Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Proszę o pomoc.Jak mam to rozumieć?


guciokobuch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dziś otrzymałem e-maila o takiej treści:

 

 

Szanowny Panie, AVANSSUR S.A. Oddział w Polsce (AXA Direct) w nawiązaniu do przedmiotowej szkody uprzejmie informuje, iż przewidywany koszty naprawy Hondy CB500 nr rej. ................ zbliżony jest do jego wartości rynkowej w stanie nieuszkodzonym. Jednocześnie informujemy, iż w celu ustalenia faktycznej wartości pojazdu w stanie uszkodzonym, została wystawiona oferta sprzedaży ww. pojazdu na platformę AUTOonline bez ujawniania danych identyfikacyjnych pojazdu i właściciela. Powyższa oferta obejmuje płatność gotówką, bezpłatny odbiór pojazdu w uzgodnionym miejscu i terminie. W tym celu może Pan skorzystać z propozycji kupna pojazdu zgodnie z ofertą AUTOonline nr 303732, która jest ważna do dnia 13.03.2014r. W związku z powyższym szkoda zostanie uznana za całkowitą i rozliczona, jako różnica wartości pojazdu przed i po szkodzie brutto, tj.: Wartość pojazdu przed szkodą 4.000,00 zł. Wartość pojazdu po szkodzie 3.050,00 zł. Do wypłaty: 950,00 zł. Do wypłaty przyjęta zostanie kwota korzystniejsza, czyli z oferty AUTOonline, tj. 3.050,00 zł. brutto. kontakt do oferenta: AUTOonline ul. Ogrodowa 58 00-876 Warszawa tel. + 48 22-581-47-40 e-mail: [email protected] nr oferty: ........ W przypadku decyzji o naprawie granicą odpowiedzialności AXA DIRECT jest wartość rynkowa samochodu w dniu szkody. W tej sytuacji niezbędne będzie dostarczenie do akt szkody ostatecznego kosztorysu naprawy pojazdu z serwisu, a po jego weryfikacji i zatwierdzeniu przez rzeczoznawcę AXA DIRECT faktur oraz przedstawieniu pojazdu do oględzin. Prosimy o wskazanie numeru konta bankowego do odbioru odszkodowania. Jednocześnie informujemy, że dokument ten nie przesądza o przyjęciu odpowiedzialności AXA DIRECT za przedmiotową szkodę. Z poważaniem,............. Młodszy Specjalista ds. Likwidacji Szkód

Jak mam rozumieć tego e-maila? Przecież ubezpieczyciel zaniżył wartość motocykla o jakieś 30%. Same kuferki i stelaż warte są ok. 1500 zł. używane. Do tego szyba i manetki podgrzewane. Co mam zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.