca wolne więc

można zabrać osobę towarzyszącą za 50 zł.

Informacje odnośnie kosztów i samej jazdy na torze poczytajcie na stronce Duszan Team.

Jeżeli są chętni to zgłoszenia proszę na priv wraz z marką motocykla i jego masą całkowitą.

Planuję również wyjazdy na inne tory tak że jeżeli kogoś zainteresował temat to kolejne informacje będę zamieszczał w tym dziale.

Oj siwy, widzę że lekko z Tobą nie będzie !! :)

Datę szkolenie masz w temacie 07.04.2014, wyjazd 06.04. koło południa pakujemy się  na lawetę i ruszamy.

W harmonogramie szkolenia masz jak wół napisane że szkolenie zaczyna się o 8:00 a kończy o 16:00,

jeżdżą 3 grupy, sesja trwa 20 minut czyli co godzinę wyjeżdżasz na tor.

Zakładając że jest godzinna przerwa obiadowa ......... to teraz policz ile razy wyjedziesz na tor   :D

Soorki , ale już chyba mi na oczy poszło bo to nie pierwszy raz mam napisane jak byk no i pacze co patrze i nic nie widzę  :wacko: Jednak muszę iść do okulisty...no niestety ale w tym wieku to już chyba lepiej nie będzie.Kurcze 15.03 lecę w trasę i nie wiem dokładnie kiedy wrócę ale będę miał Cię na oku. :P To czyli cena 150 dla Ciebie  wodzu i 250 treningi na solo, zapowiada się ciekawie i w dobrej cenie 

Ja za dużo nie poopowiadam bo dzień spędziłem na majsterkowaniu przy moto :huh:

Wyjechałem na niecałe dwie sesje

ale jeszcze tam pojadę :)

Ja za dużo nie poopowiadam bo dzień spędziłem na majsterkowaniu przy moto :huh:

Wyjechałem na niecałe dwie sesje

ale jeszcze tam pojadę :)

Dać tu Ci Accordzik motocykl i takie efekty :P zamiast jeździć to siedzisz i psujesz...

Jak Czarna sprzęta naprawi to nie ma mocnych :)

Accord czy planujesz jakieś wyjazdy cykliczne na Kisielin (może Radom) ??

Ja bym się pisał jak tylko zreanimuje koła do SM :D:D

Jako że rzadko tu bywam to możesz zawsze mi na tel dać info odnosnie wyjazdów na tor.

Pozdrawiam

Jedziesz tam polatać czy polować :P w sumie na Brno bym się pisała więc jak coś będzie bliżej terminu daj znać Accordzik o ile skleroza góry nie weźmie ;) 

Pietia miło Cię znów na forum zobaczyć ale radze nie latać z naszym kolegą bo na wymianie samych opon może się nie skończyć  :ph34r: